Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja_Kolej

Konto osobiste

Polecane posty

Witajcie kochani :) Pokrótce. Chce zamknąć konto "studenta" w PKO i już raczej nie chciała bym się z nimi "bawić", ponieważ sensownych ofert nie mają (zaproponowali mi konto za 17 zł miesięcznie). Byłam we wszystkich bankach (parabanki mnie nie interesują). Problem w tym, że na bankowości, jako takiej, się nie znam (oprocentowania, obligacje itp. to dla mnie czarna dziura), a jak to w banku bywa, pięknie mówią, "byle byś człowieku konto założył". I w tym poście chciała bym się Was zapytać o opinie odnośnie konta osobistego :) Chciała bym by konto służyło mi jako tzw. "skarbonka". Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inteligo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretta26
Ale przecież Inteligo podlega pod PKO, więc bez sensu. Ja mam konto w Idea Banku i mogę zdecydowanie polecić. Nie płacę nic za obsługę konta, przelewy mam bezpłatne i kartę też pod warunkiem zapłacenia nią 100 zł miesięcznie, ale skoro to ma być główne konto, nie widzę problemu :) Tutaj masz więcej info: www.ideabank.pl/konto-idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kont jest sporo, ale trzeba myśleć o sobie i brać takie, które są korzystne dla nas. ja mam w getinie, bo mogłam sobie wybrać jak chcę żeby wyglądała moja karta do bankomatu, no i jeszcze dorzucają mi się do stypendium. więc tym bardziej mi się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykles
Cześć, szukasz konta które jest darmowe ? Chcesz trzymać na nim pieniądze, a nie chcesz za nie płacić ? Zapraszam w takim razie do otwarcia konta student w banku millenium. Jeśli nie wierzysz mi w to co tutaj napisałem, proszę wejdź w te link i przeczytaj umowę. https://polecam.bankmillennium.pl/?id=182189 Dzięki płacenie Blikim możesz nie marnować czasu i nosić katy na pay pass przy sobie. Wystarczy posiadać telefon z internetem i dzięki temu płacić za zakupy. To takie proste ! Nie musisz bać się kiedy ktoś ukradnie twój telefon, ponieważ aby nim zapłacić trzeba go zaakceptować wpisaniem kodu. Jest to bardziej bezpieczne od pay passa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrzedoradzamy
Bezpłatne konto osobiste. Skontaktuj sie z nami i umów się na spotkanie: dobrzedoradzamy@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ralfik
duzo darmowych kont osobistych do wyboru do koloru lukaszlodz.oferty-kredytowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil0lo
Nest Bank. Jest darmowe i rejestracja trwa kilka minut. Pozdrawiam Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doortka
Ja też polecam Millenium! Testuje to konto od ok 3 miesięcy i jestem mile zaskoczona:) Dużo funkcji ułatwających życie - moja ulubione to kupowanie biletów komunikacji miejskiej przez aplikację mobilną w tel:)) Już parę razy latałam w poszukiwaniu kiosku i kończyło się jazdą na gapę ;/ Wklejam link ze szczegółami https://direct.money.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=1707&idDistributor=187450 (przekierowuje na stronę banku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finansowy Market

Z moich danych wynika że Nest Bank posiada obecnie najkorzystniejszą ofertę jeśli mowa o tanich kontach bankowych. Nadal nie drogo wychodzi w utrzymaniu również eKonto, ale tam zdaje się że jest opłata miesięczna za kartę. Ogólnie warto przed założeniem konta, poczytać sobie kilka przydatnych rad jak te tutaj: http://biznes.elblag.net/artykuly/otwieram-konto-osobiste-na-co-zwrocic-uwage,38704.htm , wtedy unikniemy nie potrzebnego rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GooGoo

A jak dla mnie fajną ofertę ma teraz Citi Bank, wszystko za 0 zł. Nawet to nieszczęsne przewalutowanie, o którym, nigdy Ci nie powiedzą przy zakładaniu konta, że jest płatne (miałam wielkie zdziwienie w PKO właśnie). Teraz jakieś promocje mają, http://joannahrycyna.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=722&idDistributor=240146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu bardzo polecam Toyota Bank, jako konto osobiste dla kierowców jest perfekcyjne - zwrot za paliwo robi swoje. Można oszczędzić spokojnie nawet kilka stówek rocznie. Mając taką możliwość warto z niej korzystać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzymoneQ

PNB Paribas

0 zł za prowadzenie rachunku

0 zł za użytkowanie karty debetowej

0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce

Sprawdź ofertę
https://direct.money.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=383&idDistributor=305653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut), poprzez kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę), w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×