Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teresakroll

Jak pozbyć się komornika.

Polecane posty

Gość teresakroll

Jestem podłamana pozadłużałam sie w bankach Millenium I WBK, potem doszły chwilówki, provident i mam już komornika na karku i zablokowane konto .Raty mnie przerosły , myślałam ,że dam radę ale jednak....Teraz tylko się obawiam ,że wejdzie mi na mieszkanie komornik i zlicytuje . Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubensss
Dostałaś jakieś pismo? Wezwanie do zapłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocny gość
a próbowałaś iść na ugodę z bankiem? Jakie masz zadłużenie i od jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresakroll
W banku Millenium zostało do spłaty 30 tys, a w WBK. 4,500 tys, Provident 5tys, i trzy chwilowki po 1000 zł. Tak jakoś sie zeszło ok 5 miesięcy , niestety . Z bankami nie idzie się dogadać. Czarna dziura. Pismo mam ,ze sprawa jest przekazana do komornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubensss
I twój problem tkwi w niemożności spłaty całych rat? Ciężka sprawa, wysokie długi, ale to też zależy od twoich możliwości. Czyli, ile mogłabyś wydać na raty w takim Millenium? I dostałaś już jakieś wezwanie (pismo)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McCarthy
Z komornikiem też możesz ustalić spłatę w ratach. Oczywiście dojdą w tym momencie jeszcze koszty egzekucji, więc korzystniej jest dogadać się bezpośrednio z bankiem zanim zostanie wszczęte postępowanie egzekucyjne. m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresakroll
Teraz to już mnie wszystko dołuje i przerasta nie mam siły na dogadywanie sie z bankami jak dla mnie to jakaś sytuacja bez wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczylam twoj post, szukam ludzi ktoryz wpadli w petle dlugow jak ja i podobni do mnie. Mnie pomogl Pan Tadeusz czlowiek, ktory mnie ocalil od smierci, bo niejednokrtonie pzrez dlugi myslalam tylko o tym. Spotaklam jeszcze kilka ludzi z takimi dlugami i postanowilismy poszukac innych i stworzyc stowarzyszenie ludzi zadluzonych, utworzyc je, byc czynnymi czlonkami, pomagac sobie. Pan atdeusz pomogl mi zablokowac kilku komornikow, wygrwac z windykacja. Opisz swoja sytaucje; marget22@wp.pl I nie poddawaj sie. Uwierz mi ze tylko dobrzy ludzie spotkani na drodze moga nam pomoc. Jest nas ogrom, ale wiekszosc z nas placze po cihu, jest w depresji. Nie potrafi wyjsc.Napisz; marget22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaooo
Mam ciężką sutuacje mam kredyty w kilku bankach i parabankach i zajęcie komornicze, szukam rozwiązania i pomocy ale jakoś ciężko mi zaufać komuś przez internet nie wiem co mam dalej robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba komuś zaufać i zacząć oddłużanie bo zaraz zapuka komornik i sytuacja będzie jeszcze bardziej zagmatwana. Lepiej dokonać restrukturyzacji zadłużenia a nie brać kolejne kredyty , które i tak trzeba będzie spłacać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie zacząć negocjować z bankami z prośbą o wydłużenie spłat rat lub ich zmniejszenie. Z komornikami łatwo nie jest. Ja bym skorzystała z pomocy prawnej w tej sprawie, ale wiadomo jak to jest. Dochodzą koszta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej komus sporbowac zaufac przez internet.nie kazdy jest cwaniakiem o oszutem uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawerybik
Ani nie warto być łatwowiernym. Nie popadajmy w paranoje, gdyby ktoś działał nielegalnie lub nabijał ludzi w butelkę to byłoby o tym głośno, a tak to trzeba zrobić jakieś minimalne badanie rynku i pomoc znajdziecie czy to u jakiś prawników czy w firmach oddłużających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZumlkA
Jak pozbyć się komornika? Ciężka sprawa, można iść z nim na układ, kombinować coś z ratami, ale to trochę bezsensu. Komornicy z reguły się nie układają, a jak już to wykombinują coś takiego, że jeszcze więcej przytulą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez zostalam naciagnieta przez wielu oszustow, ale nie kazdy oszukuje. sa ludzie, ktorzy byli tez kiedys na dnie, i wiedza jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ludzie o czym wy gdybacie. Sprawa wygląda tak, na rynku istnieją firmy zajmujące się oddłużaniem. Jest to normalna działalność, która stara się pomóc tym z długami lub tym pozbawionymi płynności finansowej, oczywiście za opłatą. Nie są to instytucje charytatywne. Co do ceny to wiadomo, że jak mamy dług na 500 zł to raczej nie warto korzystać z usługi, której cena wynosi dajmy na to 400 zł, jednak jeżeli jesteśmy zadłużeni na kilka tysięcy to taka usługa może sprawić, że złapiemy oddech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankkaa
Zgadzam się nie można popadać w panikę , trzeba działać z głową. Wiem od ludzi ,że korzystają z firm oddłużeniowych i jakoś wychodzą na prosta Ja słyszałam o lexperto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie musialam placic nic. i pomoc przyszla. tylko tzreba uwierzyc, ze nie tylko oszusci sa na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farenkka
Trzeba działać nie ma co czekać . Czas jest tu bardzo ważny bo po pierwsze biją odsetki a druga sprawa to , że można wnieść odwołania do sądu w ciągu 7 lub 12 dni zależy od sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatarolka
Znam firme Lexperto - pomogli mi w wystosowaniu pisma do sądu , kiedy miałam nakaz zaplaty w postępowaniu upominawczym. Kancelaria rzetelna , terminowa w w stosunku do innych nie droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa ile kosztuje napisanie takiego pisma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisanie pisma to koszt rzędu 300zł ale każda sprawa jest inna. Wiem ,że za pisma do sądu internetowego z siedzibą w Lublinie opłat nie pobiera jeżeli sprawa była błednie skierowana do danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalrobson
To nie tak dużo , na mieście kancelarie biorą dwa razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bankowo samemu tego nie zrobimy trzeba przygotować pisma prawne i zająć się sprawą. Słyszałam, że dobra i rzetelna jest kancelaria Lexperto, można też zasięgnąć porady przez czat z prawnikiem. porada darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikoki
Tak to już gruba sprawa , trzeba działać szybko , go jeszcze można się odwołać do sądu albo od nakazu zaplaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotawella
Takie sprawy trzeba oddać ludziom, którzy mają o tym pojęcie jak działać jak napisać dane pismo ile jest na to dni aby się odwołać i tak dalej, wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tez piszemy pisma, i to skuteczne.stowarzyszenie zadluzonych.zapraszamy. marget22@wp.pl opisujcie kazda sytaucje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam sprawę z komornikiem bardzo nerwowa sprawa wiadomo, na szczęście znajomi prawnicy pomogli wyjść z tej niesłusznej w moim przypadku sytuacji . Wniosłem to sądu sprzeciw , trzeba pamiętać tylko że czas nas goni ja miałam na to 2 tygod, ale wiem ,że jest też 7 dni na odwołanie się do sądu. Sprawa została umorzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alesandraa
W takich sprawach trzeba działać szybko wiadomo. ja dostałam nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym, dobrze ,że dzialałam szybko i w ciągu 2 tygod od doręczenia dałem radę wnieść sprzeciw do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×