Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zdobyć status studenta?

Polecane posty

Gość gość

Niedawno rzuciłam studia i legitymacje mam ważną tylko do marca. W październiku zamierzam pójść na inny kierunek ale do tego czasu potrzebuje mieć status studenta, wiadomo wszystkie zniżki itp oraz ubezpieczenie no i pracodawcy chętniej zatrudniają takie osoby. Mam teraz zapisac sie do obojętnie jakiej szkoly policealnej? najlepiej taką w której nie musze sie zabardzo pokazywać, ale też nie placic wysokiej kary za nieobecności. Jaką szkołę polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć . Polecam Ci szkołę NOVA w Katowicach. Jest możliwość zapisania się od semestru zimowego i jesiennego oraz otrzymania legitymacji szkolnej, dzięki czemu masz status studenta/ucznia i zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NWStudenta_pl
Brak ubezpieczenia NW możesz rozwiązać wykupując je indywidualnie na nwstudenta.pl. Warto je posiadać, nawet jeśli masz teraz przerwę w studiowaniu. Ubezpieczenie to chroni przez 24 h na dobę przez cały rok, również w wakacje. Składka roczna jest bardzo korzystna i otrzymasz za nią bardzo szeroki zakres ochrony z wysoką sumą ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NWStudenta_pl
Jesteś studentem? Pewnie mógłbyś opowiedzieć nie jedną historię skutków studenckiego życia. Ubezpieczenie NW może w takich chwilach być pomocne. Wejdź na stronę nwstudenta.pl, wykup dla siebie indywidualne ubezpieczenie NW (23 zł za rok ochrony) i napisz dlaczego jest ono przydatne dla studentów? W nagrodę możesz zdobyć tablet i zyskasz całoroczną ochronę za atrakcyjną cenę na portalu dlastudenta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ucze sie w NOVA CE i nie dosc ze serio fajnie sie tam uczy i bede miec zawod to mam tez legitymacje bo mi przysluguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue edu wrocław
Zapraszam do Blue Education we Wrocławiu! OSTATNIE DNI REKRUTACJI W BLUE EDUCATION! Zapraszamy do zapisów na bezpłatne kierunki z tytułem technika! Technik administracji, rachunkowości, informatyk oraz technik bezpieczeństwa i higieny pracy! Wystawiamy legitymacje szkolne oraz zaświadczenia do ZUS!! Wrocław 50-053 ul. Szewska 5 tel: 535400556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Education Wrocław
Blue Education Wrocław Ostatnie dni rekrutacji! Już teraz zapisz się na kierunek bez czesnego. Wydajemy legitymacje, które uprawniają do zniżek i zaświadczenia do ZUS. Wrocław 50-053 ul. Szewska 5 tel: 535400556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiablueeducation
ZGARNIJ zniżki w komunikacji miejskiej, PKP, PKS, KINO, BAR, BASEN itp ! Zapisz się do naszej szkoły a otrzymasz legitymację lub potrzebne zaświadczenia do ZUS-u, MOP-su, zakładu pracy. Z nami same korzyści ! Rabaty u partnerów handlowych, zajęcia w centrum, własne pracownie, wykwalifikowana kadra! Ciekawe zajęcia i odpowiednie podejście do słuchacza! Co najważniejsze – BARDZO WYSOKA ZDAWALNOŚĆ EGZAMINÓW! Zacznij naukę już dziś! Zapraszamy do sekretariatu BLUE EDUCATION przy ul. Szewskiej 5, 50-053 Wrocław , tel 535400556 Czekamy właśnie na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczeń blue
Ja zapisałam się do Blue Education we Wrocławiu na darmowy kierunek Technik administracji a do tego mam legitymację i kartę słuchacza także same zniżki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
ZGARNIJ zniżki w komunikacji miejskiej, PKP, PKS, KINO, BAR, BASEN itp ! Zapisz się do naszej szkoły a otrzymasz legitymację lub potrzebne zaświadczenia do ZUS-u, MOP-su, zakładu pracy. Z nami same korzyści ! Rabaty u partnerów handlowych, zajęcia w centrum, własne pracownie, wykwalifikowana kadra! Ciekawe zajęcia i odpowiednie podejście do słuchacza! Co najważniejsze – BARDZO WYSOKA ZDAWALNOŚĆ EGZAMINÓW! Zacznij naukę już dziś! Zapraszamy do sekretariatu NOVA Centrum Edukacyjne przy ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice, czynne od 9 do 18, tel.: 794 400 162. Czekamy właśnie na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
Zapisz się już dziś! Zniżki do wielu miejsc, zabierz znajomych zgarnij nagrody! Przy zapisie wydajemy legitymację, która uprawnia do zniżki między innymi w komunikacji miejskiej, PKP, PKS, KINO, BAR, BASEN. Nova CE Gliwice Zwycięstwa 50/2 Gliwice Tel.: 794 400 162

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Education Wrocław
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, Rejestratorka medyczna, Dekorator wnętrz, Organizator imprez ślubnych, Technik elektryk. Zapisz się do Blue Education ul. Szewska 5 Wrocław, tel 535400556 , mail: wroclaw@blue.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.blue.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Education Wrocław
Zapraszam do Blue Education we Wrocławiu! OSTATNIE DNI REKRUTACJI W BLUE EDUCATION! Zapraszamy do zapisów na bezpłatne kierunki z tytułem technika! Technik administracji, rachunkowości, informatyk oraz technik bezpieczeństwa i higieny pracy! Wystawiamy legitymacje szkolne oraz zaświadczenia do ZUS!! Wrocław 50-053 ul. Szewska 5 tel: 535400556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×