Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

savonn

Organizacja koncertu charytatywnego we Wrocławiu

Polecane posty

Rozważam zorganizowanie koncertu charytatywnego we Wrocławiu. Chciałabym, żeby wystąpiła dość znana i duża kapela (mam kogoś konkretnego na myśli). Jestem ciekawa, czy ktoś ma już doświadczenie w organizacji tego typu eventów i czy mógłby się ze mną podzielić informacjami. Interesuje mnie: -jak wygląda to od strony finansowej - za co zapłacić trzeba (wiem, że na pewno rider techniczny, dojazd kapeli, nagłośnienie+oświetlenie) i SKĄD WZIĄĆ SPONSORÓW, wiem że mają to być jakieś firmy, ale jakie? podajcie najlepiej jakieś przykłady -jaki klub we Wrocławiu byłby chętny wynająć się charytatywnie (wstępnie myślałam nad Eterem) -jak dużo rzeczy trzeba zorganizować? na pewno dogadać sprawę z fundacją, której chcę pomóc + kapela + klub + ew. loteria fantowa (na fanty też przydaliby się sponsorzy...) + reklama, ale może coś pominęłam? -jak to wygląda od strony prawnej, czy trzeba coś załatwiać, gdzieś coś zgłosić, bo to jednak chodzi o pieniądze. Jeśli ktoś organizował kiedyś coś podobnego, najlepiej z dużymi zespołami, to będę wdzięczna, jeśli podzieli się doświadczeniami. Czy można liczyć na pomoc menagera zespołu, czy też ich to nie interesuje? WSZELKIE informacje na ten temat się przydadzą, bo nie wiem czy jest sens się w to angażować, jeśli nie podołam zadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość K
Dla kogo ten koncert lub w jakiej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chore dziecko. To nie jest żadna konkretna akcja, bo zanim poczynię jakieś kroki, chciałam zrobić research. Na pewno podopieczny jakiejś wrocławskiej fundacji, potrzeb jest ogromnie dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem niezły pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno będzie Ci niezbędny kontakt do nich, bez tego ani rusz -koncertu nie będzie, bo to taka podstawa podstaw aby o rzeczy techniczne samemu zadbać;) Polecam www.estradawolomin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez proponuje skontaktować się w sprawach organizacji z www.estradawolomin.pl złoci ludzie, zawsze znajda jakieś rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×