Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochlik

jak mozna spedzic dzien lub wieczor z dziewczyna w domu??

Polecane posty

Gość kochlik

siedze czesto u swojej niuni i nieraz mamy problem co tu robic jak na dworzu brzydka pogoda albo nie mamy gdzie isc bo mieszkamy w malej miejsscowosci kto ma pomysly to czekam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochlik
ale wyczerpujaca odpowiedz jak nie masz pomyslow to sie nie udzielaj oki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochlik
moze ktos mondrzejszy ma jakies pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońce na nieboskłonie
Z nudów możecie zacząć przeglądać słownik ortograficzny :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
Ja z moim narzeczonym robimy sobie wieczór filmowy, albo jedziemy do znajomych, albo do kina (do większego miasta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszka
Jedno pewne, lepiej nie planujcie ślubu. Jesli na takim etapie znajomości macie problem z zagospodarowaniem wspólnego czasu w domu, to co będzie na etapie mąż-żona?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapleć jej warkoczyki
na cipce, pod pachami, na głowie. ona niech robi to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwww
probujcia robic cos nowego,zwariowanego itp. ja ze swoim chłopakiem nie nudze sie bo zawsze coś sie wymysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochlik do wwwwwww
to [podaj wwwwww jakies pomysly?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
jak chcecie siedziec , to faktycznie trudno , żeby było fajnie kiedy jest brzydka pogoda , to i tak można wyjsć; mozecie raz na tydzie n/dwa spotykac sie w stalym składzie ze znajomymi i gotować - za każdym razem inne motto - np. zadcie japońskie , albo wszystko opakowane (w stylu zawijane , w cieście itp.) albo cos takiego , możecie grac w twistera albo w kalambury. A jak juz chcecie być sami i nie chcecie wyjsć chocby na jakąś joge czy karate , to możecie grac w scrabble , układac puzzle , grac w gry komputerowe. Może byscie razem chodzili jezdzic konno ? To jest fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ja co moge podpowiedzieć zebyscie no nie wiem cos ugotowali sobie to jeste sexi jak se razem gotujecie i siemsznie moze byc tylko ja nie mówie o jajecznicy tylko cos wytwornego, apóźniej to zjedzcie tylko tez jakos tak zeby było miło ty ją nakarm albo cos wiesz no o co chodzi!!! no nie wiem to mój pomysł jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnyy
naprzykład, mozna poogladac filmy przytulajac sie do siebie itd:) albo naprawde cos pogotowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkaliterdlapseudo
proponuje wieczór filmowy, układanie puzli - to zajęcie na kilka wieczorów, mozecie też zainwestować w gry planszowe albo jakieś inne, smieszne ale moze być całkiem przyjemne zwłaszcza jak zagracie o coś ciekawego, co potem obojgu sprawi przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochlik , jak na dworzU brzydka pogoda, to zamów na sieci książek i papier do origami:) P.S. przy dzieciach tez się później przyda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targowo.Istore.pl
A czy lubicie grac w gry planszowe? Jeżeli tak to może dobrym rozwiązaniem byłoby kupić jakąś fajną grę i właśnie tak spędzić cały wieczór. Szeroki wybór jest w naszym sklepie www.Targowo.Istore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhbnhkjb
jak mozna sie nudzic we dwoje? nie rozumie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targowo.Istore.pl
Widocznie można nudzić się we dwoje,skoro autor o to pyta. Ja podtrzymuje swoje zdanie i nadal twierdzę,że fajnie byłoby zagrać w jakąś grę planszową,możecie do tego zaprosić też znajomych. Szeroki wybór jest u nas www.Targowo.Istore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz ją jak się ściemni na plac zabaw , kup , chipsy , wino , usiądż na huśtawce , łace , w piakowncy ...rozmawiajcie , oglądajcie gwiazdy , bąźcie razem :)najważniejsze:) mnie chłopak zabrał na taki wieczór , mega klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiekSuchar
Moszecie czyfać te komentarze bo są po prostu bardzo śmieszne taak myślę. Wiecie o co chodzi jak sie z dziewczyna siedzi i razem (tylko trzeba być razem) czyta śmieszne komentarze w internetach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icacbasul1987xjyjl
siedze czesto u swojej niuni i nieraz mamy problem co tu robic jak na dworzu brzydka pogoda albo nie mamy gdzie isc bo mieszkamy w malej miejsscowosci kto ma pomysly to czekam!!!!!!!!!!! Jasne http://m3m.in/tu/dnp7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dilitedar1975semzo
naprzykład, mozna poogladac filmy przytulajac sie do siebie itd albo naprawde cos pogotowac Jasne http://ut.ag/27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tugaguaca1971gvgdn
na cipce, pod pachami, na głowie. ona niech robi to samo Jasne http://s.zuly.de/2ppM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×