Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

POŻYCZKI NA DOWOLNY CEL,bez BIK.

Polecane posty

Gość gość

Pożyczki na dowolny cel, na spłatę innych zobowiązań itp. WYSOKA PRZYZNAWALNOŚĆ - bez ograniczeń wiekowych, bez sprawdzania w BIK. http://www.credit24h.pl ZAPRASZAMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizandra90
Myślę, że nie ma co bawić się w tego typu niepewne pożyczki. Ja mogę polecić Kredyty Chwilówki, bo mają ponad 250 placówek w Polsce i świetny kontakt online i telefoniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcecie wziąć pożyczkę to polecam https://kredytok.pl/ . Pożyczka przez telefon, więc doradca przygotuje atrakcyjną ofertę właśnie dla ciebie :) Wszystko trwa w kilka sekund , a gotówkę można odebrać w punkcie poczty Polskiej lub w banku pocztowym. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystianna
Teraz jest taki wybór na rynku, że warto starannie wpierw przejrzeć oferty, bo można ciekawe promocje znaleźć. Na pewno ciekawa opcja to pożyczki bez zaświadczeń https://www.coolfinance.pl/pozyczka-bez-zaswiadczen dzięki tej stronie można szybko je porównać i wybrać najlepszą. :) Od razu widać kwotę, okres spłaty i oprocentowanie, więc łatwo coś fajnego znaleźć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizandra90
A może Kredyty-Chwilówki? Do 1000 zł na 0% i wszystko przebiega błyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peterssson
Ja bralem pozyczke taka szybka tylko raz - w kredytach chwilowkach. 500 zl i oddalem tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoanMe
LoanMe Polska Oferujemy szybkie i prywatne pożyczki. Szczegóły: - udzielamy pożyczek w kwocie od 500 zł do 11.500 zł, - gotówka przez telefon lub Internet, - szybka decyzja (w ciągu dwóch minut rozmowy uzyskasz pierwszą decyzję), - fachowi doradcy finansowi, - pożyczka na 0%, - żadnych ukrytych kosztów - wszystkie koszty przedstawiamy podczas pierwszej rozmowy, - pieniądze w 24h na Twoim koncie, - posiadamy certyfikat wiarygodności BIG, - wspieramy inicjatywy, które pomagają innym: http://loanme.pl/spolecznosc.php Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami! Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiednią ofertę, skrojoną na miarę Twoich potrzeb! Zapraszamy na stronę: www.loanme.pl Facebook: www.facebook.com/LoanMePolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą pożyczek udzielanych przez naszą firmę. To od początku do końca jasna i czytelna oferta, udzielana wyłącznie online. Pożyczkę można otrzymać nawet w kilkanaście minut po pozytywnej decyzji kredytowej. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów, ratalnych do 10000 zł dla nowych Klientów. Więcej na wonga.pl Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czechov
Jeśli chodzi o ofertę wonga to jest to jedna z lepszych ofert na rynku, z kosztem 10zł za pierwszą pożyczkę. Ciekawe jak to jest już przy kolejnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą ofertę ma teraz www.aasapolska.pl, niskie raty, można spokojnie wszystko załatwić przez internet dzięki Blue Media, ogólnie bardzo dobra oferta, ze świecą szukac podobnej u konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką pożyczkę mozecie dostac w firmie https://mikrorata.pl/ . Szybko i sprawnie, bez bik i zbednych formalności. Siedzicie sobie wygodnie w domu i tak wysylacie wniosek o pozyczke. Szybko dostajecie decyzje i srodki na wasze konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiahe
ja swoje dwie chwilówki brałam w Feniko, bardzo rzetelna firma, ale wydaje mi się, że mało znana. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czechov, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martel33
Ile się czeka na decyzję o pożyczce w wonga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Martel33, zwykle decyzję poznasz w kilka minut od momentu złożenia wniosku. Jeżeli składasz wniosek podczas świąt państwowych, decyzję kredytową przekażemy najpóźniej w następnym dniu roboczym, maksymalnie do godziny 9:00. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damerski
A wonga można wziąć pożyczkę gdy mam kredyt na auto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusłan9
Czy mogę spłacić całkowicie pożyczkę wonga wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie możesz wziąc pozyczki w banku przez bik, to da się to obejść. Musisz się odezwać do firmy wyczyść bik. Ja dzięki nim odzyskałam zdolnośc kredytową. Moje nazwisko zostało usunięte z bazy bik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez_kielecki
wolę pewne firmy, np. kredyty-chwilówki. bałabym się pożyczać pieniądze w nieznanej firmie :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Rusłan9 tak. Pożyczkę możesz spłacić w każdej chwili od momentu jej otrzymania. Spłacając pożyczkę wcześniej nie musisz płacić odsetek ani prowizji za niewykorzystany okres pożyczki. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Damerski, kredyt zaciągnięty w innej instytucji udzielającej pożyczek lub kredytów nie stanowi przeszkody do otrzymania naszej pożyczki. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriinka
Zacznijmy od tego, że wszystkie pożyczki są na dowolny cel ;) Nawet te w bankach ;) O to chodzi w pożyczkach, że możesz je wziąć nie podając powodu dla którego potrzebujesz kasy ;) Ale to tylko takie małe wtrącenie ;) Z mojej strony jeszcze tylko dodam, że moge polecić Feniko, brałam u nich raz dodatkową kase ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze korzystam ze sprawdzonych firm. Wejdż i sprawdż ... marpol.ebrokerpartner.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja znalazłem bardzo dobrą chwilówkę za darmo i to na dość dużą kwotę przez ranking na sowafinansowa.pl. Oferta darmowa bez żadnych dodatkowych opłat prowizji i tak dalej była przewidziana dla nowych klientów a że ja pierwszy raz w życiu w ogóle brałem jakikolwiek kredyt to się załapałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję  wejść na "Pasaż Finansowy Albert"

Wszelkie oferty są tam aktualizowane na bieżąco, przy współpracy grupy Bankier.  Dla osób nieorientujących się to ta sama grupa do której należy między innymi Allegro.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×