Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nagrywanie rozmowy

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, próbowałam użyć smartwacha do nagrywania audio ze spotkania z pewnym osobnikiem, na którego zbieram dowody. I sęk w tym, że dwukrotnie padł i myślałam, że spazmów dostanę. Wypróbowałam zwykły dyktafon no to jego powalająca dyskrecja powodowała, że po schowaniu nie łapał dźwięków jak trzeba. Gdzie wepchnąć go, żeby łapał normalnie głos rozmówcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankie
wepchnąć? :D im bliżej tym lepiej ale nie sądzę żebyś się komfortowo ustawiła bez zdemaskowania używając zwykłego dyktafonu. może już bardziej jakiś zaawansowany by trzeba było kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaawansowany łączy się z ogromnymi kosztami lepiej znaleźć coś co wyglądem kompletnie nie przypomina dyktafonu więc będzie go można eksponować dowolnie bez ryzyka i wtedy spokojnie ściągnie głosy. tylko własnie kwestia dobrej baterii i długiego nagrywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspominałaś o smartwachu, to jak są też te smartbandy na rękę to możesz mieć też taki dyktafon. porównując ceny jest o wiele tańszy a pozwoli ci utrzymać dobrą jakość nagrania i długość odpowiednią, bo jest mega wytrzymały. nie wiem wprawdzie jak wszystkie takie modele się sprawują ale ja mam ten https://www.spyshop.pl/dyskretny-dyktafon-cyfrowy-mvr-200-w-opasce-na-reke-do-nagrywania-spotka-830.html i naprawdę działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółtażaba
od razu mówię, że zupełnie inną rzecz ale zamawiałam własnie od spy shopu i bardzo porządny sklep, mialam też jeden zwrot i pełen profesjonalizm z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×