Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wronaaaa1980

NIepubliczne językowe przedszkole Munde Marino w Katowicach

Polecane posty

Gość Wronaaaa1980

Witam , czy ktoś mógłby podzielić się ze mną opinią na temat Niepubliczego Przedszkola Munde Marino?? Zastanawiam się nad nim ... CZy ktoś zna dobre przedszkole w okolicach Podlesie Kostuchny???Proszę o pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o tym przedszkolu ,że dzieją się tam różne dziwne rzeczy (...) Ja mogę CI polecić Punkt Przedszkolny "Brzdąc" - Tam chodził mój synuś:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronaaaa1980
Dziękuję za odpowiedź jakie dziwne rzeczy??????Jaki jest koszt miesieczny z wyżywieniem w tym Twoim przedszkolu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od mojej koleżanki syn tam chodził .Teraz chodzi z moim synem do Brzdąca . Opowiadała,że kiedyś uciekł z przedszkola Munde Marino na ulice . Ci włąściciele są dziwni zależy im tylko na pieniądzach . Ciągle tylko naciskaja żeby płacić za zajęcia dodatkowe . Ciągle wymyślają nowe opłaty. Jakiegoś chłopczyka wyrzucili z przedszkola bo rodzice nie byli majętni . Tam była jakaś afera wychowawca nie dopilnował i dzieci się pobiły skończyło sie na siniakach ale i żeby pozbyć się problemu dziecko wyrzucili . Duża rotacja wychowawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronaaaa1980
Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniW kolorowejSukience
Przedszkole średnie. DZiecko chodziło tam 3 lata . Nie chcialam juz zmieniać... ( trauma)Właścicielka straszna jędza. Kazała nam lajkować jej strone internetową. Bardzo obgaduje rodziców dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amamciaa123
Dyrektor M.M. zwraca najbardziej uwagę na zasobnosc portfela... Nie liczą się dzieci tylko pieniądze, które mają albo nie mają rodzice.Jak rodzice nie są bogaci - to właścicielka jest wredne a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola mama
Panie w przedszkolu bardzo młode, mało doświadczone ale przyjazne i ciepłe dla dzieci . Przedszkole było by całkiem całkiem gdyby nie Pani Dyrektor - Ona wszystko psuje, do wszystkiego się wtraca...POczynając od tego jak wychowują swoje dzieci rodzice kończąc na tym z jakimi dziecmi mają jakie dzieci się przyjaźnic... Bardzo miesza... myśli ,żęjest najważniejsza wyrzuca dzieci z jej przedszkola za byle co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzta W
Powiem tak szału nie ma ... Nie chciałam już dziecku robić mętliku w glowie i zmieniać .... W punktacji od 0 do 10 tak na pełną 3 zasluguje... O dyrektor to wszystko prawda straszne babsko...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara W
Ja jestem zadowolona z przedszkola. Wymagam więc płacę. Nauczycielki bardzo sympatyczne, zawsze uśmiechnięte i serdeczne dla dzieci. Dodatkowo przedszkole jest bardzo kolorowe. A zajęcia bardzo ciekawe, dzieci codziennie mają wiele aktywności. Widać to po zdjęciach na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaagnieszka123456
Ja też byłam zadowolona do momentu: kiedy moje dziecko nie uciekło z przedszkola żeby mamusi kwiatków nazbierać.... kiedy dziecko przeszło na Pijarska , Te babsko wredne M.M wyrzuciła go z przedszkola z dnia na dzień z - powód zagrożenie życia dla Pań i dzieci...hhahahahahhah WSZYSCY SIĘ Z TEGO ŚMIEJĄ - DAŁA TYLKO DOWÓD ŻE NIE POWINNA MIEĆ PRZEDSZKOLA BO JEST NIEWYDOLNE WYCHOWAWCZO:)Z perspektywy czasu - to najlepsze co moglo nas spotkać... Obecnie chodzi do nowego przedszkola gdzie panie nie maja z nim problemów. To chyba kwestia autorytetu nauczycielek , lat doświadczeń w pracy z dziećmi. Podsumowując - Dyrektor jak sobie nie radzi z czymkolwiek wyrzuca dziecko. Panie nauczycielki nie maja nic do powiedzenia ... a szkoda bo one nie chciały go wyrzucać... DZiecko jest tylko dzieckiem: - jak sie bawi w kotka to i czasem liże ściane- dyrektor powiedziała ze to nienormalne u 3 latka... a jak pani dyrektor myśli ze dziecko poznaje świat ???zmysłami! musi polisać , ugryźć,,,,,- jak biegał i szalał to dyrektor powiedziała ,że nadpobudliwe- w poradni i w nowym przedszkolu odpowiedzieli mi że absolutnie syn sie skupia , a dzieci po prostu są żywe.. ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaMiaMiaCOCO
Mieszkam na Bażantowie i moja córka uczeszcza do tego przedszkola.. Niepochlebne opinie krążą o tej dyrektor... Faktycznie , coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxkatowice
Obecnie w Przedszkolu Munde Marino panuje WSZAWICA!!!Żenada!!!!Co to w ogóle ma być prywatne przedszkole czy co??Jak personel mógł do tego doprowadzić , a co najgorsza nie potrafią sobie poradzić z problemem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmama123
Do Dagmara W Moje dziecko też tam chodzi od dwóch lat i tylko dlatego ,że nie chcę dziecku zmieniać środowiska tam chodzi... Mam bardzo negatywne opinie o przedszkolu. Niestety zgadzam się z tym co piszą inne osoby .... Naprawdę bardzo negatywną osobą jest właścicielka. Od 1- 10 daje 3 i to tylko za otoczenie - ładne i kolorowe.... Panie jeszce studiują (nie mają od kogo się nauczyć prcy... - nie ma tam doświadczonych pedagogów!!!!!!Średnia wieku nauczycielek 23lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinie moim zdaniem mocno przesadzone. Dyrektorka faktycznie dość "specyficzna", ale wszystkie pracujące tam panie bardzo ciepłe serdeczne, zaangażowane i pomysłowe. Zajęcia dodatkowe ciekawe, szczególnie zadowolona jestem z basenu na który córka chodzi podziemnym przejściem i nie musi wychodzić na zewnątrz i j. angielskiego. Tym którzy panicznie boją się wszawicy pozostaje chyba wychować dziecko w domu do 18 r.ż., to akurat może przydażyć się każdemu dziecku po wizycie w figlolandii, bądź innym miejscu tego typu. Reasumując, ja przedszkole oceniłabym na 7/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bardzo dużo dobrego słyszałam o przedszkolu wesołe siódemki. Mój siostrzeniec tam chodzi i jest bardzo zadowolony. Zajęcia mają bardzo ciekawe i rozwijają pasje dzieciaków. Panie też są bardzo miłe, a kontakt z nimi bezproblemowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od nowego roku szkolnego posyłam do Wesołych Siódemek mojego drugiego synka. Starszemu bardzo się tam podobało, ja też byłam zadowolona z opieki przedszkolanek, więc młodszy też tam idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż, niewiele mogę powiedzieć o przedszkolu, gdyż nie podpisałam umowy, ale mogę napisać słowo o pani dyrektor, która podczas rozmowy okazała się bardzo sympatyczną i kompetentną osobą :) jednak, kiedy przyszło do zwrotu wpisowego zaczął się problem - zero odpowiedzi na wiadomości mailowe odnośnie zwrotu pieniędzy. To, niestety, utwierdza mnie w przekonaniu prawdziwości opinii osób, które z panią dyrektor owego przedszkola mają częściej styczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko, podobnie jak poprzedników, chodzi do MM trzeci rok i to tylko dlatego, że nie chce stresować go zmiana otoczenia. Mm to przechowalnia dzieci. Nie zauważam żadnej pomysłowości miłych Pan, jak również brakuje im wiedzy NT tego co moje dziecko robi/je danego dnia. Podsumowanie dnia wygląda tak: wszystko bardzo dobrze. Na jakiekolwiek szczegółowe pytanie niestety nie potrafią odp bądź kłamią. I tak od dwóch lat. Obecnie mam porównanie do innego przedszkola (zapisałam tam drugie dziecko) i tylko potwierdza że w MM nie robią z dziećmi Nic. Najfajniejsze panie dawno odeszły, pani dyrektor brak klasy, liczy się bogactwo rodziców co z zadowoleniem zaakcentowała na 1 rozmowie ze mna. Absolutnie nie polecam, są inne fajne przedszkola za podobną opłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina_88
Nie znam tego przedszkola, ale mój synek chodzi do Wesołych Siódemek gdzie uczy się angielskiego, ma rytmikę, zajęcia plastyczne - jest tam naprawdę zajęty :) A ja jestem zadowolona i z przedszkola jako takiego i z kontaktu z przedszkolankami, bo to bardzo sympatyczne kobietki z powołaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do prywatnego przedszkola www.familia.edu.pl w Katowicach i mogę je szczerze polecić. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki, zajęć, kadra jest rzetelna i profesjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M.M i właściciele - To przedszkole to jedno wielkie nieporozumienie. Brak jakiegokolwiek informowania rodziców o czymkolwiek oprócz przypominania o wplacaniu pieniędzy, kosmiczna rotacja przedszkolanek, wrzucanie wszystkich dzieci do jednej grupy aby tylko przetrwać dzień.... A Pani dyrektor jest jak szczur bez twarzy, totalny brak jakiejkolwiek odwagi cywilnej, że nie wspomnę o klasie... Absolutnie odradzam komukolwiek to przedszkole, tym bardziej, że za takie same pieniądze można dziecku zapewnić zdecydowanie lepsze warunki w innym, normalnym przedszkolu, gdzie najważniejsze są dzieci, a nie pieniądze ich rodziców....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona mama
Potwierdzam, to przedszkole to masakra za sprawą Pani Dyrektor która jest nieodpowiednią osobą na to stanowisko. Zdecydowanie odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukająca Mama
Szukam przedszkola dla córki od września. Byłam na Fitelberga w tym przedszkolu Mundo Marino. I się przeraziłam!!!!! Jak można chcieć 600 zł czesnego za takie warunki?!? Widziałam inne przedszkola, żeby móc wybrać najlepsze dla Dziecka. Schody to pierwsza rzecz - już je widzę w zimie przysypane śniegiem.... Skoro są śliskie przy deszczu,to co dopiero jak przymrozi.. . Ogólna bida z nędzą. Małe sale, stare meble, stare zabawki, stare ściany. Opłaty za zajęcia dodatkowe - jakiś kosmos kwotowy... I jeszcze opłaty za jedzenie pobierane z góry! W każdym prywatnym przedszkolu płaci się za tyle obiadów ile dni dziecko było w przedszkolu.... W porównaniu z innymi ofertami prywatnych placówek - mniej więcej średniowiecze.... Ostatecznie przekonały mnie fatalne opinie o przedszkolu.... Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli chodzi o Katowice, to co sądzicie o przedszkolu wesołe siódemki? Spotkałam się z kilkoma pozytywnymi opiniami, Wy też coś może wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola P
Polecam gorąco przedszkole Mundo Marino w Katowicach. Nasza córka chodziła (chodzi) do przedszkola na Pijarskiej - cudowne miejsce, pełne ciepła i radości. Panie nauczycielki zawsze życzliwe, zawsze uśmiechnięte, zaangażowane, pełne pozytywnej energii. Czytając jakieś wcześniejsze niezbyt pochlebne opinie o tym przedszkolu sama miałam na początku wątpliwości, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie! Ktoś zarzucał, że Panie są młode i bez doświadczenia - to kompletna bzdura! Owszem, może są młodziutkie ale to tylko korzyść jest - bo są pełne energii, pełne chęci i wszystko im się chce, mają siłę szaleć z dziećmi i organizować im zabawy, ciekawe zajęcia czy wycieczki. Potrafią malucha przytulić, wycałować, wziąć za ręce, utulić. Brak doświadczenia rekompensują sercem po prostu. W "normalnym", państwowym przedszkolu nie widać tego zaangażowania - mam porównanie bo starsza córka chodziła do państwowego przedszkola i wiem że Mundo Marino jest o wiele wiele lepsze. Polecam gorąco to miejsce wszystkim rodzicom - nasze dziecko jest zachwycone i to chyba najlepsza rekomendacja! Wydaje mi się, że to raczej niektórzy rodzice są zbyt roszczeniowi i być może stąd te wcześniejsze mniej pochlebne komentarza, ja jestem bardzo zadowolona, moi znajomi, których dzieci również chodziły do tego przedszkola - również byli zadowoleni, naprawdę gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_44
Polecam zespół żłobkowo-przedszkolny z oddziałami integracyjnymi przy marmurowej 23 w Katowicach. Tu namiary: www.familia.edu.pl. Miłe panie przedszkolanki i moim zdaniem dobry poziom edukacyjny dla maluchów. Moje dziecko jest bardzo zadowolone a my spokojni o swoją pociechę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra opcja w katowicach jest przedszkole wesołe siódemki. bardzo polecam. mają swietny personel, kuchnia jest u nich bardzo dobra no i dzieci są po prostu zachwycone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My szczerze możemy polecić przedszkole wesołe siódemki w katowicach własnie! Mają bardzo dobre warunki, personel, ceny. Zresztą, polecam rzucić po prostu okiem na ich strone jak to dokładnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze dziecko puściliśmy do przedszkola Sowa w Częstochowie, właśnie językowego. To był bardzo dobry krok. Dlaczego? Z wielu powodów. Przede wszystkim - po pierwszym roku nasze dziecko naprawdę wiele potrafi z tym językiem, a tego się nie spodziewaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×