Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomysł na prezent walentynkowy warszawa

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny prośba o pomoc. W tym tygodniu chce wykonać prezent na walentynki, ma być to nadruk (napisy) dla mnie i mojego chłopaka na poszewkach które już zakupiłam. Szukam miejsca w Warszawie gdzie takie nadruki mogę wykonać ekspresowo na moich tkaninach. Byłam w kilku pracowniach poligraficznych ale one badziej zajmują się kserem ewentualnie prostymi nadrukami na koszulkach. Czy jest w Warszawie punkt który realizuje takie spersonalizowane , nadruki ? Czekam na namiary, jeśli o takiej miejscówce wiecie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka1982
A sprawdzałaś w FotoJoker ? tam kiedyś robili nadruki jak kojarzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W fotojoker nierobią tego typu rzeczy, już sprawdzałam ….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1741
Poszukaj w googlach, wpisz nadruki na koszulkach Warszawa i na pewno pojawią się firmy które specjalizują się w takich niestandardowych realizacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawrzyniak145
Jeśli w Warszawie to mogę ci polecić Projektanta Nadruków na pewno robią nadruki na ubraniach klientów i w miarę szybko, http://projektantnadrukow.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysl, moze tez zrobie cos takiego. poki co chcemy sie z narzeczony wybrac w walentynki do annopolu, w sumie tez po ciuchy :D widzielismy ich filmik i moze sie zalapiemy na druga czesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaki filmik? widzialam ten z finalu we wroclawiu, a z wawy nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadia86
Ja już kupiłam i zaplanowałam :D Wybieramy się na romantyczny masaż dla dwojga w Samui Spa w Novotelu. Byliśmy tam w zeszłym roku i było cuuudownie. Szampan, świece i płatki róż... ;) Do tego oczywiście fantastyczny masaż. Bardzo lubię taki relaks, a miejsce jest naprawdę super. Polecam takie Walentynki :) No i słyszałam, że jeszcze są ostatnie miejsca, trzeba się pospieszyć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×