Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pieronek

problem z piecem

Polecane posty

Gość pieronek

Witam. Od jakiegoś czasu przy bezwietrznej pogodzie nie mogę palić w piecu kaflowym bo caly dym ucieka mi przez dzwiczki do mieszkania... Jest to wynajmowane mieszkanie, "usterka" była zgłaszana wlascicielowi a On jedyne co to zadzwonił do spółdzielni gdzie powiedzieli mu ze kominiarze byli i wszystko z kominem ok czyli z piecem cos nie tak... Moje pytanie brzmi: Czy jeśli piec jest dajmy na to nie drożny to przy większych wiatrach dałoby rade w nim normalnie palić? Bo taka sytuacja ma miejsce... Dym cofa tylko wtedy gdzy na dworze nie wieje. To raczej piec sprawny tylko kominiarze cos kręcą, czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzies jest zapchany i dym sie cofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieronek
Ale komin czy piec? Bo pali normalnie przy większych wiatrach a teraz zimno na chacie bo 9km/s to nie wiatr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdź na forum info-ogrzewanie pl jest tam temat Cofa Mi Się Dym Do Mieszkania wątek stary, bo z 2010 roku, tytuł wątku wyszukaj przez wyszukiwarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kanały w piecu są zapchane na 100 procent. Jeśli masz w piecu specjalne kółka którymi się czyści kanały to raz dwa usuniesz sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×