Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paolalinka

poszukuje studiów o tematyce wizaż i charakteryzacja

Polecane posty

Mam pytanie znacie jakież studia o tej tematyce nie ważne gdzie czy Warszawa łódź!Gdziekolwiek! Zależy mi żeby to były studia a nie studium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno w wawie jest swietna szkola charakteryzacji i wizazu, moja znajoma tam jezdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anta Folaron- poznań. Wygoogluj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze ktoś kto sie nastawia na wspomniane przez passiowa Studium Dziewulskich musi tez wiedziec ze jest to naprawde bardzo profesjonalna szkoła i tutaj jesli juz sie uczymy to od najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Tobą. Super szkoła i naprawde ja jestem bardzo zadowolona, poniewaz wreszcie udało mi sie trafić na dobry kierunek wizaż i charakteryzacja, od zawsze o tym marzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może na początek jakaś szkoła policealna? w Krakowie mają bardzo fajną www.fam-makeup.pl nauczysz się warsztatu i pewnie na studiach będzie ci łatwiej, poza tym może uda ci się zahaczyć, bo ta szkoła współpracuje z TVP czy Teatrem Ludowym, wszystko zależy od ciebie, ale ja na początek spróbowałabym właśnie w szkole policealnej, sprawdzisz się a potem podejmiesz decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w Wawie jedną z lepszych szkół jest studio sztuki. Dużo praktyki, mało teorii, fajni nauczyciele ze sporym doświadczeniem. No i cena nie jest jakas wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja stawiam na Studium Dziewulskich. To tak jesli po prostu chcecie wybrać odpowiednią szkołe to tylko taka profesjonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co studium? Tylko dla tego, że się tak nazywa? Również miałam takie bufońskie podejście. Dziewczyny, papiery to przeszłość. Liczy sie PRAKTYKA!!!!!! Jeżeli będziesz się uczyć na fantomie, to niczego się nie nauczysz. Znajdźcie sobie szkołę, gdzie uczą na modelkach. W domyśle mam jedną w zanadrzu, a właściwie jedyną, któa ma bazę modelek. http://select.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_MirellA
Dzięki za ten głos bo szukalam stuium i tez poszlam po rozum do glowy. Super kursy sa wlasnie w select w wawie i zrobilam tam wizaz i charakteryzacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursy są jak najbardziej dobre, ale trzeba się trochę spiąć, bo praktyki jest bardzo dużo. Warto też sprawdzić terminy kursów, bo nie prowadzą ich non-stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://select.edu.pl/, myśle ze obecnie najlepsza szkola wizazu. Fryzjerstwo maja ma wyokim poziomie bo konczylam 3 lata temu. To na pewno nie sa kursy "dla papieru"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość co do szkoły select to spoko masz racje dają z siebie 200% żeby przekazać jak najlepiej wiedzę swoim kursantom, wiem bo tez byłam tam na kursie;) tyle że nie każdy z tego korzysta, ze mną na kursie akurat była dziewuszka która odbyła kurs tylko dla papieru ... bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam kursy i szkolenia, żeby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, ciekawe propozycje widziałam na portalu rekrutacyjna rewolucja.pl :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Artystycznej Alternatywie w Krakowie jest fajny kierunek 'Charakteryzacja' tu jest program nauczania http://artystyczna-alternatywa.pl/marketing-mody/ 320 godzin - bardzo porządna szkoła kosmetyczna, moja koleżanka kończyła ten kierunek też mam zamiar się wybrać kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma sie tutaj nad czym zastanawiać. Ja sama mam kolezankę która wlasnie chodzi do tej szkoły i jakich ona sie rzeczy tam uczy...Sprawdzcie sobie zresztą ich profil na FB i wszystko bedzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trafiłam właśnie na profil na facebook https://pl-pl.facebook.com/pages/Szko%C5%82a-SELECT/118376881521565, zastanawiam się nad kursami w weekendy. Cena również wydaje się rozsądna. Czy ktoś wybiera się na najbliższy kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem w obecnych czasach nie jest takie wazne żeby pojśc na studia, tylko żeby mieć konkretny fach w reku i szkoły policealne daja wiecej możliwości. Ja zdałam dobrze mature i poszłam do szkołoy artystycznej Studio Sztuki w wawie na charakteryzacje i wizaz. Starsze koleżanki pracuja na planach filmowych i w teatrze. Mam nadzieje ze tez mi się uda http://studiosztuki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Select ma wizaż z Ewą Gil i szkolenia w weekendy, znam kilka osób po fryzjerstwie w tej szkole i nie mam uwag. Moja przyjaciółka robiła u nich szkolenie z zakładania rzęs Secret Lashes i jest bardzo zadowolona, ale pracuje w anglii więc nie dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybrałbym raczej jednak ten select. Nie jestem specjalistą, ale wygląda na dobrze ogarnięty temat. Sam szukam kursu wizażu na przyszły rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to nie studia ale jesli pasjonujesz sie wizazem na profesjonalnym poziomie to musisz ich dowiedzic - www.promakeupacademy.pl - wykladaja tam tylko utytulowani mistrzowie w zawodzie wizazystka-stylistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym postawiła na dobrą szkołę. Moje koleżanki są po select edu w warszawie . ja po dziewlulskich i z tego co one wiedzą o wizażu i charakteryzacji, to select jest obecnie faworytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jesli któraś z Was ma juz podstawy charakteryzacji moze pójsc na kierunek o nazwie Efekty Specjalne FX i Protetyka. Myle ze po nim równiez moze nie być problemów ze znalezieniem pracy. Zresztą sama szkoła Studium Dziewulskich to naprawde duzy prestiż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Emilka88
Studium Dziewulskich ma również kierunek charakteryzacja. Jakby kogoś interesował to można sobie zajrzeć na ich stronę i poczytać - http://www.dziewulscy.pl - sama szkoła cieszy się świetnymi opiniami, więc myślę, że warto ją wziąć pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcella89
Jeśli charakteryzacja i studia wyższe, to taką ofertę ma Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie. Studia licencjackie - specjalność malarstwo w scenografii (charakteryzacja teatralno-filmowa). Można mieć zatem i jedno i drugie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×