Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dudududuś

jak naprawić lodówke...??? HELP

Polecane posty

Witam,mam problem. Nie bede sie rozwodzić nad tym jak to sie stało. Sytuacja jest następująca: Mam lodówke,z której \"uciekł\" gaz chłodniczy R134a...tzn.- chłodziarka ma dziure.. Jest możliwe napełnienie chłodziarki z powrotem tym gazem i zakleić, bądź zalutować te małą \"szczeline\"? Prosz\\e o odpowiedzi fahcowców. Z góry dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w twojej iejscowości nie ma
nie takiej możliwości. Chyba pozostaje ci kupić nową lodówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt mi nie pomoże? nie mam kasy na nową lodówke, może sie jednak to da jakoś naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w morde ;).. no to ładnie.. teraz tylko szukać dobrego zakładu usługowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, bo mi teraz nie chłodzi, głupia :P Nie znasz kogoś dobrego w Kraku a propo tej naprawy?(jeśli jesteś z Krakowa,oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie co innego zastannawia
lepiej nowa lodowke kupic....co sie stało ze sie zepsuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie co innego zastannawia
ale jak to zrobiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba to nie jest agregat... to jest mała lodówka LG model GC-051SS i te dziurke zrobilam w srodku.. Jak spojrzycie na zdjecie lodówki, to jest tam półka-zamrażalka, a do niej odchodzą dwie rurki.. Na powierzchni półki też są widoczne te rurki, ale tak jakby w środku".. i jedną z nich uszkodziłam, upychając garnek z ostrą pokrywką... zasyczało, a po jakimś czasie cała sie rozmroziła... :( coś czuje,że bez nowej sie nie obejdzie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie co innego zastannawia
widzisz o jest znak...masz kupic lodowke z wiekszym zamrażalnikiem i dp tego specjalne pojemniki do zamrazania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge kupić innej, bo sie w półce nie zmieści. O.o. No to prędko to załatwiam, bo sie jedzienie zepsuje.. może jacyś znajomi umieją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba mnie elektroniczne sprzęty nie lubią, bo ostatnio miałam jeszcze problem z żelazkiem, i komputerem.. hehe.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos123
moja lodówka od trzech dni włącza się tylko przy użyciu nogi, co może być nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja swój problem z serwisami rozwiązałam dzięki serwisko.pl przypadkiem szukając nie drogiego serwisu trafiłam na nich właśnie. Jest tam funkcja "zgłoś usterkę" wypełniłam formularz i w ten sam dzień zgłosiła się do mnie firma która szybko wykonała naprawę. Na prawdę super sprawa :) http://www.serwisko.pl/zgloszenie_awarii_urzadzenia_szukaj_serwisu korzystał ktoś z was może z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę nie grzebać w lodówce. Do tego potrzebny jest fachowiec z odpowiednim sprzętem. Mieszkam w Krakowie, zawsze korzystałam z ich usług www.technikan.pl/naprawa-agd-krakow.html Mają serwisy w całej Polsce, może komuś tutaj pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaniret
Najlepiej zrobisz jak zgłosisz się z tym do jakiegoś sprawdzonego serwisu. Sprawdz może sobie ofertę tej firmy z Krakowa http://pomoc-agd-krakow.pl/ . Zajmują się własnie naprawą pogwarancyjną AGD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskoo
Ja mogę polecić fachowców z www.technikan.pl ;) naprawiali u mnie pralkę, a ostatnio kuchenkę gazową bo palniki przestały działać...szybko, sprawnie i po kłopocie. Bardzo dużym plusem jest to, że dojeżdżają do klientów, ja akurat mieszkam w Toruniu i tutaj też działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dededo
Możliwość jest, ale samemu to nie ma co się zabierać za lodówkę bo to zbyt bezpieczna czynność na pewno nie jest. Jak jesteś z W-wa to możesz spróbować u nich - http://blueservice.biz/urzadzenia-gastronomiczne/ naprawiają różnego rodzaju sprzęty chłodnicze a lodówka to taki podstawowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brykla
nie naprawisz tego, też miałem taki przypadek, żona rozmrażała zamrażalnik ... nożem. Czeka Cię więc kupno lodóweczki, polecam na avans.pl ja tam brałem, taniej mają w internecie niż stacjonarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marios30
Lepiej po prostu kupić nową, chociażby na raty. Platforma ratalna daje szybko kredyty ratalne przez internet więc nawet do banku nie trzeba iść. Naprawisz i za chwilę znów się zepsuje, lepiej pomyśleć nad nową, bo lodówka to zakup na wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellllok
ja probowałem sam, kupiłem części na north.pl i tam tez były filmiki instruktażowe...generalnie prawie mi się udało, ale to po porstu zacięcia mi brakło i czasu. ale czesci były więc dopłaciłem tylko za robocizne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście warto samemu ale tylko jak się zna ktoś. mój tata to taka złota raczka i zawsze wszystko w domu robi sam. lodówki, pralki a nawet i odkurzacze też sam naprawia - tyle, że ja kupuję mu części w tym sklepie north.pl - jest taniej, szybciej i bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie radzę samemu naprawiać lodówki. Lepiej wezwać fachowców z Technikan.pl, są w każdym większym mieście. Majsterkując przy lodówce możemy ją jeszcze bardziej zepsuć. No chyba, że się na tym znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest zgłosić się do firmy, która zajmuje się naprawianiem tego typu sprzętów. Jeżeli mieszkacie w Łodzi lub okolicach to polecam wam zgłosić się do www.amarserwisagd.pl Znają się na naprawianiu lodówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×