Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KREDYTY, CHWILÓWKI, ODDŁUŻENIA, KONSOLIDACJE.

Polecane posty

Gość gość

SZYBKA DECYZJA KREDYTOWA. Pożyczki na dowolny cel, na spłatę innych zobowiązań itp. WYSOKA PRZYZNAWALNOŚĆ - bez ograniczeń wiekowych, bez sprawdzania w BIK. http://www.credit24h.pl ZAPRASZAMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam kredyty-chwilówki. Mają fajną promocję dla tych, którzy jeszcze u nich nie zaciągali pożyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechuW
Co to za promka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź sobie na stronkę kredyty-chwilówki i sprawdź, będzie najprościej. A chodzi o to, że pierwsza pożyczka posiada 0% przy terminowej spłacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałem o tej promce na kredyty-chwilówki od znajomej- dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xulu
Ja ostatnio potrzebowałam 1200 zł. W wonga momentalnie udało mi sie załatwić cala sprawę no i zapłaciłam 10 zł, co uważam za bardzo niskie raty.Potrzebne informacje są na jednej stronie, a wszystko jest przejrzyste i zrozumiałe. Ułatwiło mi to decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kredyty-chwilówki znalazłem ciekawą ofertę promocyjną, w której jest mowa o tym, że pierwsza pożyczka u nich jest 0% Korzystaliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosic
Ja brałem ten kredyt-chwilówkę pierwszy raz ostatnio, na początku grudnia. Fajna opcja- szkoda, że się nie powtórzy :D Ale firmę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałem pożyczkę w LoanMe. Jestem zadowolony z obsługi i warunków, które mi zaproponowano. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wciąż aktualne, darmowe chwilówki dla każdego! [Aktualizacja teraz jeszcze więcej darmowych pożyczek!] Dla Państwa przygotowaliśmy zestaw wszystkich dostępnych pierwszych DARMOWYCH chwilówek! Wszystkie dostępne na dowód, bez BIK i na wniosek online. Do 20 minut na koncie, bez zbędnych formalności. http://bankiwpolsce.oferty-kredytowe.pl/pozyczkipozabankowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż ja np. pożyczam w feniko.pl Bo mi jest tak wygonie,a opcje spłaty też są jak dla mnie dogodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Xulu, cieszę się, że nasza oferta pożyczki spełniła Twoje oczekiwania i okazała się dla Ciebie pomocna. Staramy się jak najbardziej ułatwić naszym Klientom proces składania wniosku, tak aby był on łatwy i bezproblemowy. Korzystając z okazji dodam, że maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Starając się o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, można liczyć nawet na spłatę w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com . Dodam, że podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w Biurze informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×