Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koma Auto Serwis Radzyń Podlaski OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Proszę o konkretne opinie na temat tego serwisu samochodowego. Chciałabym skorzystać z usług tego serwisu, ale nie wiem, czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż chętnie do nich jeździ z naszym autem. Nie kojarzę , żeby był niezadowolony z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wymieniłam u nich rozrząd i to w dobrej cenie. O wiele taniej niż w dużych miastach, więc to jest na pewno plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają podejście do klienta i rzetelnie wykonują swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wymienili rozrząd, wymieniają regularnie olej z filtrami, w razie jakiegoś problemu zwracam się do nich zawsze pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzinna firma z doświadczonymi mechanikami oby było więcej takich warsztatów na naszym rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzony warsztat samochodowy nie ma mowy o partactwie pracują tu mechanicy z wyższej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetni fachowcy tutaj pracują, więc nic dziwnego, że tak sprawnie im wychodzą naprawy ja jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie dokładnie znajduje się ten warsztat samochodowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ul. Warszawska 60 w Radzyniu oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie czekałem u nich dłużej na naprawę niż 4 dni więc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również jestem zadowolony :) usługi wykonywane są rzetelnie i na czas pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlaśnie odebrałam od nich samochód i powiem wam, że dawno nie spotkałam się z taką terminowością i punktualnoscią polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w naszym mieście nie ma lepszego serwisu samochodowego polecam naprawy wykonywane są rzetelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wie czy zajmują się oni klimatyzacją? mam ostatnio z nią ciągle problem.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ten serwis, ponieważ nigdy mnie nie zawiedli można zaufać i na spokojnie korzystać z usług profesjonalizm i niskie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba jedyny serwis w mieście, w którym naprawdę można naprawić samochod, nie martwiąc się o nic polecam, bo naprawdę znają się panowie na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymiana tulei tylnych belek zrobiona w kilka godzin, dziś oddałem im samochód i dziś odebrałem, szybko i bezboleśnie jeśli chodzi o zapłatę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w szczególności polecam sklep, ponieważ ich towar jest legalny oraz posiada gwarancję producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio przyjechałem do nich z problemem , otóż kiedy jak tylko stawałem na chwile od razu ur******ał sie wentylator przy chłodnicy, nieraz miałem wrazenie że ur******* sie podszas jazdy, co było dla mnie niepokojące w koma auto serwis okazało się, że to problem ze sterownikiem wiatraka chłodnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt, potrafią natychmiastowo i co najważniejsze trafnie ocenić problem w samochodzie jestem zadowolona z usług u nich nigdy nie czeka sie długo na naprawdę najdłużej chyba czekałam 4 dni ;) ale było wtedy naprawdę coś poważnego :) przy okazji można skorzystać ze sklepu i ma się całkowitą pewność, że towar jest legalny oraz posiada gwarancję producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli klocki hamulcowe, tarcze i rozrząd też są w stanie wymienić ? ;) powiedzcie mi też gdzie dokładnie jest ta ulica przy której mieści się ten serwis samochodowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, bez problemu zajmują się tak podstawowymi czynnościami ;) co to byłby za warsztat, który nie byłby w stanie wymienić klocków, hehe :) dokładny adres: Warszawska 60, 21-300 Radzyń Podlaski więcej informacji można znaleźc na ich stronie internetowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki wielkie ;) już byłem w warsztacie wymienili klocki, do tego dowiedziałem się paru rzeczy na temat mojego samochodu jestem bardzo zadowolony na dodatek przyjemna obsługa, można im zaufać na pewno przyjadę do nich ponownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam problem z autem,może ktoś z was wie jak temu zaradzić... podczas gazowania dymi na czarno jak myślicie , z czym jest problem? czy poradzę sobie z tym sam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz benzyne czy diesla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diesla... a czy to ma jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałem kiedyś od jakiegoś mechanika, że jak się przygazuje diesla , to czasami taki czarny dymek się pojawi i to normalne zjawisko ale ja nie mam diesla,więc nie znam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już byłem w serwisie i sprawdzili o co chodziło ;) naprawa błyskawiczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wie ktoś ile mniej więcej może kosztować wymiana sterownika silnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×