Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja_K

Na Słowację

Polecane posty

Gość Alicja_K

Co roku jeździłam na urlop na Słowacje, planuję wybrać się tez tam w tym roku. Czy ktoś wie jak aktualnie kształtują sie ceny w euro, czy bardzo sie to zmieniło do lat ubiegłych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowacy przyjeżdżają na zakupy do Polski więc pomyśl czy jest tam drogo czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_K
Mieszkam na pomorzu, więc nie orientuję sie jak jest na południu, można trochę grzeczniej udzielac odpowiedzi. Ale dziękuję, zawsze to jakaś informacja jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_K
a może troszkę a może źle to odebrałam :). Nie gniewaj się meeaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy niedawno na urlopie przy słowackiej granicy i rzeczywiście - mnóstwo Słowaków u nas teraz zakupy robi, a jak pojechaliśmy na Słowację to Polaków nie ma, a w sklepach ceny w euro i wychodzi drożej niż w Polsce, np.: paliwo w tamtym momencie było o 1,50 droższe niż w Polsce. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_K
Dziękuję Ci za odpowiedź, bo nikt inny nie jest zainetersowany. Gdybym napisała, że mąż mnie zdradza albo, że mam małe/duże cycki itp. to pewnie odpowiedzi na tym forum byłoby wiecej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_K
Serdeczne dzięki nienia, cena paliwa to już jakiś wskaźnik. A nie wiesz jak kształtują sie ceny kwater, obiadów itp? pod tym względem tam zawsze było taniej niż w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten ból...założyłam topik o remontowaniu mieszkania i też słaby odzew....powinnam zadać pytanie, czy to dobry pomysł, żeby zrobić fototapetę z nagą kobietą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem niestety, nie jedliśmy tam. Wiem, że chłopcy nasi piwo kupili słowackie (nie mogli sobie odmówić) i mówili, że drożej niż w Polsce.Ale jakoś nie dopytywałam o ile drożej. Generalnie wydaje mi się, że fakt, że Słowacy jeżdżą do nas po zakupy dowodzi tego, że u nas jednak taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_K
Kurcze, piwo tam zawsze było taniutkie, mój mąz dla samego piwa chętnie tam jechał. Muszę jeszcze przemyśleć ten wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudnimowa 102
uuuu..jak piwo droższe to już jest mega klops. Byłam w ubiegłym roku jak się przygotowywali do euro i ceny powalały - te w euro oczywiście. Z tego co się zorientowałam to ceny noclegów lekko ale nie dużo droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_K
zaglądałam na strony internetowe, ceny noclegów kształtuja się podobnie jak w zeszłym roku. A reszte, typu zakupy, paliwo można załatwic w \Polsce, ja zawsze kwateruję sie bvlisko granicy. Ale może jeszcze jakieś informacje uzyskam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo nadal nie jest drogie ;) wódka - nawet nieco droższa niż u nas :O jedzenie - jak u nas, ogólnie ceny porównywalne jak w PL - na Słowacji zawsze było dużo taniej, więc teraz jak weszło Euro... kicha :O ALe tak strasznie drogo nie jest! bez przesady!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×