Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cytrynkk

Podróże w lutym

Polecane posty

Witam mam pytanie czy któraś z was była na wakacjach w lutym 1) Jak długo (ile dni) 2) w jakiej cenie 3) gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja byłam w lutym na krotkim wyjeździe. Byliśmy z narzeczonym na Malcie z biurem podroży Damar. Byliśmy na tydzień - 7 dni, ale było naprawdę warto. Ludzi nie było dużo, bo to nie sezon wakacyjny, więc zobaczylismy wszystko bez dzikich tłumów. Zobacz sobie na ich stronę internetową, bo wiem, że oferują wycieczki do różnych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaarolina23
Planuje drugi wyjazd w tym roku, bo pierwszy nie do końca udany był.. Na wakacjach byłam na Chorwacji, ale strasznie mnie przemęczyło zatrucie. Fartem miałam ze sobą nutramil, bo już kiedyś przez takie zatrucie przechodziłam i był jedynym co byłam w stanie jeść, także udało mi się trochę sił odzyskać i coś pozwiedzać, ale nie tyle co chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantaa23
Z nutramilem faktycznie ciekawa sprawa, moja znajoma też go zabrała jak byłyśmy w Pradze i ja w sumie nie tym skorzystałam - złapała mnie grypa i jak zwykle brak apetytu, a on wchodził bez problemu i dzięki temu miałam energię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyyynka3
Nie podejrzewałam, że można go tak wykorzystać. Moja babcia go regularnie przyjmuje bo to jedyny sposób, żeby jej troche kalorii dołożyć, bo wielu rzeczy nie daje rady jeść. W takim razie ja też go wrzucam do bagażu - w razie takich nieprzyjemności jak u was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Wejherowo, które wygląda naprawdę wspaniale w okresie zimowym. W dodatku nie ma takich wielkich tłumów, ceny są konkurencyjne, no i cała masa atrakcji. Nie wspominając już o niepowtarzalnym kaszubskim klimacie. Więcej na stronie: www.wejherowo.pl. Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wejherowo1
Ja byłam w Wejherowie, które położone jest na Kaszubach. Naprawdę urocza miejscowość. Za cały wyjazd nie zapłaciłam dużo, a udało mi się odpocząć od codziennych obowiązków. Wejherowo to idealne miasteczko, które posiada dużo ciekawych atrakcji. Jest położone wystarczająco blisko Bałtyku, więc można zorganizować sobie jednodniowy wypad nad morze. Więcej informacji na www.turystyka.wejherowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×