Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sabbbba

o co pytac dewelopera?

Polecane posty

Gość sabbbba

Witam Was Dziewczyny, chcemy z męzem kupić mieszkanie, raczej od developera, zeby w MDM było. O co trzeba się dopytać? Jakie zadać pytania, żeby poczaić isę czy deweloper jest uczciwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawwazza
na pewno nie chodzi o to by tylko pytać, ale i mieć w umowie to co deweloper obiecuje. Zaden developer nie powie Tobie np. ze jest nieczuciwy ;) dlatego sprawdź KRS developera i ksiege wieczystą budynku. poszukaj też opinii w sieic i na branzowych portalach bo na o upadku Ganta troszkę się mówiło. jak ja kupowałam mieszkanie od erigo to własnie sprawdziłam krs i księgi i było OK. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez szukalam opinii o deweloperze Trojanie n forach, w artykułach w calej sieci, przejrzałam wszystkie realizacje i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno warto się zapytać, czy deweloper nie ma w planach zbankrutować;) I dlaczego mieszkania są takie drogie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
]drogie są i tańsze nie będą ;P na to się klada wiele czynnikow ekonomicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja wiem czy o coś pytać...to chyba najgorsze źródło oinformacji...lepiej popytać innych mieszkańców innych lokalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie najlepiej sprawdzic wszystkie źródła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja robiłam podobnie... też szukałam opinii w necie o deweloperze Miły Dom. Warto się też zalogowac na forach lokalnych, tam można się natknać naosoy, które korzystały z usług danego dewelopera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwazniejsza jest umowa z developerem, zeby zawierala wszystko to co developer obiecuje. Ja stawiam na firmy tylko z długoletnim doświadczeniem na rynku. Znalazlam firme http://www.geogrupa.pl/ która od 25 lat realizuje inwestycje w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach a dodatkowo niektóre inwestycje są objęte programem Mdm. Mam znajomych ktory od 10 lat mieszkaja w budynku wykonanym przez tego developera i są bardzo zadowoleni dlatego ja zdecydowałam sie na mieszkanie w “Fabryce Czekolady” przy ul. Wrocławskiej w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry developer nie ma nic do ukrycia i zawsze można dogadać szczegóły umowy. Mnie osobiście przypadły do gustu inwestycje z http://www.master-house.com.pl - całkiem przystępne nie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosznel
O wszystko, a nawet weryfikuj jego poprzednie inwestycje, sprawdzaj jakie osiedla reralizowali. Przykład sprawdzonego wykonawcy, a raczej ich osiedla - http://www.longbridge.pl/przy-palacu-c5 Na pewno nie pomijajcie kroku poznania dewelopera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczciwa firma na pewno nie ukrywa żadnych informacji przed klientami. Ja kupowałam mieszkanie pod Warszawą od tej firmy http://ekobud.com/ i nawet pomogli mi w formalnościach kredytowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna firma to psgdeweloper.pl. Naprawdę bardzo rzetelni i uczciwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współpracowałem z psgdeweloper.pl i mogę potwierdzić , że to bardzo dobry deweloper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, psgdeweloper.pl to solidna i dobra firma deweloperska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psgdeweloper to szajs nad szajse, nie polecam. Nie stac go na platna reklame i musi spamowac na forach. Trzymajcie sie od nich z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z usług psgdeweloper.pl i jestem bardzo zadowolona. Świetna firma, bardzo uczciwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczciwy deweloper nie zatai na pewno żadnych faktów przed klientem, przecież z czasem wszystko wyjdzie i tak :) Ja nie mam co prawda dużego doświadczenia z deweloperami, zdecydowałam się ostatnio na Tynkbud1 i jestem zadowolona. Polecam. Jeśli macie jakieś pytania, piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samemu trzeba sprawdzić informacje na jego temat. Dobry developer to Gryf Development http://www.gryfdevelopment.pl/ Sprawdźcie sobie ich osiedle Brzeziny pod Szczecinem. Brat tam kupuje mieszkanie, więc sporo na ich temat słyszałem. Mieszkanie pod miastem ma sens, bo cisza i spokój, lepsze powietrze i niższe opłaty a jednocześnie dojazd do Szczecina jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×