Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosposia zza lady

Jaka zupe wybralabys? Zakladam zupny barek...

Polecane posty

Gość Gosposia zza lady

Dziewczyny i chlopaki, pomozcie mi w ulozeniu menu do malego barku, ktory zamierzam otworzyc. Mam wieeeele pomyslow, ale chcialabym, byscie zaglosowali, ktora z podanych ponizej zupe zamowilabyscie na obiad, a ktorej nigdy w zyciu.... Oto moje propozycje: 1. zupa kurczkowa z curry i mleczkiem kokosowym 2. trzy sery na ostro, z galka muszkatolowa 3. z groszku zielonego z swieza mieta 4. szpinakowa z kluseczkami z sera bialego 5. krem z 10 warzyw 6. z soczewicy i grochu 7. klarowny rosol z drobiu, z kluseczkami nalesnikowymi 8. marchewka i pomarancza z ryzem 9. pomirorowa na sposob hiszpanski 10. grochowka z wedzonka, jak u babci 11. slodka zupa curry z slodkimi ziemniakami 12. barszcz bialy na kroliku, chrzanem na ostro doprawiony 13. chinska z makaronem sojowym i duszonymi paseczkami kaczki 14. krem srodziemnomorski z oliwkami i suszonymi pomidorami 15. delikatny bulion rybny z pulpecikami z dorsza Bardzo prosze o pomoc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Winiarska
Ja zamowilabym szpinakowa, bo szaleje za szpinakiem. Rybnej nigdy w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzytrzy trzy
3 :D uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatannnnnnnnnn
ja 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatannnnnnnnnn
a 8 nigdy......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza ósemką - biorę wszystkie :) a na którejs pozycji sposród 2, 4, 9,10 i 12 to chyba bym byla codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
a może nie cuduj tylko ugotuj barszcz ogorkowa,fasolowa,jarzynowa rosól.Proponuję po kilka zup przez 2 dni a potem zmiana na nowe.Nie wydziwiaj daj normalne nazwy,pilnuj aby były dobre .Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja chetnie zamowilabym 2,11,12 ewentualnie 3 a zdecydowanie nie: 15, 8, 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demonique
A ja zjadłabym 8.. i 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio jadłam
grzybową - ale taki krem właśnie z takimi chrupkami - to się chyba nazywa groszek ptysiowy??? Pyszna była!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarowny rosol z drobiu, z kluseczkami nalesnikowymi co to za zupa rosół z naleśnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruca fuks
2(fajnie jakby szla z grzankami),6,9,10,12,13,14; 15-nigdy w zyciu, nie lubie zapachu ryby moze francuska cebulowa z serem i grzankami? Jak juz ktos napisal za bardzo wydziwiasz, Polacy nie sa az tak skłonni probowac nowych smakow. Postaw na tradycje(np. zurek by sie przydal z biala kielbaska:)), a wymyslne zupki rob jako danie dnia i pozwol im byc tylko urozmaiceniem menu, nie jego podstawa. Gotuj sezonowo, latem podaj chlodnik i zupe owocową, jesienia krem z dyni. Zadbaj o atmosfere, taki barek prosi sie o cieply, domowy i nieco staromodny wystroj. Powodzenia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjojoj
a gdzie pomidorowa i grzybowa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 dwie porcje
8 nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiadam tylko raz
Cebulowa cebulowa cebulowa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berciaa
Tak : szpinakowa z kluseczkami z sera bialego krem z 10 warzyw klarowny rosol z drobiu, z kluseczkami nalesnikowymi pomirorowa na sposob hiszpanski barszcz bialy na kroliku, chrzanem na ostro doprawiony chinska z makaronem sojowym i duszonymi paseczkami kaczki grochowka z wedzonka, jak u babci Nie : zupa kurczkowa z curry i mleczkiem kokosowym trzy sery na ostro, z galka muszkatolowa z groszku zielonego z swieza mieta z soczewicy i grochu marchewka i pomarancza z ryzem delikatny bulion rybny z pulpecikami z dorsza krem srodziemnomorski z oliwkami i suszonymi pomidorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missoklahoma
8 nigdy,moglabys dodac ogorkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic to nic to
a brokułowej nie planujesz pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatona
1 2 7 10 14 brzmią wspaniale.Natomiast okropnie brzmi barszcz na króliku,nigdy w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystkie. Powaga
Brzmi pysznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsncdewj
zupa kurczkowa z curry i mleczkiem kokosowym, slodka zupa curry z slodkimi ziemniakami-nieee. zupa to zupa a nie jakies mieszanki wybuchowe na slodko. reszta ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurek
A gdzie w meni żurek ? taki z porządną wkładką ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×