Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KAŻDEMU PRZYZNAJEMY POŻYCZKĘ LUB KREDYT!!.

Polecane posty

Gość gość

Odmówili Ci KREDYTu w BANKU ?. Sprawdź na: http://www.credit24h.pl Kilkadziesiąt propozycji finansowych w jednym miejscu. KREDYTY, CHWILÓWKI, ODDŁUŻENIA, KONSOLIDACJE. ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzoXXL
jasne juz lece sie zadluzyc bo mi malo starych kredytow! wpedzacie ludziw petle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaJanka
Oddłużanie poprzez zadłużanie? Bardzo sprytne! :D a tak na serio pomyślcie lepiej o restrukturyzacji albo konsolidacji a nie brania nowych kredytów albo pożyczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMediator_pl
Wiele przydatnych wskazówek na temat wychodzenia długów znajdą Państwo na naszym blogu. Udostępniamy także wiele darmowych e-booków, w których radzimy w sprawie trudnych zobowiązań finansowych: http://emediator.pl/blog/ Pozdrawiamy i zapraszamy do lektury! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super strona! własnie czytałam o biku. @eMediator_pl: co moge zrobić jak mam stary kredyt sprzed 3 lat ale spłacony i przez niego mam zasmiecony rejestr. w banku mi pani mówi że mam za niską ocene. Co moge zrobić żeby dostać kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMediator_pl
Jeśli spłaciła Pani swoje zobowiązanie i posiadała w trakcie jego spłaty drobne opóźnienia, to warto zaktualizować informacje zawarte w rejestrze Biura Informacji Kredytowej. Potocznie jest to nazywane "czyszczeniem BIKu". Aby móc zaktualizować swoje dane będzie potrzebny wniosek, który należy złożyć u wierzyciela, który wpisał Panią do rejestru BIK. Jeśli nie wie Pani, jak tego dokonać proszę o kontakt pod adresem: biuro@emediator.pl lub pod numerem telefonu: (+48) 32 420 27 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob80
a jak mam kredyt we frankach to tez tym sie zajmujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMediator_pl
@rob80 Tak, oczywiście. Zajmujemy się m.in. bezpłatną analizą umów kredytowych. Umowy weryfikowane są pod kątem klauzul niedozwolonych, co jednak ważniejsze dla Klienta, w ramach bezpłatnej analizy wyliczana jest również kwota, o którą kredyt powinien być pomniejszony lub kwoty należnej do zwrotu (czyli korzyść finansowa dla klienta). Zachęcam do lektury poniższego artykułu, w którym nasza specjalistka wypowiada się na temat analizy umów dotyczących kredytów "frankowych": http://emediator.pl/2017/09/prawimy-pasja-wywiad-karolina-brylka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XOdariaXO
A co moge zrobić jak zalegam z kredytem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMediator_pl
@XOdariaXO Może skorzystać Pani z mediacji zobowiązania. Polega ona na negocjacjach z wierzycielami odnośnie nowych i korzystniejszych warunków spłaty zobowiązań finansowych. Usługa mediacji - w naszym przypadku - to polubowne załagadzanie sporów z wierzycielami na tle finansowym. W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu pod adresem: biuro@emediator.pl lub numerem telefonu: 32 420 27 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×