Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

leasing w małej firmie

Polecane posty

Gość gość

mam niewielką firmę chciałąbym wziąc samochód w leasing, myslicie że warto? czy lepiej zdecydowac się na kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pompon44
Moim zdaniem to czy jestem właścicielem dużej czy małej firmy nie ma najmniejszego znaczenia. Leasing jest dużo korzystniejszym rozwiązaniem niż kredyt. Poszukaj tylko jakiejś ciekawej oferty. Ja widziałem że na tej stronie www.impuls-leasing.pl oferują niezłe warunki, poczytaj bo może coś Ci się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Myślę, że leasing nie jest zły ale czasami warto zastanowić się też nad kredytem samochodowym i porównać co jest bardziej opłacalne. Czytałam jakiś czas temu na http://www.comperia.pl/forum że niekiedy trzeba wpłacić 45% wartości samochodu a to jak dla mnie sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwonaRóża
Leasing to bardzo dobre rozwiazanie dla firm. Mozesz jeszcze podpytać o to tutaj http://www.comperia.pl/forum , ale moim zdaniem to bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolegakolegikoleżanki
Jeżeli macie problemy z finansami Swoimi bądź też waszej firmy zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą- firmą Japco Finanse. Znajdziecie u nas przede wszystkim fachowe i profesjonalne porady z dziedziny finansów i rachunkowości, pomożemy Wam w sprawach związanych z leasingiem i pożyczkami i kredytami. Po więcej informacji odsyłamy Was na naszą stronę internetową- japco-finanse.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszej ofercie znajdą Państwo : leasingi, kredyty gotówkowe, hipoteczne i nie tylko. Japco Finanse. Zapraszamy do kontaktu: 660 329 655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli potrzebujesz wziąć leasing lub kredyt samochodowy a nie wiesz jak się za to zabrać, jakie potrzebujesz dokumenty i jakich formalności dopełnić? Wszystkiego dowiesz się na ImpetKredty.pl. Pani Sylwia odpowie Ci na wszystkie Twoje pytania. W ImpetKredyty.pl wszystko jest o wiele łatwiejsze. ImpetKredyty pokaże Ci proste rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wita. Jesli potrzebujesz samochodu osobowego bądź ciężarowego dla swojej firmy zapraszamy do nas www.kredytgruziadz.pl u nas znajdziesz najlepszą dla siebie i swojej firmy ofertę. Zapraszamy do zapoznania sie z nasza pełna ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomoscitopodstawa
W związku z nowymi przepisami, polecam skorzystanie z usług radcy prawnego z Warszawy, Piotra Turowicza. www.piotrturowicz.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam firmę i zdecydowałam się na auto leasing, korzystną ofertę znalazłam u http://www.leasingowo.net/ Katowice, wg mnie lepszy leasing niż kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaDriver
oczywiście że warto. zawsze mniejsza koszta niż kredyt. polecam podzwonić posprawdzać oferty. ja tak znalazłam agencję milenium batex na leasingszczecin.pl genialni pracownicy- dużo wiedzą. a oferta spełniła moje oczekiwania i obecnie jestem posiadaczką zupełnie nowego samochodu. raty spłacam regularnie bo nie są kosmiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bendzaminn6
Czemu nie na pewno warto spróbować :) A co myślicie o ofercie firmy http://www.cls.pl/leasing_samochodowy ? Jestem bardzo ciekaw waszych opinii, w mojej ocenie jest to jedna z lepszych ofert jakie widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wziąć auto w leasing, ja mam leasinguję toyotę yaris i jestem zadowolona, bo płacę miesięcznie niewielką kwotę, a mam do własnej dyspozycji nowe auto. Załatwiałam formalności w salonie, poważnie podeszli do tematu i dali dobrą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek79
U mnie w leasing do firmy z taksówkami wzięli 5 Toyot Prius hybrid w 2014 r. Z początku byłem sceptyczny co do tego samochodu, ale z czasem ciesze się że mogę na nim pracować. Auto dynamiczne, silnik pracuje cicho, a do tego niskie spalanie max. 4,5-4,7l na 100km w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic_wand
Ja optuję za leasingiem, jest dużo bardziej opłacalny. Nie tylko samochodów, leasing nieruchomości też (ale to raczej dla tych większych firm). Polecam w tej kwestii raiffeisen leasing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinka2
w kredyt nie warto bo ci dochodzą odsetki a w małej firmie liczy się na początku każdy grosz, dlatego lepszy jest leasing bo spłacasz tylko raty a potem samochód przechodzi na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraJ90
Ja posiadam małą firmę (zakład kosmetyczny) i autoklaw brałam w leasingu przez platformę finansową, dostalam zgode bez prodlemu. Tutaj można taki wniosek online złozyc https://www.platformafinansowa.pl/wniosek/leasing na produkt z dowolnego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma424
Leasing do małej firmy się bardzo oplaca bo mało jaka mała firma ma srodki na zakup drogiego sprzętu, a w leasing przez platformę finansową jest łatwo wziąć niemal wszystko, i raty leasingowe można wliczyć w koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka322
Ja dostałam leasing przez internet do mojej małej firmy - małego baru głównie z fast foodem. Formalności dużo nie było i zgoda też szybko, online można załatwić taki leasing przez platformafinansowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olender22
Elka przyjrzalem sie ofercie https://www.platformafinansowa.pl i faktycznie na dobrych warunkach jest ten leasing przyznawany tez potrzebuje sprzet, ale akurat do biura w postaci komputerow mysle, ze to tez sie da zalatwic przez platforme finansowa nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OfPast
Nawet w niedużej firmie leasing jest opłacalną rzeczą. Szczególnie, że nie trzeba brać np samochodu, można wziąć leasing maszyn, takich jak komputery, monitory czy ogólne wyposażenie biura. Fajną ofertę ma PKO Leasing, niedrogo pozwalają wyposażyć biuro w większość niezbędnych sprzętów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza31q
Ja też jakieś pół roku temu korzystałam właśnie z oferty tej paltformy finansowej. Warunki mają naprawdę przyzwoite jeśli chodzi o leasing, także na chwilę obecną to mają chyba najlepszą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kortaxx
Nie mam pojęcia czy najlepszą, ale wiem, że dobrą tez jestem zadowolony z usług leasingowych od Platformy Finansowej! Daje to fajne mozliwosci na rozwoju wlasnego biznesu wiec jesli o tym myslicie to faktycznie warto zwracac na takie oferty uwage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztoffek
Firma, firmą, ale powiedzcie mi czy np. https://www.platformafinansowa.pl/ udziela leasingu konsumenckiego? Jestem osobą prywatną, ale wydaje mi się, że leasing i tak będzie dla mnie bardziej opłacalny czy ktoś może mi powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaT
Ja brałam przez platformę finansową leasing na firmę także nie orientuję się jak to jest z osobami prywatnymi. Wydaje mi się jednak że jak najbardziej udziela tego typu leasingów, najlepiej zadzwoń i dopytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXPIOTREKXX
mam zakład fotograficzny, taki dość mały. Zastanawiam się też właśnie nad leasingiem online oferowanym przez platformę finansową widzę że warunki mają bardzo dogodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmoss
Piotrek śmiało polecam Ci skorzystać z ich oferty. Platforma Finansowa ma bardzo dobrą ofertę. Wiem, bo sam korzystałem w przypadku sprzętu do firmy. Z żoną analizowaliśmy długo wszystkie oferty i wyszło na to, że u nich jest najbardziej korzystnie nic dziwnego, że tyle osób ich poleca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×