Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wartopomagać19

pomoc potrzebującym...

Polecane posty

Gość wartopomagać19

Witam. Jestem osobą z okręgu rodziny która jest w ciężkiej sytuacji. Chciałabym jakąś ich wesprzeć. Założyłam konto na stronie której się tworzy specjalne konto na które można wpłacać pieniądze. Pomoc jest dla rodziny składającej się z 3 osób. Rodzina utrzymuje się tyko z zasiłku GOPS - 600 zl miesięcznie, brak jakichkolwiek innych dochodów. Mają zdłużone mieszkanie, w najbliższym czasie odbędzie się licytacja. Wszyscy możemy pomóc zbierając grosz do grosza. A przyjdzie taki czas, że dobro zwróci się z podwojoną siłą, a wtedy i oni będą mogli pomóc komuś innemu. Nie bądźmy obojętni na pomoc innym. To wcale nie dużo, a może uratować dach nad głową. Więcej informacji udzielę na e-mail-u .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaStarczyk
Jeżeli konieczna jest pomoc w zakupie leków, leczenia itd. to warto abyś sprawdziła Fundację Szlachetny Gest która pomoże napewno wszytskim potrzebującym na tyle ile sa w stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, z tego co mi wiadomo Szlachetny Gest pomaga również w takich wypadkach. Pytanie nic nie kosztuje, a są na świecie jeszcze ludzie, którzy po prostu pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, tutaj pomoże Szlachetny Gest, każdy może zgłosić się o pomoc do tej fundacji. Z każdej sytuacji jest wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Widzę same jak dla mnie trafne odpowiedzi. Szlachetny Gest na pewno okaże wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fundacje to bardzo dobry pomysł, dają chociaż cień pewności, że znajdą się chętni do pomocy. A to ów Szlachetny Gest, albo inne fundacje. Pomoc zawsze gdzieś czeka i nie można zaprzeczyć, są jeszcze dobrzy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta specjalna strona nie brzmi dobrze, za to Szlachetny Gest o niebo lepiej. Zgłoszenie się tam to uzyskanie pomocy w trudnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli rodzina tylko będzie chciała tę pomoc uzyskać to Szlachetny Gest jak już pisali na pewno pomoże. Poza zbiórką można pomóc znaleźć jakiś dorobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście Szlachetny Gest będzie w stanie pomóc, jeśli i my będziemy, nawet najmniejsze datki we właśnie takich sytuacjach są w stanie wiele zmienić, ziarno do ziarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepiej wejść na http://szlachetnygest.pl/ i przejrzeć stronę fundacji, poznać jak działa, poprosić o pomoc, w końcu jest tam już znaczna ilość osób, które pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście warto pomagać, ale właśnie takie wpisy nie budzą zaufania. Osobiście wolałabym pomóc fundacji znanej i sprawdzonej, dla własnej pewności, że mój datek zostanie dobrze wykorzystany, np. właśnie w Szlachetnym Geście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja musze siebie utrzymać na co mi szlachetne gesty jak ja sam zapierdzielam na chleb, jak ktoś robi coś za free to się udzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech rusza leniwe dupska do roboty, bo skoro plodza dzieciory to najwyrazniej maja sile.. P********e dziecioroby co wystawiaja lapy po czyjes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu zdarzają się różne wypadki, pojawiają się choroby, traci się pracę, można ulec wypadkowi... właśnie dlatego jest Szlachetny Gest. Bardzo dobrze, że jest pan w stanie sam się utrzymać. Cieszy mnie, że pana nie spotkało nic złego, ale proszę też o zrozumienie człowieka, a nie przypisanie go do jednej rubryki z innymi ludź, chociaż wcale nie musi tam pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ktoś ma dziecko i chce mu pomóc, to znaczy, że to dziecko kocha. Może mu pomóc zgłaszając, np. do Szlachetnego Gestu, albo innej fundacji. Takie wyrażenia skierowane do kogoś kogo całej sytuacji nie znamy jest niekulturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fundacje to złodzieje. Sami tylko zbierają pieniądze z 1 % i odludzi, a jak idzie się do nich po pomoc, to zaproponują grosze, albo się wypną. Pamiętam jak straciłam pracę, jestem samotną matką, więc poszłam do takiej fundacji, gmach okazały a zaproponowali mi 100 zł zapomogi na rok (!), kiedy same lekarstwa dla syna to by koszt ok. 200 zł na m-c. Przy czy wymagali stos papierów- że nie pobieram zasiłków z Mopsu, zaświadczenia ze skarbówki, dokumenty medyczne, nawet jak brałam kredyt w banku na kilkanaście tys to mnie tak nie chcieli prześwietlać jak tam za te 100 zł na rok. Kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takimi sprawami zajmuje się fundacja Szlachetny Gest, szczególnie jeśli chodzi o dzieci. Każdy powinien postawić się w ich sytuacji, ja bym nie chciała takiej mieć. Pomagajmy sobie nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×