Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patrycja5242

konkursy w sieci

Polecane posty

Gość patrycja5242

znacie jakies fajne strony z konkursami? w ktorych mozna cos wygrac? wygraliscie juz cos na jakis stronach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja5242
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupowa
szukaj na fejsbuku, tam chyba najwięcej tego typu atrakcji :) na lajkpejdżach poszczególnych firm i sklepów można coś trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.22
www.nagrodobiorcy.pl tu są wypisane aktualne konkursy internetowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka-plum
jesli masz fejsa, to zaglądaj na profil krakvetu. co jakis czas organizują różne konkursy, najczęściej fotograficzne, można wygrac coś dla swojego ulubieńca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacecowgirl
samo znalezienie konkursów to pół biedy, ale wygranie w nim to twardszy orzech do zgryzienia ;) Ja info o konkursach biorę ze strony http://hellbuzz.pl/ bo tam też zbieram głosy w innych konkursach - polecam spróbować, bo faktycznie ułatwia to wygrywanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johhhaszka
Polecam taki konkurs dla dzieci http://www.mojulubionybohater.pl/ mysle ze zasady sa bardzo proste, a nasze maluszki bardzo lubią malować, wiec spodoba się im ten konkurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybaczka
tv N po raz kolejny zarzuca nowym konkursikiem :) tym razem do spóły z national geographic :) można grać poprzez apkę na ich stronie -> n.pl/ngw. ipad, koszulki, kubki, dla dzieciaków przybory szkolne. try :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sporo
jak wygrywa aż 30 osób.. Jak wam idzie? Ile punktów za pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebrałam około 300 punktów. na razie przeszłam 1 poziom. Gram dalej. Może załapię się do pierwszej 30-tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieniaaaawa
Łatwo się w tą grę wdrożyć, mi też na początku nie szło, nie mogłam złapać tych podwójnych ale szybko się zorientowałam co i jak i za drugim razem doszłam do 4 poziomu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. idzie mi już całkiem nieźle. Trochę pograłam i już doszłam do 9 poziomu. Masz rację, trzeba się skupić na tych podwójnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijjagi
A udało wam się zgarnąć bonusa - te rzeczy po kolei? Bo jak mi się pojawia to jakoś rezygnuje i zbieram co popadnie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi się nie udało. Tracę głowę i łapię, jak leci, ale gram dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieniaaaawa
Ja też nie spróbowałam ale dziś jak roześlę zaproszenia ( bo już straciłam kolejne życia) to się skuszę na ten bonus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkryłam, że jest jeszcze jeden bonus. Kiedy jest szansa na złapanie Super Słoja, trzeba wcisnąć trzy klawisze jednocześnie i pojawia się runda bonusowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczananka
http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/mezczyzna_marzen konkurs od NIVEA, szczerze mówiąc najciekawszy na jaki się ostatnio natknęłam, a nie ukrywam trochę w nich szperam. Do wygrania iPod, iPad, aparat cyfrowy, zestawy kosmetyków i kupony rabatowe do drogerii. Do dzieła drogie Panie! mężczyzna marzeń czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczananka
zapomniałam o jeszcze jednej, najlepszej nagrodzie - 5dniowy weekend w SPA dla dwojga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luciolla
Ja wybieram konkursy bardziej kreatywne, w których trzeba się wykazać pomysłowością - zrobić jakąś fotkę, napisać coś, coś stworzyć :) Świetnym przykładem jest obecnie trwający konkurs na Misia, dokładniej na zastępce misia Endo: http://mis.zaginal.endo.pl/zasady.html Koniecznie zobaczcie galerie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ostatnich moich doświadczeniach odpuszczam te "kreatywne" konkursy. Ostatnio rzuciłam się na szybki konkurs u KOMANDORA, było blisko. No nic będzie trzeba znaleźć nagrodę w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×