Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elfickaksiezna

Jaki macie telefon?

Polecane posty

Jakich telefonów używacie? Właśnie zastanawiam się nad kupnem. Myślałam nad jakimś samsungiem. I u jakiego operatora warto coś wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samsungi są ok, sam używam :D Teraz wyszedł chyba niedawno jakiś nowy model, bodajże Galaxy S7 Edge, wygląda całkiem fajnie. A co do operatora, im taniej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej tam gdzie najtaniej :D Jak już wybierzesz model to sprawdź propozycje operatorów na jakiejś porównywarce, ja szukałam na www.komorkomat.pl może ci się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że lepiej oddzielnie :) Co do telefonu, uważam, że lepiej dać więcej i mieć coś lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iPhone SE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisabetta
ja mam X Pro i jestem zadowolona, a nie kosztował kroci jak ten najnowszy Samsung czy iPhone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszperaj na komórkomacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antosienka
Ja mam huawei P8, wzielam w playu, za 3 miesiace wymieniam na P9 albo P10 bo widzialam, ze zaplace grosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heiser
grosze, tzn ile? jaką kwotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrukniepokorny
pamiętajcie, że firmy nie dają gratisów i specjalnych ofert. im się zawsze musi opłacać. tym bardziej, że w polsce 4 sieci komórkowe mają monopol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heiser
tak, oferty są strasznie zbliżone, a jak ktoś nowy chciałby wejść i zacząć coś robić w ramach nowej sieci, to na starcie jest zniszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrukniepokorny
na stworzenie się nowej sieci są raczej marne szanse, stąd te sieci pre paid itd czy te sieci internetowe czy jak to się tam nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heiser
szansa jest, play skądś się wzięło, czyż nie? Na to potrzeba naprawdę wielkich pieniędzy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirapyra
mimo wszystko jakaś konkurencja jest oprócz komitywy, oferty się zmieniają, firmy się starają. Kiedyś wszystko było dużo drożesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×