Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość heizenberg98

Jakie studium kurs dla chłopaka oprocz studiow ?

Polecane posty

Gość heizenberg98

Witam. Za rok idę na studia, prawdopodobnie ekonomiczne na UEK. Mam rok czasu i nie chce go zmarnować, do wyboru mam studium 2-letnie lub kurs. Nie mogę się zdecydować co wybrać. Głównie patrze na to aby sobie dorabiać podczas studiów w późniejszym czasie. Jeśli chodzi o kurs myślę nad Grafikiem Komputerowym ( płatne ) z kolei jeśli miałbym chodzić na technika to w grę wchodzi informatyka, mechatronika, elektronika. Chodzi mi o to gdzie zdobędę najwięcej doświadczenia do wykonywania pracy/dorabiania sobie. Mógłbym pracować także w domu czy tam mieszkaniu bo zamierzam iść na dzienne. Powiedzmy że każdy z tych kierunków będzie prowadzony na wysokim poziomie. Patrzmy tylko na pryzmat tego co jest najbardziej opłacalne. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku teraz NIE MA studiów na wysokim poziomie. Sama kończyłam filologie angielską (dziennie) i wiem co mówię. Uczelniom zależy na jak największej zdawalności bo jesteśmy w Unii i co roku startujemy w rankingach pod kątem ilości nowych absolwentów na dany rok.Studia to teraz PRZEDSZKOLE. Mają niższy poziom niż liceum i to jest skandal.Niby przedmiotów jest dużo,bo 30 w toku 3 letnich licencjackich,ale baza programowa jest okrojona i wymogi są niewielkie.Ci co oblewają dzisiejsze studia są strasznymi głąbami albo nie chodzili na wykłady i nawet nie mają z czego ściągnąć na egzaminie. Ściąganie jest jawne na studiach i większość profesorów przymyka na to oko.Dlatego studia teraz nie mają poważania u pracodawców.Pracodawca sprawdza umiejętności praktyczne absolwenta i często okazuje sie,że osoba po studiach NIE UMIE nic zrobić.Zna jakieś tam regułki i tyle.A pracodawca potrzebuje pracownika który zna sie na robocie a nie absolwenta klepiącego definicje. Nie przyjmuj sie na studia,ani studium,bo to strata kasy i czasu. Każdy pracodawca oleje twoje studia.Masz umieć pracować. Lepszy jest kurs informatyczny i językowy - złozony z trzech poziomów - podstawowy,średniozaawansowany i zaawansowany. To trwa 2 lata ale warto.Kurs z informatyki i języka obcego kończysz egzaminem i dostajesz certyfikaty. Powodzenia.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×