Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przewoźnik

Polecane posty

Gość gość

znacie jakiegoś przewoźnika na trasie kraków - wiedeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż jeżdzi do Wiednia na sezonowe prace ale nigdy nie pamiętam firmy. jak odgrzebię jakiś stary bilet to dam znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo od lat jeżdźi z jedną firmą i nigdy nie miał z nimi problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A orientujecie się, jaka firma z Wrocławia przewiezie mi z Wiednia do Wrocławia samochód? Mam namiar na http://jarex24.pl/, ale chce jeszcze na szybko opytać innych i rozeznać się w cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mówi że zawsze ma szczęście, bo trafia na przesympatycznych kierowców, z kórymi się fajnie gawędzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz ciężko znalexc dobrego przewodnika i nie jedźcie nigdzie sami, najlepiej z kimś podróżowac , ja się tak naciąłem na przewoźnika kiedyś ,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oks, a korzystał ktoś z Was z opcji wynajmu przyczepki towarowej? Coś takiego jak to: http://sebik.pl/Czekają mnie jutro zakupy przedremontowe, i pomyślałam, że skoro mam w samochodzie hak, to mogę go wykorzystać, za wynajem zapłacę parę groszy, a za bagażówkę, czy transport dużo więcej. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś czekalem w w holandii na autokar , bylo po 22 juz , nie dośc że sie spóżnial 2 godziny to jeszcze infolinia nie dziąłała.... i bądź tu człowieku mądry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
także teraz tylko zaufanych przewoźników trzeba szukac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jechalem z bus wiedeń - i wszystko poszło bez najmniejszego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, dzięki , Wasze wskazówki mi się przydadzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 2006 roku wysyłam wiele paczek do Francji przez www.transporthiszpania.com . Zlecam głównie obsługę listów do zagranicznych klientów, a także paczek z wrażliwymi materiałami (szkło – rękodzieło artystyczne, dość drogie). Od tylu lat współpracuję i nie zdarzyła się jeszcze żadna reklamacja. Po krótkim czasie właściciel firmy zaproponował mi nawet atrakcyjny rabat, z którego oczywiście do tej pory korzystam :) A zatem występuje duży szacunek do klienta. W porównaniu do usług kurierskich to zupełnie inny poziom relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×