Odpowiedz na ten temat

jaki kantor wybrać? internetowy?

• gośćosiempięćdwa 2014.02.24 [20:38]
    Czy korzystał ktoś z kantoru internetowego, który może polecić? W porównywarce http://kantorbox.pl przeczytałam fajny poradnik na temat tych kantorów ale nie wiem który wybrać.
  • Welego 2014.05.30 [20:52]
    Bez dwóch zdań Amronet. Serio, są fenomenalni w tej branży, aż im zazdroszczę, że sam wcześniej nie wpadłem na taki pomysł smiech.gif No i bardzo lubię korzystać z ich usług.
  • GreekMound 2014.06.25 [20:20]
    Ja mogę z czystym sumieniem polecić Pewny Kantor. Korzystałem z kilku kantorów przed, ale jakość uslug tego kantoru nie jest porównywalna z żadnym innym kantorem. Pamiętaj, żeby porównywać kursy oczko.gif
  • Telelko 2014.08.28 [18:54]
    Potwierdzam, że Amronet przoduje w kantorach internetowych. Nie zastanawiałbym się na waszym miejscu nad innymi, bo szczerze mówiąc nie ma sensu. Szkoda czasu.
  • Konicziła 2014.09.15 [13:47]
    Ja polecam Liderwalut.pl. Świetne kursy i doskonała obsługa.
  • Eljot81 2014.09.18 [15:43]
    Też uważam, że lideralut to świetny kantor. Prosty w obsłudze i ma naprawdę świetne kursy.
  • Olbrecht 2014.09.19 [17:41]
    Jeżeli idzie o wybór miedzy kantorem stacjonarnym a internetowym, zawsze warto wybrać ten drugi. Przede wszystkim, kantory stacjonarne uzależniają kursy wymiany od tych oferowanych przez inne kantory w ich otoczeniu, czyli na danym obszarze ceny są podobne. W przypadku internetowych- kantory zawsze za konkurencje mają obszar całej polski, więc muszą liczyć się z mocniejszą konkurencją i oferują lepsze stawki.
  • Miłomiła 2014.09.22 [16:36]
    Ostatnio sobie obliczyłam ile można zaoszczędzić. Mąż pracuje zagranicą i przynajmniej raz w miesiącu musimy wymieniać jakieś 2000 euro. Używamy kantoru liderwalut.pl i w porównaniu do kantorów tradycyjnych oszczędzamy miesięcznie blisko 200 zł.
  • gośćNatalia 2014.09.24 [17:59]
    Powiem szczerze - Miłomiła, myślałam, że ściemniasz i sobie aż to porównałam. Ale rzeczywiście przy kwocie 2000 euro można z 200 zł zaoszczędzić. Sprawdziłam kurs w kantorze online, dziś wynosi dla euro 4.16- czyli za 2000 euro otrzymamy 8328 zł. Sprawdziłam też jeden kantor stacjonarny, który swoje kursy wyświetla na swojej stronie. Kurs 4.07 - co daje nam za to euro 8150 zł, czyli niemal 200 oszczędności (a kantor miał niskie ceny).
  • Loggi 2014.09.25 [17:21]
    Aż nie wierzę, że to są takie kwoty. Ale to wszystkie kantory internetowe oferują aż tak dobre kursy? Czy to są tylko te najmniejsze, które są krótko, żeby zachęcić klientów? Czy to jest w ogóle legalne?
  • MiłoMiła 2014.09.26 [17:44]
    To wszystko jest jak najbardziej legalne - jest szereg ustaw i wymagań, którym muszą sprostać osoby chcące prowadzić kantory online. Co do różnych kantorów, to różnie bywa z opłacalnością. Jak już pisałam, ja korzystam z liderwalut.pl i gorąco go polecam. Od przynajmniej 6 miesięcy ma cały czas stałe kursy wymiany. Tzn. zmieniają się wraz z wahaniami waluty, ale różnica między kupnem a sprzedażą jest stała.
  • Queen Margo 2014.10.02 [12:15]
    Przy wyborze kantoru trzeba zachować zdrowy rozsądek, szczególnie w odniesieniu do komentarzy. Jak ktoś daje tylko link i trzy słowa, to pewnie spamer. Nie mam nic do polecających dane kantory, ale nie wierzmy osobom, które nawet nie pofatygują się by napisać, czemu akurat polecany przez nich jest dobry.
  • Marta Ka 2014.10.02 [16:24]
    A mi wydaje się, że nie ma co też przesadzać z panicznym baniem się opinii w komentarzach. Jasne, że nie wiadomo, kot je umieszcza. Niemniej jednak fora z założenia maja być opiniotwórcze. Ludzie wchodzą tu, by poznać opinie, a nie szczegóły - gdyby chcieli detali, to nie szli by drogą na skróty, tylko wybrali kantor internetowy wchodząc ze strony na stron i porównując statystyki. Ja używam kantoru internetowego liderwalut.pl. Jest ok i go lubię. Nie będę wdawać się w dywagacje, czy jest najlepszy czy nie. Zapoznali mnie z nim znajomi, którzy znają się na tym lepiej ode mnie. Transakcje idą szybko, obsługa jest miła. To moje odczucie i tego oczekują inni, a nie dokładnych statystyk i opisów jak z podręcznika ekonomii.
  • Lukrescja 2014.10.03 [15:49]
    Długo musiałam się przekonywać do kantorów. Bałam się, że to jacyś naciągacze, trochę na przekór faktom. Z czystym sumieniem mogę jednak polecić każdemu korzystanie z kantorów przez internet. Znacznie taniej i wygodniej.
  • JankaJaneczka 2014.10.03 [21:01]
    A ja wręcz przeciwnie, bardzo szybko przekonałam się do kantorów elektronicznych smiech.gif . Jakoś kury mnie szybko przekonały, a że wszyscy znajomi polecali, nie trudno było się zdecydować.
  • PaulinkaRe 2014.10.04 [15:19]
    Kantory internetowe to przyszłość, nie ma co się oszukiwać, bo za parę lat nie będzie nikt już korzystał ze zwykłych kantorów. Wygra po prostu oszczędność.
  • Dorrotta 2014.10.10 [13:08]
    Lider walut jest dobry. Korzystam od ponad 2 lat. Bez żadnego szwanku czy zgrzytów. Mimo wszytko uważam, że jeżeli wybierze się dowolny inny kantor internetowy, to i tak jest lepszy od stacjonarnego. Duży rozstrzał w kursach. Przecież nic to nie kosztuje, szczególnie, że konto walutowe można założyć w dowolnym banku, a zwykle nic to nie kosztuje.
  • Plum Puf 2014.10.11 [08:21]
    Jak dla mnie, to wszystko wymaga czasu. W szczególności znalezienie odpowiedniego kantoru internetowego dla siebie. Można oczywiście opierać się na opiniach innych, ale na dłuższą metę, najlepiej sprawdza się doświadczenie zdobywane na własną rękę.
  • stonka_ziemniaczana 2014.10.11 [17:33]
    Tak powiem - może i sprawdzanie na własną rękę daje najlepsze rezultaty, ale ja zdecydowanie wolę uczyć się na cudzych błędach, niż na własnych. Dla tego często posiłkuję się komentarzami. Wiele osób wspomina o liderze walut. I ja z czystym sumieniem mogę go polecić.
  • Kokieteryjka 2014.10.13 [20:50]
    Mając do wyboru kantor zwykły i internetowy od dłuższego czasu wybieram właśnie internetowy. Lepsze kursy.
  • gośćNatalia 2014.10.14 [14:34]
    Kokieteryjka ma rację. Zdecydowanie kantory internetowe maja lepsze kursy. Ale trzeba pamiętać, że nawet w ich ramach są znaczne różnice. Mi najbardziej pasuje kantor lider walut. Śledzę go od czerwca i ma przez ostatnie kilka miesięcy najniższe kursy.
  • Eunikke 2014.10.16 [19:49]
    Ja staram się wybierać zawsze najtańsze. Mam swój ulubiony, ale nie chce robić niepotrzebnie reklamy. Powiem tylko, że jego nazwa już tu kilka razy padła oczko.gif
  • incontinentia buttocks 2014.10.21 [20:16]
    Celując w najtańsze.... można czasem przestrzelić. Dziś zobaczyłam nowy kantor - owszem tani, ale z ciekawości sprawdziłam ile ma wejść- 20 osób w ciągu tygodnia. Czyli tyle, co mogą jego założyciele sobie naklikać. Czy to uczciwa witryna? Nie wiem, ale ja przez takie pieniędzy nie wymieniam. Liczy się więc coś więcej poza "najtańszy".
  • wild rosane 2014.10.23 [20:59]
    Czuję się bezpiecznie, jedynie korzystając z kantoru liderwalut.pl. Od początku korzystałam właśnie z niego, a że cały czas jest opłacalny, to nie przechodziłam do konkurencji. Ciężko więc wypowiadać mi się o innych kantorach, ten natomiast mogę polecić i to szczerze.
  • kamila_kam 2014.10.25 [17:59]
    Nigdy nie polegam na porównywarkach. Jakimś dziwnym trafem w każdej na pierwszym miejscu pojawia się inny kantor. Podejrzewam, że to właśnie te pojawiające się na 1 miejscu kantory za nimi stoją.
  • sporka 2014.10.26 [11:03]
    Co do porównywarek, to bym nie generalizowała. Wiadomo, że są takie, które mają swoich ulubieńców, żeby nie powiedzieć sponsorów. Ale jest przynajmniej kilka naprawdę solidnych.
  • gość 2014.11.10 [10:08]
    Ja jestem za opcją kantoru online, głównie z tego względu, że można naprawdę dużo zaoszczędzić. I na czasie, i na pieniądzach, na poszukiwaniach i dojazdach również. Dla mnie to najbezpieczniejsza i najwygodniejsza forma wymiany walut. Warto sprawdzić różne opcje. Ja korzystam od jakiegoś już czasu z Pewnego Kantoru i jestem usatysfakcjonowany.
  • ewula007 2014.11.20 [11:53]
    Ja właśnie chciałam polecić https://liderwalut.pl/ ale widzę, że już sporo osób mnie ubiegło jezyk.gif korzystałam kilka razy i zawsze wszystko przebiegało szybko i bez problemu, no i całkiem fajne kursy.
  • gość 2014.11.21 [17:25]
    Ja wymieniam w stacjonarnych.
  • Syngierta 2014.12.09 [10:47]
    Postaw na Amronet. Tylko na ten kantor można zwrócić uwagę na dłużej. wymieniałem już w wielu, więc mogę się nawet tytułować ekspertem.
  • gość 2014.12.17 [00:10]
    ja wole tradycyjne rozwiazania bo sa niezawodne. Chodze do kantoru http://www.kantorpruszkow.pl/ i wiem ze pieniadze dostane od razu i nie musze czekac na jakies pocesy w sysytemie jak to ma miejsce w sieci.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...