Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wywłoka

Poronin- noclegi- help:)

Polecane posty

Witam:) Może polecicie mi jakieś fajne noclegi w Poroninie, niedrogie i fajne. "POczta pantoflowa" zawsze się sprawdzała...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokjhgffghbnb
na miejscu cos znajdziesz tam co drugi dom to noclegi pensjonaty i hotele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokjhgffghbnb
a czy to dokladnie musi byc Poronin ??? Bo znam fajny pensjonat w Bukowinie Tatrzanskiej to jest zut beretem od poronina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhhj
fajny jest nocleg 4 km przed zakopanem ok 30-40 zl tatrzński Dworek wyszukaj w google to jakies 25-30 km od poronina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokjhgffghbnb
kosztuje 50zl za dobe a z jedzeniem 75 w tym jest sniadanie i obiadokolacja Mysle ze to przystepna cena Pensjonat jest troszke na uboczu tak ze jest cisza i spokoj Jedzenie jest przepyszne i maja tam fajne imprezy A w jakim przedziale cenowym szukasz tego nocegu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim głównym celem jest łażenie po ścieżkach, górach...Poronin- dlatego, że jest taniej i ciszej niż w Zakopanem, posiłki nie wchodzą w gre, bo planuje stołowanie sie poza kwaterą (tam, gdzie akurat będę). Cena? No, cóż, warunek to pokoje z łazienką i ew. balkon...reszta nie ważna...napewno nie 50zł. za ciasny pokój bez łazienki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokjhgffghbnb
ta Limba jest spraedzona i ja polecam Pokoje sa duże z lazienka i balkonem Daj znac jak znajdziesz cos fajnego i nie drobiego Milego wypoczynku Acha ja bylam tam w sezonie wiec moze bylo drozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam noclegi w "Michałowa Chata". Cena przystępna, a co będzie na miejscu??? Zagadka, chyba, ze ktos juz tam nocował. Proszę- odezwijcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę - to chciałabym podbić temat. No bo moja siostra niedawno szukała noclegu, z tym, że nie w Poroninie a w Nowym Targu i miała kłopoty ze znalezieniem czegoś ciekawego. Poradziłam jej więc, żeby poszukała noclegu w innej miejscowości, np. w Bukowinie Tatrzańskiej czy w Rabce Zdrój. CO o tym sądzicie? To też są fajne miejsca i znalazłam niedrogie noclegi na ideatur.pl - w sumie w tych miejscowosciach są różne atrakcje jak teraz patrzę na tę stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolanna
To zależy ile to jest tanio :). Niestety w Poroninie to się nie orientuję, ale niedaleko w Nowych Bystrych jest taki hotelik u Grażyny - schludne,ładne miejsce i od osoby za nocleg płaci się 50 zł (jak dla mnie hotel i pokój wart tej ceny, ale nie wiem czy Tobie odpowiada, więc jeśli nie to napisz, a pomogę znaleźć coś innego :)). Tutaj http://flatigo.pl/offer/146 możesz więcej o nim poczytać, obejrzeć zdjęcia. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×