Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niecodzienne pokazy iluzji i magii dla dzieci i dorosłych.

Polecane posty

Gość gość

Wojciech Napora – to nie tylko iluzjonista, to artysta w pełnym tego słowa znaczeniu. Jego pokazy charakteryzują profesjonalizm, pasja do tego co robi, wszechstronność oraz humor w dobrym smaku. Wojtek jest osobą, która gdy w coś się angażuje – robi to na 120%. Jego 10-letnie doświadczenie oraz niecodzienny talent pozwoliły na opracowanie niecodziennych pokazów iluzji, które z powodzeniem prezentuje na wszelkiej maści imprezach. MAGIA DLA DOROSŁYCH Świetne show sceniczne, podczas którego Wojtek przeprowadzi Was i Waszych gości przez świat magii. Niebanalna osobowość i świetne poczucie humoru sprawi, że pokaz iluzji Wojtka na pewno zapisze się w pamięci Państw gości. Jeśil szukacie atrakcji na jakąkolwiek okoliczność, to zapewniam, że ta forma rozrywki świetnie sprawdzi się na: • imprezach plenerowych • hotelach/restauracjach/pubach • Targach/szkleniach/konferencjach • jubileuszach/ urodzinach Występy Wojtka to nie tylko niewiarygodne show sceniczne, ale także niewiarygodne pokazy mikroiluzji! Mikroiluzja sprawi, że Państwa goście będą mogli doświadczyć magii na wyciągnięcie ręki! Wszechstronność Wojtka pozwoliła także na stworzenie świetnego show dla najmłodszych widzów! Z ogromnym powodzeniem prezentuje on iuzję dla dzieci, oczarowując ich na każdego rodzaju imprezach okolicznościowych i nie tylko. Jeśli zastanawiasz się nad prezentem dla swojej pociechy, to wiedz, że najlepszych prezentem będzie magia Wojtka Napory! Nasz iluzjonista jest bardzo otwartym człowiekiem, który z pasją podchodzi do tego co robi. Każdego klienta traktuje wyjątkowo, więc na pewno dobierze ofertę do Twoich potrzeb. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zarezerwować termin – zadzwoń! Numer telefonu - 668 574 300 , Strona internetowa - www.wojciechnapora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam kiedyś pokaz chłopaków z Mistrzowie Magii i musze przyznać, że występ strasznie mi sie podobał. Poczułam się wręcz zahipnotyzowana tym, co wyprawiali. Bardzo miło sie to oglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×