Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki adwokat z Lublina?

Polecane posty

Gość gość

Hej, czy jest tu może jakaś osoba która może mi polecić jakiegoś dobrego adwokata lub radcę prawnego z Lublina? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika Czarnecka
Miałam prawdziwą przyjemność współpracować z Panem Mecenasem Karolem Piotrowskim, świadczącym bardzo wysoki poziom profesjonalnych usług. Pan Mecenas wykazał się bardzo dużymi kompetencjami w prowadzonej sprawie, która została przeprowadzona sprawnie, dynamicznie i skutecznie. Pan Mecenas jest wyjątkowo wnikliwy, zorganizowany, dbający o szczegóły i zaangażowany w pracę.Tam, gdzie większość postawiłaby kropkę, ja osiągnęłam sukces.Wiedza poparta doświadczeniem. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Bik
Zgadzam się z opinia wyżej. Zdecydowanie polecam. Prowadzili moją sprawę. Po miesiącu miałam już pierwsze pieniądze. Bardzo jestem zadowolona z ich usług. Rewelacyjny kontakt z pracownikami biura. Zawsze pomogli i rzeczowo poinformowali co mam dostarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek marcin

taki adwokat jest niezmiernie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanke

w sprawie rodzinnej mogłam liczyć na solidne a przede wszystkim profesjonalne wsparcie, zaoferowane przez Annę Legieć. Kluczowa okazała isę jej pomoc przy sprawiedliwym podziale majątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×