Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wybrać notariusza

Polecane posty

Gość gość

W jaki sposób wybrać porządnego notariusza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka to różnica, skoro forma aktu jest z grubsza standardowa? Kancelarie niczym specjalnym się nie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście wiadomo że najlepiej wybierać notariusza z polecenia. Jeżeli nie ma takiej możliwości to trzeba bardzo dokładnie poszukać w sieci. Jak już wybierze się jakiegoś konkretnego to sprawdzić czy jest z nim wszystko w porządku pod względem prawnym. Jak ktoś jest z Sosnowca to od siebie polecam kancelarię notarialną Pani Joanny Heliosz www.notariuszsosnowiec.com.pl. Bardzo sprawnie wszystko przeprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza kancelaria to kancelaria notarialna z polecenia. Dobrze jest mieć kogoś sprawdzonego i to nie tylko raz...ale na przykład przez kilku znajomych. Ja wybierałam notariusza własnie z polecenia. Mi polecono sprawdzoną kancelarię notarialną www.notariusznysa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się popytać, ci co maja z ni jakieś doświadczenie zapewne pomogą:) ja przykładowo zawsze chodzę do tego www.katowicenotariusz-zapart.pl jest bardzo w porządku i nad rzetelny, jeśli mogę to tak ująć:) Polecam jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zasięgnąć opinii albo sam zrobić research. Ja korzystam z kancelarii w Opolu http://danutatrusz.notariusz.pl gdzie bez kłopotu załatwiłam wszystkie oficjalne sygnatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsze co zrobiłam jak szukałam to zapytałam znajomych. Polecili mi Annę Zegadłowicz w Krakowie i podjęłyśmy współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony polecam kancelarię Pani Sucheckiej - krakowskinotariusz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja miałam  do czynienia z https://zienkowicz-notariusz-swarzedz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika77

Najlepiej kierować się opinią znajomych oraz osób, które korzystały z usług danej kancelarii. Ja w ubiegłym roku podpisywałam akt notarialny w kancelarii [url[www.notariusz-prawobrzeze.pl[/url] . Mieszkanie kupiliśmy szybko i bez żadnych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karanastralowa

W Szczecinie współpracuję z   www.notariuszszczecin.com.pl gdzie potwierdzenia notarialne i dokumenty załatwiam od reki na miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karanastralowa

W Szczecinie współpracuję z   www.notariuszszczecin.com.pl gdzie potwierdzenia notarialne i dokumenty załatwiam od reki na miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×