Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam już sily...

problem z komputerem

Polecane posty

Gość nie mam już sily...

Serdeczne pozdowienia dla wszystkich internautów!Cos się porobilo mi w kompie zamiast stony startowej jaka byla ustwiona,teraz wyskakuje jakas amerykanska i mnóstwo różnych imformacji o zagrozeniu dla mojego kompa.Próbowalam juz programu AD-ADWARE ale też nie pomógl.Nie wiem co mam robić a te ciągłe komunikaty doprowadzają mnie do placzu.Nie mam już do nich sily.Z góry dziękuję za wszystkie rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj takim programem spybot search&destroy. podaj adres tej strony, ktora Ci sie wyswietla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam już sily...
Tym programem też próbowalam.Ale też nie pomoglo.Strona która mi się uaktywnia to: abaut:blank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam już sily...
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje zmienic przegladarke na opere albo firefoxa sa szybsze i bezpieczniejsze i nie bedziesz musiala sie meczyc z takimi glupotami... jesli bardzo zalezy Ci na IE to anpisz cos poradzimy, ale polecam zmiane przegladarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje zmienic przegladarke na opere albo firefoxa sa szybsze i bezpieczniejsze i nie bedziesz musiala sie meczyc z takimi glupotami... jesli bardzo zalezy Ci na IE to anpisz cos poradzimy, ale polecam zmiane przegladarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam już sily...
caly czas wyskakuja dziwne wiadomosci, ze mam zainfekowany komputer. zainstalowalam mozilla firefox i ciagle wyskakuja jakies komunikaty po angielsku. ja juz nie wiem, co sie dzieje. komp mi siadzie od tego?to sie pojawilo nagle.pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to miałem kilka razy, niestety jedyne lekarstwo jakie znalazłem to formatowanie partycji systemowej i instalacja windowsa na nowo. Ostatnio zainstalowałem darmowy SpywareBlaster 3.2 z funkcją blokowania tego typu przekierunkowań (Komputer Świat-Twój Niezbędnik 1/2005).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś resztę zeżarło... I od czasu instalacji nie złapałem tego about blanc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
Polecam Avast - darmowy i niezły. Jeśli nie pomoże, to można ręcznie wycinać wiruchy, ale do tego trzeba trochę wiedzy, a i tak może się nie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
Polecam Avast - darmowy i niezły. Jeśli nie pomoże, to można ręcznie wycinać wiruchy, ale do tego trzeba trochę wiedzy, a i tak może się nie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie
about:blank to strona pusta! Co wam się pokazuję po starcie? Nic! Adres jest about:blank a strony nie ma żadnej :) To jest ustawienie startu bez strony startowej,czyli na stronei pustej.. To nie jest robak/wirus! Wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
Niekoniecznie. Może być ustawiona jakaś strona startowa, ale się nie ładować, bo wiruski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam juz sily
Dziękuję! Całuski dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"ludzie\" Dowiesz się co jest na ekranie jak to złapiesz. A jest tam oferta darmowego testowania twojego kompa (z wpuszczeniem wiadra wirusów) i pełno ofert kupna programów antywirusowych (za USD). Jak się zgodzisz na test, albo nie to on i tak rozwali ci system, dobrze jak nie uszkodzi Biosu. Moja rada nie używać kompa dopuki działa, tylko wszystko wykasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A probowalas wejsc w rejestry i pozmieniac swoje ustawienia? Musisz wyszukac w rejestrac wszystkie forledry w ktorych masz yzw. string \"about: blank\" i zmienic je na swoja dawna strone startowa. Moj maz swojego czasu to zalapal i udalo mi siezmienic przy pomocy programu \"Browser Hijack\", ktory na biezaco Cie informuje, gdy jakis program, najczesciej plik typu *.dll zmienia non-stop Twoje ustawienia. Sprobuj i daj znac jak poszlo. Good luck :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×