Odpowiedz na ten temat

Jaki kierunek studiów wybrać ?

• kolorovva 2017.09.30 [16:47]
    Na WSB to jest promocja dla absolwentów? Czy każdy może z niej skorzystać?
  • onlineekspertwsb 2017.10.01 [08:52]
    Kolorovva, jeżeli jesteś absolwentem/ką WSB możesz się dalej rozwijać za 1200 zł mniej: 800 zł zniżki w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 400 zł mniej za pierwszy rok studiów i 400 zł mniej za drugi oraz 400 zł zniżki we wpisowym. Skorzystac z niej mogą tylko absolwenci Wyzszej Szkoły Bankowej.
    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB
  • mirabella12345 2017.10.01 [22:31]
    i po co ci to, jak nie masz wtyków to i tak nie znajdziesz dobrej pracy w tym zawodzie. przyjmiesz wtedy prace za najniższą krajową i będziesz się użerała z cudzymi dziećmi które po kilku latach to ci nawet dzień dobry nie powiedzą bo dla nich jesteś nikim. Tyle w temacie.
  • karafina 2017.10.10 [18:22]
    To, że Tobie się być może nie udało nie oznacza, że ktoś inny nie ma mieć prawa do dobrych studiów, a potem pracy. Ach ta polska zawiść... Ja od początku obrałam jeden kierunek edukacji i trzymam się go! Studiuję teraz na magisterce na WSB w Poznaniu Finanse publiczne i podatki. Tutaj widzę swoja przyszłość. Już na I roku licencjatu robiłam staże, potem po roku dostałam propozycję pracy. Teraz pracuję drugi rok i zaliczyłam kolejny awans. Polecam wyjść z domu i ogarnąć własne życie!
  • gość 2017.10.11 [13:39]
    Ja studiuję kierunek lekarsko-dentystyczny na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu w ramach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach http://sum.edu.pl/ Czyli mówiąc wprost będę lekarzem dentystą usmiech.gif Zawód jak chyba każdy wie dobry, praca jest, zarobki są niezłe, także warto. Co do samych studiów to z uczelni jestem zadowolona, fachowo, miło, dobra kadra, nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Studia trwają 10 semestrów plus praktyki w wakacje.
  • Olenio 2017.10.11 [23:49]
    Ja też zaczynam właśnie studia na WSB, wybrałam kierunek, o którym myślałam od dawna, Inżynieria Testów Oprogramowania - myślę, że to kierunek z przyszłością i wydaje mi się, że sprawdzę się w takiej pracy oczko.gif
  • Kilośka 2017.10.12 [16:55]
    Sądze że kierunki ścisłe są poszukiwane. Mam na mysli przede wszystkim kierunki informatyczne.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...