Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie zamienniki tuszy najlepsze?

Polecane posty

Gość gość

co polecacie? Nie chcę wydać bez sensu kasy i kupić czegoś kiepskiego, a sporo tych firm jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jaką masz drukarkę, ale może spróbuj Actis. Są dosyć tanie, do mojej drukarki jakieś 15zł/szt. Wypuścił je ten sam producent co Active Jet, tylko to jest wersja bardziej budżetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkelll55
A co polecacie do Brother J525W?? Kończą mi się startowe, oryginalne są za drogie bo chyba ok. 50-60 zł kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrankWilliams
coś z tych lepszej jakości (jakość i wydajność na poziomie oryginałów) - zamienniki od Asarto, AB lub ewentualnie nieco droższe Active Jet (tu niestety płacimy trochę za ich renomę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Producent AJ wypuścił też tańsze tusze, Actis. Według mnie całkiem niezłe, pewnie z wydrukiem zdjęć by było ciężko ale jak drukujesz papiery itp to dadzą radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety actis to topowo budżetowa propozycja i chyba lepiej w podobnej cenie wybrać zamienniki od mniej znanych producentów takich jak chociażby asarto czy uni-1 (które wypadają lepiej w testach niż AJ i mają równie dobrą, a w przypadku tego pierwszego chyba nawet lepszą gwarancję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używam tych Actis i powiem tak, do wydruku mono mi wystarczają, nie mam jakiś specjalnie wygórowanych potrzeb, pewnie jakbym miał drukować zdjęcia itp to wybrał bym inne ale do dokumentów wystarczają i jakościowo są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrankWilliams
może i są ok, ale w tej samej cenie można kupić zamienniki (UNi-1, Asarto czy ELO), które są znacznie lepsze jakościowo i wydajnościowo niż AJ (czyli lepsza droższa wersja Actis'ów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaruu
Też mi sie tak wydaje. Akurat używam asarto i są wydajnościowo troche lepsze, a do codziennego użytku sprawdzaja sie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sam producent który produkuje asarto ma też activ jety, o nich na pewno musiałeś słyszeć bo są bardzo popularne, mówię o tych zamiennikach bo mają większą wydajność niż asarto, te drugie to taka niskobudżetowa wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pomyliłaś Asarto z Actisem - to te drugie są budżetową wersją AJ, a Asarto to zupełnie inny producent który jakościowo wypada znacznie lepiej niż popularne ( za ową popularnośc niestety musimy dopłacić ) AJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mimo wszystko jestem wierny AJ i ostatnio też Actis, produkuję na tych pierwszych już tyle lat i mi odpowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiliki33
Używałam różnych zamienników, ale te trzy co podajecie faktycznie najlepiej się sprawdzają. Teraz śmigam na Asarto, głównie z racji tego że są wydajne i dobre jakościowo, a ceny maja lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asarto to obecnie jeden z najlepszych producentów (zarówno pod względem jakości, ceny i gwarancji), AJ niestety trochę obniżyły loty (jak na taką cenę), a Actis to budżetowa wersja AJ (tańsze, słabsze jakościowo i niestety cena na poziomie znacznie lepszych, porównywalnych z AJ zamienników) i nie są one najlepszą inwestycją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja aktualnie korzystam z zamienników do Epsona od http://dd-print.pl/, jestem bardzo zadowolony, świetna wydajność i dają gwarancję, więc warto. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i są dobre , ale ciężko zaufać producentowi, który nie jest powszechnie dostępny i nawet nie załapał się na testy zamienników w portalach/prasie branżowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację lepiej korzystać z zamienników które są ogólnie znane i dostępne, a przynajmniej będziemy mogli coś niecoś o nich poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertruudzik
U mnie sprawdzonym producentem zamienników jest asarto. Wszystkie druki wychodzą mi dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polcia29
Sama niedawno szukałam, bo właśnie mi się skończył oryginał i jak zobaczyłam cenę to mnie przeraziło. Znajoma mi poleciła ten http://ww.profibiuro.pl/toner-jwb2320n-czarny-do-drukarek-brother-zamiennik-tn2320-26k-p-26047.html bo ma taką samą drukarkę. Jak na razie spisuje się zamiennik bardzo dobrze a przede wszystkim cena o wiele korzystniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia55
Sama niedawno szukałam, bo właśnie mi się skończył oryginał i jak zobaczyłam cenę to mnie przeraziło. Znajoma mi poleciła ten http://ww.profibiuro.pl/toner-jwb2320n-czarny-do-drukarek-brother-zamiennik-tn2320-26k-p-26047.html bo ma taką samą drukarkę. Jak na razie spisuje się zamiennik bardzo dobrze a przede wszystkim cena o wiele korzystniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosstek
Ja to na asarto jadę i dobrze mi drukuje, bez problemów, jakość bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja ostatnio kupowałam tusz za 30 złotych ale nie pamiętam jakiej firmy... A jaką masz drukarkę? Ja obcenie mam HP ale zastanawiam się nad zakupem jednej z tych http://www.activejet.pl/ Są świetnej jakości i naprawdę dobrze drukują. Ostatnio w pracy co chwilę coś muszę drukować i zależy mi na tym by dobrze to wyglądąło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiiek00
Asarto u mnie dobrze drukuje w drukarce brother i HP, dobre ceny mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggi333
A gdzie kupujesz te zamienniki asarto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinos
Zamiast stosować zamienniki lepiej jest wybrać taki model drukarki, do którego oryginalne materiały eksploatacyjne będą tanie. Do drukarek takich należą drukarki Epson z systemem ITS http://www.epson.pl/inktanksystem . Oryginalny pojemnik z tuszem do takiego urządzenia kosztuje niecałe 30 zł i nie ma potrzeby szukania zamienników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahatek
oryginalen tusze raczej nie będą tanie, nigdy nie będą tańsze o nawet bardzo dobrych jakościowo zamienników, często zakup tuszy oryginalnych przewyższa koszty zakupu drukarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaugau
ja wykorzystuję zamienniki activ jeta, nawet do wydruku zdjęć są bardzo dobre, dlatego nie zmaieniam na nic innego, nie sądzę abym w takiej cenie znalazła tak dobre jakościowo zamienniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam od ponad 2 lat zamienniki tuszy LC1240 do Brothera J525 marki WOX i jestem z nich bardzo zadowolony. Mają dobro odwzorowania kolorów i dużą wydajność i fajną cenę. Kupuje je zawsze tutaj: http://www.profibiuro.pl/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=wox-b1240&x=0&y=0 Na początku także używałem ActiveJet-ów ale nie widzę różnicy oprócz 2x niższej ceny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam od ponad 2 lat zamienniki tuszy LC1240 do Brothera J525 marki WOX i jestem z nich bardzo zadowolony. Mają dobro odwzorowania kolorów i dużą wydajność i fajną cenę. Kupuje je zawsze tutaj: http://www.profibiuro.pl/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=lc1240 Na początku także używałem ActiveJet-ów ale nie widzę różnicy oprócz 2x niższej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×