Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turystka -

Łeba - co sądzicie o tym polskim kurorcie??

Polecane posty

Gość Turystka -

Wlaśnie wróciłam z wakacji w Łebie i jestem strasznie ciekawa Waszych opinii na temat tego miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgf
a bylaś w Lęborku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ty coś napiisz
o tej Łebie. Warto sie tam wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgf
Warto ja mieszkam w Leborku, 30 minut drogi od Łeby! Łeba jest piekna ale trzeba uwazac na trasie Lębork-Łeba, co roku zabija sie tam wiele osob!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
hm .i ja jestyem mieszkanką Lęborka :) niewiele tu do oglądania ale wystarczy zapuscić się na Kaszuby bo je pokochać . Sama Łeba to niewielka miescina :(( osobiscie jej nie lubię . Plaze brudne i ogolnie rzecz ujmując lipa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeba? jak dla mnie nic ciekawego. Jednyba super rzecz to wydmy!!! Co do Lęborka mam tam rodzinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoś lubi wypoczywać
w tłumie, to ok. Dla mnie Łeba jest nie do przyjęcia (w sezonie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turystka -
No niestety tłumy tam są nieziemskie i szkoda, ze nie ma żadnej ulicy, którą możnaby spokojnie pospacerować i nie patrzeć na jadące samochody i szpanujących swoimi brykami młodych kolesi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka.20.
a Ustka? co myślicie o Ustce? ja chce tam pojechac..ale nawet pogoda nie wiem jaka jest teraz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turystka -
Najlepiej sprawdx sobie na wszytskich dostepnych portalach :-) Polecam tez stronę www.weather.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
zainteresowanym wypoczynkiem nad polskim morzem polecam Kolobrzeg :))Pomimo , iż jest to duze miasto to naprawdę można wspaniale tu wypocząć . Pełno tu skwerków , małych parków , ciagnacy się wzdłuż morza deptak .. Kazdy znajdzie coś dla siebie. Wieczorkiem mozna zasiąść w jednym z setki ogrodków czy kawiarni albo pobawić się przy muzyce na plaży . Jestem zakochana w tym mieście i od kilku lat tam właśnie spedzam wakacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy w Lebie jest gdzie sie
zabawic, jakeis fajne kluby thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turystka -
W Łebie z tego co widziałam sa 2 dyskoteki, ale niezbyt olbrzymich rozmiarów i klub NEXT --osobiście tam nie byłam, ale ludzi było tam mnóstwo. W Łebie z cała pewnością nudzić się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jest cos takiego jak Exit
??? slyszalam od znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turystka -
Tak jest klub EXIT, jeśli się nie mylę to znajduje się on obok portu i reklmuje go dziewczyna i chłopak jeżdżacy po Łebie samochodem z muzyką na cały regulator :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turystka -
No cóż chyba temat Łeby został wyczerpany...:-) Pozdrawiam wszytskich biorących udział w tym forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabien
ja zajefajnie bawilam sie w Mozarcie...zostało tyle pieknych wspomnień ...super DJ...który puszczał fajne kawalki...niestety powrót był koszmarny:(ale za rok napewno wyjade na dłużej...i jak zwykle co noc do Mozarta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , tak, tak - Mozart to jest TO!!!!! Aż mi się z sentymentem zeszłoroczne wakacje przypomniały.... W porównaniu do Łeby tegoroczny Władek sie chowa.... :P A Lębork...cudooowna knajpka włoska \"Oliwka\" - njalepsza pizza i makarony jakie w życiu jadłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
A ja 20 sierpnia wyjeżdżam do Łeby właśnie :) Będzie fajnie mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turystka -
W Łebie zawsze jest fajnie, pod warunkiem, ze jest ładna pogoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot trzpiot
ha ha madziek... to ty chyba w zyciu nie jadłaś dobrej pasty :((w oliwce to ja bym i za darmo zjeść nie chciała :((( zebyś wiedziała z czego owa pasta była robiona ha ha ... Sam lokal jest do d... zamawiasz i czekasz :(( pół godziny na samo piwko a potem kolejne pół < oby tylko > na danie główne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot trzpiot
a Łeba ... to kompltena dziura.Dwie ulice na krzyż. Same znajome gęby , w knajpacxh podają menu jak dla psa a rozrywek ZERO!!!!!Do tego brudne plaże i ceny wyższe niż w renomowanych kurortach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupika
wrocilam wczoraj z weekendu w Łebie, szkoda tylko że pogoda nie dopisała :( ale wrażenia całkiem sympayczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiiiii
Łeba jest EXTRA najlepsza dyskoteka jest na plazy - agados SUPER chociaz Mozart tez w porzadku:) W Łebie się dzieje więcej niz w Ustce jest jakas bardziej rozwinięta. Ogólnie POLECAM BARDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
Łeba jest OK a Ustka to zadupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara08
Kołobrzeg to najpiekniejsze miejsce na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turystka -
Niestety Łeba...jest najpiekniejszym miejscem w Polsce...zaraz po Międzyzdrojach :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkao
Łeba wymiata!!!! W wakacje jestem w niej mniej wiecej co drugi dzień i jeszcze nie zdążyła mi się znudzić...Jeżeli ktoś bedąc w niej nie odwiedził Mozarta to niech żałuje...zachód słoneczka nad wodą jest sweeTaśny i nawet na wydmy polecam sie wybrać jeżeli ktoś lubi dłuuuugie wyprawy i extrem warunki...a co ja tu będe pisać...jeżeli sami chcecie sie przekonać jaka jest Łeba to pakujcie się, wskakujcie w wozik i zróbcie sobie niezapomniane wakacje..!!!*)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarciaD
Łeba jest w dechę!!!!!!!!!!!Wlasnie dzisiaj po 10 dniach z niej wrocilam i zaluje jedynego, że tak krotko!!! Nooo i moze tego że pogoda troszke niedopisala!!! Ale przeceiz zawsze mozna znaleśc tam wiele atrakcji...MOZART EXIT no i AGADOS a przede wszystkim gdy nadszedl koniec imprezy to ten cudowny wschód słońca!!! A jacy faceci!!!Hehe!!! POLECAM WSZYSTKIM...Hmmm moze za rok tez sie tam wybiore.Slyszałam tez wiele dobrego o MIELNIE czy wie ktos cos na ten temat ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×