Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa Cz.

Potrzebujesz prawnika? Kancelaria Acta Vera

Polecane posty

Gość Ewa Cz.

Kancelaria Adwokacka Acta Vera stawia sobie za główny cel świadczenie usług prawnych najwyższej jakości zarówno dla podmiotów indywidualnych jak i korporacyjnych. Zespół Kancelarii Adwokackiej Acta Vera tworzą osoby dynamiczne, doświadczone i pełne zaangażowania w powierzane im obowiązki. Wiedza, sumienność, umiejętność pracy w zespole pozwalają zmierzyć się nawet z wyjątkowo złożonymi zagadnieniami faktycznymi jak i prawnymi. Zespół Kancelarii Adwokackiej Acta Vera jest prowadzony przez Adwokata Marcina Komorowskiego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, Kancelaria oferuje także pomoc prawną świadczoną online. Odpowiedzi wraz z wyceną proponowanej przez nas usługi prawnej udzielamy niezwłocznie. Usługi świadczymy w języku polskim, angielskim i niemieckim. Kancelarie Acta Vera mieszczą się w czterech miastach: Łódź, Poznań, Kraków oraz Wrocław. Zapraszamy! www.actavera.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinesia
dwokata Marcina Komorowskiego. przypadkowa zbieżność nazwisk czy pokrewieństwo z jaśnie nam panującym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateoKoz
hehe ciekawe spostrzeżenie , też mnie zafrapowało, ale nie dopytałem. Znam tę kancelarię, adwokaci rozwiązali kilka sprawy w mojej rodzinie. Ja miałem problem z byłą i sprawami utraty /zniszczenia mienia. Z tego co wiem większość miała wynik satysfakcjonujący. W sumie Komorowski może być nawet adwokatem diabła , oby tylko wygrywał dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawna forma reklamy
zabawne - pisz pan częściej o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat tak się składa, że w Łodzi to jedna z bardziej znanych kancelarii i faktycznie słyszałem od kilku znajomych, że sprawnie działająca w sprawach rodzinnych. Przez kiepskiego adwokata sporo można stracić, i to niestety znam z własnego doświadczenia :/ Może jest ktoś kto coś więcej powie na temat współpracy z Komorowskim? Wisi nade mną jeszcze jedna, większa sprawa i możliwe, że pomoc prawna znów będzie niebawem potrzebna Czy radzi sobie również w sprawach karnych? Pobiłem gościa w obronie dziewczyny i okazuje się, że w tym naszym kraju mi grozi za to kara, nie temu debilowi :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba adwokaci nie mogą się reklamować i z racji swojego zawodu pownien to wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat mam już sprawdzoną kancelarię i jest to www.twojakancelaria.eu - nie zamierzam zmieniać na inną. wykazali się już wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli potrzebuję porady prawnej lub fachowej oceny prawnika to zawsze korzystam ze sprawdzonych lub poleconych przez moich znajomych źródeł. Na chwilę obecną najczęściej korzystam z usług kancelarii prawnej www.kancelariakufieta.pl, wielokrotnie udało im się pomóc mi w trudnych dla mnie sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam taka swoja zaufana kancelarie w Krakowie, nazywaja się sjs, prowadze firme i z racji tego potrzebuje mieć staly kontakt z prawnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiscie mam bardzo dobre doświadczenia z kancelaria adwokacka http://adwokat-babilas.pl/ Kilka miesiecy temu bylam w naprawde trudnej sytuacji zyciowej i otrzymalam tam naprawde fachowa pomoc, a jednoczesnie zostalam potraktowana przyjaznie i z pelnym szacunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo pomogła kancelaria adwokacka www.l-w.com.pl z Wrocławia, pracują tam prawdziwi profesjonaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi to ja, moja rodzina i znajomi korzystamy tylko z usług kancelarii Meritum, sprawdziliśmy opinie i trzymamy się ich, ponieważ są uczciwi, sprawni i skuteczni, przy czym mają bardzo dobre ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam: porady-prawne-online@wp.pl Prześlij swoje pytania do wyceny, opłać i otrzymasz odpowiedz na swoje pytania od jednego z prawników naszej kancelarii. Serdecznie zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o kancelarię z Poznania to korzystałam z usług http://kancelariawojciechowski.pl i jestem zadowolona bo zajęli się moją sprawą w taki sposób, że szybko udało się ją zakończyć z pozytywnym dla mnie rezultatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fachową pomoc prawną uzyskami w tej kancelarii http://adwokat-babilas.pl/. Ja miałem okazję korzystać z usług tej kancelarii i bylem bardzo zadowolony z pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam www.adwokat-kamienowska.pl , dla mnie to sprawdzony adwokat, do którego mam pełne zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz_lenz
Ja w tym wątku bardzo chciałbym polecić Kancelarię Grzybkowski Guzek z Poznania. Są specjalistami w swoim fachu i mają 30-letnie doświadczenie. Jestem im wdzięczny za wygraną sprawę. Szczegóły na temat ich firmy i usług można sprawdzić na stronie internetowej https://grzybkowskiguzek.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto pamiętać o tym, że jeśli chodzi o odszkodowania komunikacyjne, to najlepiej zgłosić się do EuCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam tej kancelarii, ale jakby ktoś szukał rzetelnego prawnika to polecam www.piotrbanczyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×