Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shitek

Jak zrobic cos z niczego? 2

Polecane posty

Gość Shitek

Założyłam ten temat po raz 2 , gdyż Basica z 1 tematu nie wchodzi na niego....A ja zrobię porządek :) Tzn bd tu jeden pod drugim pomysł jak "Zrobić coś z niczego" xP Mam nadzieje że sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shitek
Pomysł Basicy :) "Mój pierwszy pomysł (hmm od czego by tu zacząć): -no to może stare spodnie przerobione na jeansową spódniczkę bardzo proste do zrobienia a jaki efekt! wykonanie: nogawki starych spodni ucinamy o ok. 3 cm dluzej niz dlugosc planowanej spódniczki, rozpruwamy je na szwach az do samego kroku z resztek nogawek wycinamy 2 trojkaty tak aby wypelnily przestrzen miedzy nogawkami calosc ze sobą zszywamy a po bokach dodatkowo mozemy zrobic rozporki" Nie wiem jak wam, ale mi ten pomysł sie bardzo podobe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shitek
I znów pomysł Basicy :) "kolejny mój pomysł to zrobienie kolczykow z kolczykow starych takich na sztyfty niemodnych teraz no wiec mialam 2 identyczne porwane lancuszki srebrne ucielam je nozyczkami po obu stronach tych s kółeczkami na takich samych dlugosciach i wyszly 4 rowne kawalki wiec po 2 zaczepilam je tymikoleczkami na sztywtach i mam kolczyki normalnie je wkladam do uszu i zapinam nie wypadaja ani nic i sa modne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shitek
Mam nadzieje, że Basica nie bdz miała mi za złe, kopiowanie jej pomysłów... Kolejny pomysł Basicy :) "z takich skrzynek ze sklepu po owocach tylko tych takich cienkich delikatnych nie tych masywnych grubych odrywam pojedyncze listewki i nozyczkami wycinam 2 identyczne kwiatki maluje je farbami plakatowymi i lacze ze sobą malutkim spinaczem(mozna dostac w kwiaciarni czesto sa przy bukietach takie z biedronkami itp to oderwac trzeba te biedronki i inne cacka) jedna strona do jednego wnetrza p[rzyklejam druga do drugiego a do kwiatka przymocowujemy sprezynke ktora wsadzamy w malutka gliniana doniczke(rowniez moze byc wykonana recznie) i mamy przesliczny spinacz na zdjecia itp "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shitek
I znów Basica...Ta to ma pomysły...:) "ok kolejny pomysł może kogoś to zainteresuje: misko-poduszki z polaru oraz gąbki do mebli wycinamy z polaru ksztalt zszywamy wypelniamy posiekana gabka i ewentualnie na wierzchu wyszywamy jakies oczy buzie lub napis proste a jakie ładne i przydatne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shitek
Jak zwykle...Basica ;p "antyrama ze zdjeciami świetny prezent na każdą okazję wspólnie z siostrą zrobiłyśmy taką na 20-lecie małżeństwa znajomych, cos w stylu drzewa genealogicznego dla babci pod choinke, siostra robila tez ze wspolnymi zdjeciami dla chłopaka a wydatek w sumie niewielki duUuża antyrama kosztuje ok.25 zł zależy czy ze szkłem czy z takim tworzywem ale taka srednia to koło 16 zł więc niewiele jak na prezent a efekt spoko jak narazie wszyscy byli zadowoleni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shitek
Basica....:) KOLOROWA SÓL: "zwykłą sól wsypujemy do szklanki (słoika itp.) bierzemy mazak moze byc wyczerpany, bez zasuwki wkładamty wkladem do soli i krecimy az sól się zabarwi pózniej przesypujemy ja do jakiegoś ozdobnego naczynia i mamy fajna ozdobę można tez zrobić kilka kolorów soli i powsypywać je warstwami świetny efekt mam takich kilka w domu" sama taka robiłam i jest naprawde rewelacyjna...:) moze to0 przez mazaki ale sół wyszła mi w pastelowych kolorach...bardzo ładnie komponuje sie to w szklanej doniczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shitek
stroiki na święta: trzeba mieć deseczkę drewnianą taką 5 na 5 cm, wziąć 3 żywe gałązki drzewka, długości 1-15 cm, końcowki przybić do deseczki, i tak naokoło deseczki, aż ona się zakryje a gałązki utworzą koło, takie płaskie natępnie trzeba wbić 4 gwożdzie, niech wystają, tak żeby między nie włożyć świczkę, chyba że swieczki same stoją, przystroić różnymi elementami, typu bombki, kokardki, itp wybrać jakąś kolorystykę, np złoto i czerwnień nie wiem czy zrozumiecie o co w tym chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shitek
"Drzewko szczescia" "dypolom dla magistra" ze 5-6 drucików (bez plastikowej izolacji) skręcić, powyginać w różne strony tak, aby stworzyć kształt drzewa; dobrym klejem przyczepić 1-groszówki; wyjdzie śliczne drzewko szczęścia, można je potem przykleić do dużej muszli, kamienia albo włożyć do maleńkiej doniczki-są takie w sklepach-niedrogie. można też przyczepić coś innego; ja próbowałam z takimi kolorowymi kamyczkami co kupiłam gdzieś-badziewie, ale się przydało-efekt super!! Aha, i jeszcze coś dla nieco obytych w wordzie:zrobiłam super dyplom dla magistra-na papierze wizytówkowym wydrukowałam taki dyplom i był super prezent dla nowego magistra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shitek
"koszyczki" z jajek. do połówek skorupek( po wyjęciu zawartości, oczywiście przyklejałam tasiemkę , coby zrobić zawieszkę. Do środka wkładałam takie małe kurczaczki Mozna zawiesić na gałązkach wierzby na przykład Albo powiesić gdziekolwiek. np. na firance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shitek
Teraz czekam na wasze propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×