Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie SPA polecacie??

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie, szukam czegoś luksusowego, w górach, w ładnym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonilka8
Planuję otworzyć SPA. Jestem na etapie projektu. Bardzo podoba mi się strefa spa w hotelu Bonifacio. Słyszałam, że wykonywała ją firma z Warszawy chyba Meadow Group. Czy miał ktoś do czynienia z tą firmą? Mają dobrą opinię na rynku, ale potrzebuję więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinnnka2
Maja bardzo dobra opinie na rynku. Zreszta to jest tak ze jesli juz decydujemy sie na taki sprzet to tez chcemy zeby był w pełni profesjonalny a na pewno ta firma nam to wszystko zapewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deesssska
Fajnie to wszystko wyglada i wydaje mi sie ze własnie najlepiej jest skorzystać z takich polecanych i juz sprawdzonych przez innych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam z 3 dniowego pobytu w Krynicy Zdrój. Mieliśmy wykupiony niedrogi pakiet halloweenowy na dwie osoby w Czarnym Potoku. Dawno tak fajnie nie wypoczęłam jak teraz. Trzy dni laby w basenie i jacuzzi :) codziennie seans zapachowy w łaźniach zdrojowych, a w menu dodatkowe pyszne dania przyrządzane z dyni :D . Mogłabym tam zamieszkać :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubię Good Time Day spa w Łodzi mają świetne zabiegi, najbardziej lubię te ujędrniające i nawilżające. No i przyznam, że po mikrodermabrazji moja skóra też pięknie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malasia
w Płocku w hotelu starzyński jest rewelacyjne spa, wygląda imponująco no i oferte zabiegów mają ciekawą, uwielbiam lifting bankietowy http://www.starzynski.com.pl/spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wszystkich co wymieniacie póki co rezydencja Nad Wodospadem jest moim faworytem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po moim pobycie w Aroma Sone pod Wrocławiem długo jeszcze cieszyłam się, że udało mi się wyjechać żeby odpocząć, to był udany wyjazd! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmarzona gwiazdka napisała ..,. oczywiście, że AROMA STONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Kołobrzegu w SPA http://www.monalisa.com.pl/ . Wspaniałe wspomnienia, był to prezent od męża na nasza rocznice ślubu i muszę przyznać ze postarał się. Wybrał wspaniały apartament z pakietem SPA więc jeśli ktoś szuka ośrodka SPA to polecam wybrać się do Kołobrzegu, mnogość pakietów spa do wyboru, a do każdego pakietu pyszny napój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swieeeetne Spa miesci sie w czterogwiazdkowym Senatorze, lokalizacja najlepsza z najlepszych - Dźwirzyno, cisza, spokój dyskrecja. Bliziutko do plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luksusowo czułam się, ale lata temu kiedy tego w Polsce jeszcze nie było i dosłownie mówię Wam, dosłownie sypali nam kwiaty pod nogi w pewnym uroczym górskim zakątku słowacji. Luksus, przepych i wyśmienite jedzenie w niezwykle romantycznych miejscach....eh Czuliśmy się jak królewska para! Nie miałabym odwagi tego powtórzyć tak było cudownie! Teraz niestety poziom obiektów zwłaszcza tych w Polsce obsługa i w ogóle skłania by jednak w domu zostać. Dobre wyjątkowe czasy odeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam spa Zalesie Mazury. Świetne miejsce, świetny ośrodek. Co do szczegółów: uwielbiam mieć duży wybór łaźni, basenów i tego typu różnych wodnych rozwiązań. Cenię sobie też bardzo zabiegi na twarz, zwłaszcza relaksujące i nawilżające (polecam zabieg z czekoladą!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś może był w do słońce spa pod Krakowem? Słysząłam, że oni teraz tam trochę pozmieniali wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest to samo co Hotel Mercure? Chodzi Ci o ten w Racławicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda nie w górach ale ja polecam spa Ireny Eris na Wzgórzach Dylewskich - bajkowo mi tam było! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest to pod Krakowem w Racławicach:) Najlepiej to sobie ich facebooka przejrzyj: https://www.facebook.com/slonecznespa?fref=ts najwięcej zdjęć no i oponie innych. Ja byłam tam tylko raz póki co, na day spa z żurawiną: masaż, kąpiel, maseczka rewitalizująca plus sucha sauna no i posiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Uroczysko 7 Stawow i Dwór Oliwski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często chodzę tutaj www.dayspa.bielsko.pl :) polecam szczegolnie masaze i zabiegi na ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gory, ale tez mam pytanie co do Spa, bo chce się wybrac tutaj www.evitaspa.pl czy ktos był i poleca w szczególności Spa razem z kosmetologia? To mnei interesuje. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam do slonse spa, mają pole golfowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Bristol Spa i Sanatorium w Busku Zdroju, byłam tam w listopadzie żeby trochę odpocząć i jestem bardzo zadowolona ;) nowy obiekt, pięknie urządzony, zabiegi też na najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z wlasnego doświadczenia mogę zaproponowac to Spa www.evitaspa.pl naprawde fajna i mila obsluga do tego caly osrodek nowoczesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×