Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pokoje Aga Pobierowo Piastowska OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Polecacie? Nie polecacie? Widziałam, że mają niską cenę za nocleg, w sumie nie znalazłam taniej, ale jak tam tak naprawde jest? Warunki lokalowe ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam. Chyba najtańsze miejsce noclegowe nad morzem, jeszcze niedaleko do morza, więc w ogóle. Ale trzeba wcześniej rezerwować, bo im bliżej wakacji, tym wszystko zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem szczerze, że obawiałam się właśnie warunków lokalowych. Ale jednak niepotrzebnie . Czasem cena może zmylić. Było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest blisko do morza, czy daleko, bo zwykle te tanie oferty, to niestety są daleko od morza... ;/ "Niedaleko" może być pojęciem względnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150 m do morza - tak jest napisane na ich stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztuje nocleg w tym pensjonacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ich stronie www jest napisane od 10zł do 50 zł , więc myślę, że to jest kwestia tego w jakim okresie się przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeździmy tu co rok i jest fajnie, co prawda dzieciaki nam już dorastają, ale nadal uwielbiają to miejsce idealne dla rodzin z małymi dziećmi no i cena jak najbardziej godna pochwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie - cenowo jest super w takim standardzie nie znajdzie sie niczego lepszego i to w Pobierowie, gdzie jest tak piękna plaża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byliśmy w miniony weekend i powiem wam, że nie dość że było upalnie, to jeszcze nocleg bardzo nam się spodobał! akurat ktoś zwalniał pokój, więc mieliśmy szczęście, bo ogolnie.. wszędzie zajęte! polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak pogoda nie dopisuje to warto tutaj przyjechać za taką cenę, to urlop musi być udany pokoje faktycznie przytulnie urządzone, właścicielka uprzejma i gościnna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście my sobie zarezerwowaliśmy urlop na ten tydzień i powiem wam,że właśnie jesteśmy w tym miejscu i jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobierowo jako miejsce na odpoczynek tak. Obiektu nie znam bo nie byłam. Ale uważam, że odpowiednie dla siebie noclegi w Pobierowie znajdziesz na http://otonoc.pl/noclegi-Pobierowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam lubię Pobierowo, a ten pensjonat jeszcze bardziej można wypocząć i przeżyć swój urlop godnie za niewielkie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pokoiku jest bardzo nowocześnie, komfortowo, bezpiecznie, dzieciom bardzo się podobało, nam również do tego blisko do morza idealnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak, nie jest to jakiś nie wiadomo jaki luksus, ale jak ktoś szuka taniego noclegu, blisko morza, to będzie zachwycony nie jest to apartament, ale nocować tu jak najbardziej można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi rodzice byli tutaj na początku września, poleciłam im pokoje Aga, bo sami wiemy jakie są tu standardy ;) rodzice zachwyceni:) wypoczęli, akurat na początku września było naprawdę już cicho, i spokojnie, więc bardzo mi dziękowali za polecenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, miejsce robi wrażenie swoją przytulnością, swoją ceną i rodzinną atmosferą Obiekt jest zamknięty z monitoringiem i obowiązuje cisza nocna, więc jest porządek i każdy może tu sobie odpocząć już nie mogę doczekać się tegorocznych wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powoli zastanawiamy się nad wakacjami i właśnie natknęliśmy się gdzieś w ofertach na ten pensjonat powiedzcie mi jak tak naprawdę tutaj jest? w sensie warto przyjechać z dziećmi? czy obiekt jest ogrodzony ? czy jest parking? możliwość grillowania? no jaka cena w środku sezonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że warto :) my jeździmy tam co roku i przede wszystkim dlatego, że jest to miejsce stworzone dla rodzin z dziećmi obiekt jest ogrodzony, wiec dzieciaki mogą się spokojnie bawić rodzice grillować, bo jest taka możliwość co do ceny, to konkretnie ci nie powiem , wiem, że w maju jest 10 zł, a im bliżej środka sezonu, to jest drożej, ale nie pamiętam jakie dokładnie tam są ceny, w każdym razie na pewno nie jest drogo parking jest ogrodzony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobierowo,to duża miejscowość? jak Mielno? czy raczej spokojniejsza? bo chyba ogólnie Pobierowo jest dość popularne,prawda? czysto? od kiedy jest ten pensjonat czynny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę spokojniejsza, bo w Mielnie pełno wszystkiego, ale moim zdaniem Pobierowo nie jest taka oblegana jak Mielno jeśli wolisz bardziej odpocząc, to proponuje Pobierowo, bo naprawdę jest piękną miejscówką na wakacje jeździmy co roku do Pobierowo i wybieramy ten pensjonat, bo stwierdzam, że po prostu taniej i lepiej byśmy nie znaleźli na pewno ci się spodoba plaza zadbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę Pobierowo ;) Mielno, to dla mnie tragedia,poza tym trudno znaleźć jakiś sensowny nocleg a jak już się znajdzie to wołają taką kasę , że szok dla mnie pokoje Aga w Pobierowie są jak najbardziej w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, Mielno to dla mnie taka mieścina, gdzie wszystkich wszędzie pełno tam jest przesyt Pobierowo jest też znane, ale za to ludzi jest mniej i jest jakoś tak bardziej kameralnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam to miejsce noclegowe jest tak kameralnie, rodzinnie, w lesie, blisko do morza.. no w sumie niczego więcej do szczęścia nam nie potrzeba nocleg na wysokim poziomie w dobrej cenie pokoje zadbane może nie na światowym poziomie, ale sen w takim miejscu jest jak najbardziej godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy może mi ktoś z was podesłać ich stronę internetową? chciałabym zapoznać się z ich ofertą czy poza sezonem też maja otwrate ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi czy w majówkę to miejsce jest otwarte? jak tak, to jaka jest cena za nocleg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, obiekt jest czynny od 1 maja ;) my już właśnie planujemy majówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my mamy już zaklepany termin ;) podobno niewiele pokojów zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×