Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

osiedle Zielona Polana Kraków

Polecane posty

Gość gość

Witam, interesują mnie opinie najlepiej mieszkańców na temat osiedlaZielona Polana na Ruczaju,przy ulBunscha. Czy ktoś z mieszkańców jest w stanie coś doradzić? Chodzi mi o budynek 20B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mieszkam w tym bloku (bunscha 20) już 7 lat i osobiście nie polecam. Nie wiem czy jesteś dzieckiem, ale jeżeli jesteś to jeszcze bardziej odradzam. Wśród dziec***anuje swego rodzaju patologia - skarżą się o wszystko (czasem nawet o nic, czy o jeden strzał na bramkę (zepsutą, oczywiście przez dzieci, bo dlaczego nie)), zmyślają, żeby tylko postawić na swoim. Jest oczywiście kilka "normalnych" dzieci, ale to mała grupka 3-4 osobowa. Dorośli są ok. Jeżeli chodzi o "ZIELONĄ" polanę to to jedno wielkie kłamstwo. Z każdej strony budowa, niebezpieczna ulica bez przejść dla pieszych (policja jest tam ok. raz do roku, więc ludzie jeżdżą tam po 100km na godzinę). NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osiedle godne polecenia. Bardzo mile sąsiedztwo. Infrastruktura rozwija się i nie ma problemu z komunikacją. Z tego co słyszałem niedaleko mają zacząć budowę małego centrum handlowego z Lidlem i Rossmanem. Ja jestem zadowolony z mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam osiedle zielona polana. Mieszkania wykonane są solidnie, mieszka się bardzo dobrze, bardzo miłe sąsiedztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×