Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pizza w Krakowie

Polecane posty

Gość gość

Gdzie w Krakowie zjem pizzę, która będzie najbardziej zbliżona do prawdziwej, włoskiej pizzy? Mam dość grubych placków w stylu amerykańskim, chcę cieniutkie ciasto, jak we Włoszech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinanowak01
Zamów po prostu w http://www.presto-pizza.pl/ Pizza prawdziwa, włoska na cieniutkim cieście, uwielbiam pizzę Quatro to są moje ulubione włoskie smaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Jeśli szukasz dobrej włoskiej pizzy i innych dań to zajrzyj do http://www.damarco.pl/ Mają naprawdę smaczne dania. Z tego co wiem jest możliwość zamówienia pizzy do domu. Ja w sobotę chyba sobie zamówię albo nawet pójdę do lokalu z mężem. Już nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam pizzę z prawdziwego zdarzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić lokal Maxipizza – www.maxipizza.pl/krakow Fajne miejsce z przyjazną obsługą. Robią też zamówienia na dowóz i muszę przyznać, że dobrze im to wychodzi. Jeszcze nie miałem z nimi problemów typu żeby pizza dotarła zimna i grubo po niewczasie. Szybko dowożą, nawet w mniej niż pół godziny można już się spodziewać kuriera przy drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli komuś zależy na sporym wyborze pizzy (zarówno dla dzieci jak i tych mega pikantnych) to polecam zajrzeć do Krakowskiego Metra (http://www.krakowskiemetro.pl/). Nie jest to typowa pizzeria ponieważ oferują również typowe dania, sałatki, obiady aczkolwiek posiadają bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, chociaż normalnie sieciówkom mówie raczej nie, to maxi pizze lubię i to mega! Zawsze są na czas, zawsze ciepła pizza, składniki świeżutkie i w ilosci odpowiedniej. Trzymają poziom odkąd ich poznaliśmy, z rok czy 1,5. Więc jak ktoś nie zna, to wie co robić, haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxipizza jest bardzo dobra, przynajmniej nigdy żadnej słabizny mi nie przywieźli, wręcz przeciwnie, smaczna, ciepła, spora, składników tyle, ile być powinno. Nie am sie czego czepiać., w promocji do tego to chyba najtańsza opcja jaka do ans przyjeżdża, przy czym normalnie ceny te bardzo przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czynggys
Ja maxi pizze sprawdzałam może raz czy dwa, akurat w mojej okolicy ich nie ma, jedliśmy u znajomych - ale naprawdę bardzo dobra. I byłam w szoku, że dostawca był tak szybko, to pamiętam, bo w krakowie czasem czeka się po 1,5 godz lub więcej i robi się to, niestety, powoli standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×