Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1314

MagFirma fakturowanie

Polecane posty

Gość gość1314

Ktoś z was korzystał z programu MagFirma.pl do fakturowania i zarządzania małą firmą? Podobno bardzo dobry i co ważne dla mnie online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derin
Korzystałem i muszę przyznać że magfirma.pl to jak dla mnie najlepszy program do fakturowania. Bardzo prosty w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
Dobry program ale ja z kolei polecam Kilometrówkę. Ma wiele potrzebnych opcji, od wystawiania faktur poprzez obliczanie kilometrówki, kadry i płace aż po magazynowanie. Sprawdźcie tutaj: https://wfirma.pl/kilometrowka-online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam, kupiłam i zmieniłam na ++Faktury SQL. Jak potrzebowałam pomocy technicznej to z nikim nie mogłam porozmawiać, żadnego wsparcia technicznego. Ogólnie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzuwam ifirma - za darmola i polecam , wystawiam do 10 fv na mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tawinna1
Program www.magfirma.pl to bardzo fajny i prosty programik. ja jestem bardzo zadowolona z niego. korzystam już drugi miesiąc (pierwszy miała bezpłatnie) i zastanawiam się nad rocznym abonamentem. Program online więc nawet u klientów mam dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam_BinSoft
Witaj, W czasach marketingu szeptanego ciężko ocenić wiarygodność czytanych wpisów. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego, prostego oraz intuicyjnego programu do wystawiania faktur; my taki posiadamy. Przekonaj się i skorzystaj z 30 DARMOWYCH dni dla testów.  Sprawdź nas na mpFaktura.pl - inteligentne rozwiązania dla firm. Unikatowe programy do prowadzenia działalności gospodarczej na komputerach z systemami Apple MAC OS X | Microsoft Windows | Linux Pozdrawiam  Adam BinSoft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada1399
Ja ze swojej strony polecić mogę program https://faktivo.pl Efaktury w dzisiejszych czasach są bardzo dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza gdy prowadzimy sklep internetowy. Również początkowo korzystałam z 30-dniowego okresu próbnego, ale ostatnio wykupiłam pakiet na cały rok. Program dostępny jest z każdego miejsca na ziemi, co bardzo przydaje się gdy zabieramy pracę do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×