Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Glinek77

Jakiej firmy rusztowania?

Polecane posty

Gość Glinek77

Witam. Interesują mnie rusztowania do odnowienia elewacji. Chciałbym aby były dobrej jakości i bezpieczne. Nie wiem czy zakupić, a może wynająć? Poleci ktoś jakąś firmę skąd mogę dostać rusztowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retina
Ja wynajmowałem z SLV-group.eu i bardzo dobrej jakości są. Fachowców też mają niezłych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valar
Ja brałem przejezdne od SLV i muszę przyznać że następnego dnia od zamówienia już u mnie byli. Błyskawiczna przesyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą jakość i niezłe ceny ma http://www.novarent.pl/ Wypożyczaliśmy od nich, ale mają też na sprzedaż. Mają szalunki i rusztowania od dobrego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polisek
no ja korzystałem z www.slv-group.eu i bardzo sobie chwalę te firmę. rzetelnie i terminowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bindek
Najlepsi są w SLV Group! Genialna jakość, a ceny konkurencyjne. Podoba mi się u nich to że w przeciągu 24h od zamówienia przyjadą z rusztowaniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klary
Ja polecam slv-group.eu bardzo solidni i rzetelni. Przyjemność to współpraca z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek46
Tak trudno poszukać w google? Jak wpiszesz producent rusztowań, to wyskakuje np. http://www.producentrusztowan.com/ A wogóle, o takie rzeczy najlepiej pytać na forach budowlanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzer
A co szkodzi że ktoś zapytał tutaj? Czepiacie się szczegółów. Jak dla mnie najlepiej wybierać firmy istniejące juz ładnych parę lat na rynku jak np. www.slv-group.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pańki
Najlepiej wynająć rusztowania od www.slv-group.eu mają świetnych fachowców. Montaż i demontaż to naprawdę u nich chwila a wszystko idealnie zrobione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marius7
Zdecydowanie SLV-Group.eu mają najlepszej jakości. Monteży bardzo dobrzy fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gustavo77
Tylko slv-group.eu najlepsze. Pracowaniem ostatnio na takich i to było bardzo przyjemna praca. Stabilnie i bezpiecznie zmontowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniek26
Najlepsze slv-group.eu Polecam bo mają bardzo dobre rusztowania, lekkie i dobrze zmontowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xavierr
Ja również jestem za SLV-group.eu doświadczenie=dobra praca=bezpieczeństwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitaaa
Mogę ich śmiało polecić slv-group.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koryg
Od SLV i nie ma się co więcej zastanawiać, lider w swojej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecek
Ja na pewno podpisuję się pod tymi, którzy korzystali z oferty SLV, bo jest po prostu bardzo przyjemna ze względów finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam rusztowanie firmy http://www.altrad-pomorze.pl/ . Jest bardzo solidne i bezpieczne, jestem z niego w pełni zadowolony. Zwłaszcza, że cena jak na taką jakość bardzo korzystna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma, która u nas robiła elewację, korzystała z drabin i rusztowań firmy Krause Systems, http://www.krause-systems.pl. Wydaje mi się, że skoro fachowcy z takich korzystają, to muszą być solidne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz podczas remontu elewacji wypozyczal rusztowania od www.euro-rusztowania.pl z tego co mowil to bylo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manjak
Oczywiście SLV, bardzo bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navek
Do odnawiania elewacji zdecydowanie polecam firmę SLV-Group.eu od bardzo dawna tworzą swoją pozycję i na nią zdecydowanie zasługują. Najlepsze rusztowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefano T
Ja miałem tę przyjemność współpracować z firmą slv group i mogę z spokojnym sercem ją polecić. Mają bardzo dobre produkty w niskich cenach więc się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rusztowania, z tego co się orientuje, produkuje także http://krause-systems.pl. Bardzo znane są ich drabiny, to chyba taka marka top of the top, jeśli o taki sprzęt chodzi. Nie jest to do końca moja dziedzina, ale jestem na etapie remontów i widzę, że fachowcy korzystają ze sprzętu tej marki, więc musi być dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seweryn45
Najlepsi są w slv-group.eu skontaktuj się z nimi z pewnością dobrze Ci doradzą jak mi. Nie miałem najmniejszego pojęcia co i jak, a z ich radami i rusztowaniem poradziłem sobie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiokk
Najlepsi są www.w slv-group.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firór
www.slv-group.eu polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merecki
A oferta wyższej jakośc***asuje? SLV-group.eu mogą się poszczycić zdecydowanie dobrymi rusztowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×