Odpowiedz na ten temat

Jaką szkołę wybrać ?

• zuzka_233 2016.11.30 [21:37]
    Ja byłam na masażu a ty kaskaa01 pytasz o kosmetykę?
  • bagii525 2016.12.01 [13:36]
    Najpierw trzeba wybrać kierunek a potem szukać szkoły. Ja jak szukałam odpowiedniej szkoły, to porówywałam sobie przedmioty jakie oferują w każdej ze szkół. W końcu padło na Cosinusa, bo ich program najbardziej mi pasował. Ogólnie szkoła fajna i wszystko jest ok, wiec jak coś to mogę polecić usmiech.gif
  • Nova Bydgoszcz 2017.01.12 [18:56]
    Uwaga Gimnazjalisto! Ważna informacja dla Ciebie! Reforma oświaty!
    Nie ukończyłeś gimnazjum lub obawiasz się, że go nie ukończysz??
    Wraca ośmioletnia szkoła podstawowa oraz czteroletnie liceum ogólnokształcące!
    To ostatni dzwonek dla Ciebie, aby ukończyć szkołę aktualnie obowiązującym trybem.
    W przypadku zapisu do naszej szkoły zapewniamy dwie promocje jednocześnie – wpisowe oraz czesne za 0 zł ! ! ! (bez żadnych ukrytych opłat)
    Wydajemy:
    - zaświadczenia do ZUS, MOPS
    - legitymację szkolną uprawniającą do zniżek na przejazdy oraz bilety wstępu
    - indeks
    Zapisujemy na wyższe semestry!
    U nas do wyboru masz 1 z 3 dostępnych trybów nauki: dzienny, zaoczny lub wieczorowy. Sam decydujesz, jaki tryb jest dla Ciebie najwygodniejszy!
    Do szkoły przyjmujemy bez egzaminów wstępnych czy konkursu świadectw.
    Decyduje jedynie kolejność zgłoszeń!
    Zapraszamy do naszego Biura NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy lub
    Wypełnij formularz na naszej stronie www, a oddzwonimy!
  • kaskaa01 2017.01.15 [12:25]
    ja do liceum chodziłam do Cosinusa, matura zdana bez problemu. a teraz też tu chodzę tyle że do policealnej i nie zmieniłabym szkoły na żadną inna usmiech.gif
  • gość 2017.03.16 [19:02]
    Zamknęli Ci kierunek i jesteś na wyższym semestrze?
    Rekrutacja w NOVA Centrum Edukacyjne dobiega końca!
    Przyjdź, poznaj nasza ofertę i dokonaj zapisu jeszcze dziś!
    Do szkoły przyjmujemy bez egzaminów wstępnych i bez wpisowego!
    U nas otrzymasz pomoc i fachowe doradztwo w wyborze właściwej ścieżki rozwoju!
    Zapraszamy do Sekretariatu szkoły!
    Jeszcze nie jest za późno na Zbudzenie Twoich Marzeń!!!
    Czekamy na Ciebie:
    Ul. Krasińskiego 2 Bydgoszcz
    Tel. 790 400 178
  • cosinuss 2017.03.19 [15:49]
    Jeśli nie zdążyłeś zapisać się do szkoły w lutym, to jeszcze nic straconego!
    W SZKOŁACH COSINUS REKRUTACJA NA WSZYSTKICH KIERUNKACH NADAL TRWA!
    Posiadamy:
    - zaoczne liceum dla dorosłych,
    - bogatą oferta rocznych lub dwuletnich kierunków policealnych,
    - kierunki medyczne,
    - kursy zawodowe,
    - kursy maturalne.
    Tylko u Nas otrzymasz GWARANCJE BEZPŁATNOŚCI NA WSZYSTKICH KIERUNKACH !
    Sprawdź na cosinus.pl
    Zachęcamy także do zapisów internetowych na stroniewww.rejestracja.cosinus.pl.
    NIE ZWLEKAJ I ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !
  • Lamuska900 2017.04.02 [23:39]
    Moim zdaniem bardzo dużo zależy od zdolności i tego co faktycznie lubisz robić usmiech.gif Mam znajomą, która zdecydowała się na ta szkole wizażu i charakteryzacji: http://www.dziewulscy.pl/ usmiech.gif W tym momencie pomaga w teatrze oczko.gif Moim zdaniem świetna sprawa!
  • gość 2017.04.25 [18:43]
    a co myślicie o WSB czy ktoś z was tam studiował na magisterce pytam bo jest promocja cenowa i chciałabym z niej skorzystać
  • gość 2017.05.04 [18:47]
    no tak Wyższa Szkoła Bankowa ma ciekawe kierunki a z tego co wyczytałam promocja cenowa na magisterkę jest przedłużona jak dla mnie to ważna informacja.
  • onlineekspertwsb 2017.05.06 [14:37]
    Witam! Faktycznie promocja zniżkowa została przedłużona. Zatem aplikując w terminie do 31 maja można zaoszczędzić aż 1000 zł: 600 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Można także liczyć na czesne od 240 zł miesięcznie przez całe studia. Nasza pełna oferta studiów II stopnia dostępna jest na stronie http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia
    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB
  • mizer 2017.05.06 [17:39]
    a ja kupiłem sobie studia i to za ułamek ceny studiówoczko.gif trzeba mieć znajomościoczko.gif
  • gość 2017.05.06 [18:07]
    @mizer: Tiaa do niepublicznej szkoły wyższej każdy może pójść...
  • mizer 2017.05.06 [18:20]
    ja piszę o kupieniu studiów w sensie wykształcenia(dyplomu) od rękioczko.gif
  • gość 2017.05.06 [18:25]
    Gdzie takie cuda? Z wpisem czy bez? Można maila do ciebie mam pare pytań
  • mizer 2017.05.06 [18:47]
    z wpisem, jak masz pytania to nie do mnie pisz tylko do druk_sw@onet.pl
  • gość 2017.05.07 [19:20]
    Dzięki
  • gość 2017.05.11 [20:41]
    no ja szukam kierunku studiów magisterskich gdzie nabędę wiedzę jak i mój grafik pracy da się połączyć ze studiowaniem czy ktoś z was może polecić taką szkołę co do kierunku to Logistyka.
  • marta302 2017.05.12 [18:30]
    jest masa studentów, bez pracy, bo na studiach mieli tylko teorie i nic więcej... dlatego chyba lepiej iść do policealnej, gdzie nacisk kładą na praktykę, tak jak np w Cosinusie
  • gdanski_papa_smerf 2017.05.12 [23:24]
    to ty dawno nie byłaś na uczelni bo obok wykładów są labolatoria albo inne godziny praktyczne niezależnie czy studiujesz chemię, informatykę czy ogrodnictwo. te osoby bez studiów to osoby które nie potrafią powiedzieć słowa po angielsku a na komputerze ogarniają tylko facebooka a potem w cv piszą durnoty, że znają biegle pakiet office nie będąc świadomi że w pakiecie office jest też access, visio albo project.
  • gość 2017.05.15 [15:05]
    Jeżeli szukacie uczelni w Warszawie, koniecznie zajrzyjcie na http://study4u.eu/pl/uczelnie-w-miastach-ue/w arszawa Tam znajdziecie spis najlepszych szkół z Warszawy!
  • gość 2017.05.18 [17:12]
    no ja bym postudiowała na magisterce ale ostatnio mam dużo wydatków także ....
  • marta302 2017.05.18 [17:37]
    a Ty myślisz że tylko na studiach uczy się języka? nie sądze. kończąc liceum na ogół ludzie biegle mówią w obcym języku... zresztą. trzeba nauczyć się samemu.
    Może i na studiach są jakies tam laboratoria, ale nie sądze że jest tyle praktyki co w policealnych. może nie w każdych, ale ja w cosinusie na brak ćwiczeń nie mogę narzekać
  • turkuskowa 2017.05.30 [00:04]
    Ja już nie będę się tłumaczyć brakiem kasy, bo od kilku lat miałam wiecznie wymówki, dlaczego nie robię magisterki oczko.gif Zapisałam się do wsb, nie mieli wpisowego, czesne rozłożę na raty i będzie ok usmiech.gif
  • gość 2017.06.29 [14:39]
    Moze warto sprobowac zajrzec do szkoly NOVA w Bydgoszczy? Ja robilem tam liceum i matura zdana bezproblemowo smiech.gif pamietam bylem mega zadowolony a teraz tez robie tam technika rachunkowosci i nie placilem ani wpisowego i czesne tez 0zł!! Polecam
  • gość 2017.07.27 [17:14]
    Jak juz sie uczyc to w policealnej. Masz kupe czasu a mature i tak zdasz bo przygotujesz sie na luzie. Ja tak zrobilem - chodzilem do nova ce i dzis nie zaluje usmiech.gif
  • gość 2017.08.09 [10:25]
    Polecamwww.cku1.edu.pl dla mnie to zdecydowanie jedna z najlepszych szkół do jakich chodziłam! Mają świetne podejście do uczniów nowych jak i tych, uczących się od lat wielu. Polecam gorąco
  • gość 2017.09.12 [15:14]
    Moim zdaniem bardzo dużo zależy od zdolności i tego co faktycznie lubisz robić usmiech.gif Mam znajomą, która zdecydowała się na ta szkole wizażu i charakteryzacji: http://www.dziewulscy.pl/ usmiech.gif W tym momencie pomaga w teatrze oczko.gif Moim zdaniem świetna sprawa!
  • gość 2017.09.13 [11:19]
    Również polecamwww.cku1.edu.pl . Chodziłam do wielu szkół, ale ta wspominam najprzyjemniej usmiech.gif Ponad to mają wiele przydatnych kierunków.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...