Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Noclegi Kraków

Polecane posty

Gość gość

Hej. Szukam noclegu w Krakowie. Możliwie jak najbliżej Dworca PKP i w miarę rozsądnej cenie. Może ktoś był i może coś polecić? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na lawce na dworcu najtaniej będzie albo na plantach pod namiotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dzięki napewno nie skorzystam ale jak sam masz ochotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno szukałam dobrego i taniego (choć wiem, że to rzadko idzie w parze ;) noclegu w miejscowości Kraków, Znalazłam fajną stronkę http://otonoc.pl/noclegi-krakow z zaskakująco dużą ilością noclegów w Polsce i fajną usługą - lokalizacja najbliższego noclegu w miejscowości. Takie coś widziałam tylko na booking ale booking znowu ma dużo mniej hoteli niż ta http://otonoc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juwenia
Na szybko może znaleźć coś na serwisach rezerwacyjnych. Polecam bookapart.com, sama korzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronekk
Mi z kolei zależy żeby hotel nie był w ścisłym centrum, gdyż to rozleniwia człowieka i mniej wtedy zobaczy. Napewno musi mieć basen, smaczne śniadania w formie bufetu, liczy się to aby był dobrze zkomunikowany. Wybieram się z do Krakowa w maju na weekend więc będę wdzięczny za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek369
Na ulicy opolskiej w Krakowie masz dwa hotele Best Western Efekt Express oraz Best Western Premier, byłem w tym pierwszym i lokalizacja na duży plus jeżeli nie chcesz hotelu w ścisłym centrum. Napewno jeden z lepszych hoteli w tym standardzie ze wszystkich jakie odwiedziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie byłem w zeszłym roku i w tym roku też się wybieram w sierpniu. Nie mam tam nikogo znajomego, za bardzo też nie znałem hoteli. A jak już coś fajnego znajdę, lubię wracać w takie sprawdzone miejsce. W Krakowie mam już sprawdzony Hotel Royal i w tym roku też tam będę nocował http://www.hotelewam.pl/510-hotel-royal-krakow.html . Komfort super, lokalizacja też - wszędzie blisko. Wieczorem można starówkę zwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio dość często jesteśmy z żoną w Krakowie i nocleg raczej bierzemy w Hotelu Delta. Personel życzliwie nastawiony, nigdy mi z niczym problemów nie robili. Jak pokój ma być od 14 dostępny to rzeczywiście jest i jest przygotowany. Czysto, schludnie, z nowoczesnymi w pełni sprawnymi meblami. Łazienki też mają bardzo fajne, przestronne, porządnie wyszorowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My skorzystaliśmy z oferty FriendHouse Apartments - www.friendhouse-apartments.p. Świetne mają apartamenty, sporo z nich jest w samiutkim centrum miasta, koszt niewielki, a mieliśmy np. mieszkanie z klimatyzacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My skorzystaliśmy z oferty FriendHouse Apartments - www.friendhouse-apartments.pl. Świetne mają apartamenty, sporo z nich jest w samiutkim centrum miasta, koszt niewielki, a mieliśmy np. mieszkanie z klimatyzacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaawin
Jeśli chodzi o dobrą lokalizacje i komfort to moim zdaniem warto poszukać czegoś na kazimierzu. Ja akurat znam pokoje w Miodosytnia, bardzo mi się tam podobało, więc myślę, że warto. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kazimierz jak najbardziej, dobra lokalizacja. Też szukam czegoś w w miarę w centrum więc zerknę na te pokoje, jaka cena i czy przede wszystkim mają wolne pokoje, chociaż mam nadzieję, że tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Miodosytnia mieliśmy przyjęcie rodzinne, bardzo fajne miejsce. Zresztą i dla osób z Krakowa właśnie jeśli chodzi o jakieś imprezy rodzinne i dla turystów, mają komfortowe pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy trójką przyjaciół. Pracujemy w pokrewnych branżach. W sprawach biznesowych spotykamy się często w Krakowie. Przeważnie jesteśmy przemęczeni i żeby dobrze, wygodnie wypocząć oraz być w centrum miasta wynajmujemy apartamenty w www.centrumkrakow.pl. Warunki zaspokajają w pełni nasze wymagania. W dalszym ciągu będziemy z nich korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaKowal
Byłam ostatnio na firmowym szkoleniu w Aparthotel Miodosytnia - mają salę konferencyjną i zostaliśmy tam też na noc. Super warunki, dogodna lokalizacja i czyste pokoje. Najbardziej zachwycająca jest jednak dzielnica żydowska, jest położony w samym centrum Kazimierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka761
Tutaj https://www.premiumhostel.pl znajdziecie atrakcyjne noclegi w Krakowie . Nie warto korzystać z oferty luksusowych hoteli, gdzie płaci się głownie za markę oraz udogodnienia, z których i tak nie będziemy mieli czasu skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokokokokoko
Jak byłam w Krakowie to spałam w hotelu Best Western Efekt Express i mile to wspominam. Na pewno zdecyduję się znowu na ten hotel jak będę w Krakowie. Pokoje są czyste i ładnie umeblowane i podają pyszne jedzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najfajniejsze apartamenty w Krk to https://platinia.pl/. Macie tam wszystkie atrakcje turystyczne Krakowa są w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Lepiej już nie da rady. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BookingMinus50
Jak niedrogo ogarnąć nocleg w Krakowie? Działający, sprawdzony i pewny link na zwrot 50 zł na rezerwację noclegu w booking.com. Minimalna wartość rezerwacji uprawniająca do otrzymania zwrotu 50 zł to kwota 100 zł. https://www.booking.com/s/57_6/60666761 Zniżka 50 zł gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej zaglądam na serwisy rezerwacyjne, często korzystam z Nocowanie i Bookapartu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinna1
A tutaj https://www.premiumhostel.pl już zaglądaliście? Jest to namiar na tanie noclegi w Krakowie. Myślę, że warto skorzystać z tego typu rozwiązań, ponieważ w ten sposób można spędzić noc w komfortowych warunkach i nie wydać majątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam apartamenty www.platinia.pl w samym sercu Krakowa. Od lat jestem zakochana w tym mieście, a sposobność nocowania w jego samym centrum w tak wspaniałych warunkach i w dobrej cenie, jest nie do ocenienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolne Schronisko Młodzieżowe ma 2 lokalizacje w Krakowie, ja zawsze się tam zatrzymuje, mają niskie ceny i panuje tam przyjemna atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja polecam OK appartment, mega komfortowy i nie za miliony monet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej jest udać się do miejsca, a racze do biura, które zapewni wam nocleg dla większej grupy.. Takie noclegi są z reguły tańsze, a też w całkiem fajnych miejscach. Weźcie pod uwagę stronę https://spanie-w-krakowie.pl/   według mnie są pomocni i otwarci, często potrafią złapać noclegi już w niemożliwych do zdobycia terminach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

Ja również mogę polecić OK Appartments - świetna atmosfera, lokalizacja i wystrój za rozsądną cenę. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×