Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a co tam

pytanie do studentów o warunek

Polecane posty

Gość a co tam

Sprawy mają się tak, że zdaję jutro takie jedno badziewie :P nie egzamin, normalne zaliczenie ćwiczeń ale chociaż niby wszystko umiem to wiem, że osoba pytająca wymaga odpowiedzi na zasadzie paciorka - nie mam prawa się pomylić i potem zaraz sama się poprawić bo dowiem się, że nie umiem śpiewająco i nic z tego - tak już kiedyś było :) Psychicznie nastawiam się na warunek ale chciałabym wiedzieć, jak to wygląda na różnych uczelniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam
eee sami zdolni tu i nikt warunku nie mial?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfn
no jua na biotechnologi mialam poprawke z bialek:/ zaplacilam 700zl zebym ten egzamin mogla zdac poprostu za rok:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam
jak to? ale nie na dziennych studiach chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polibuda Radmoska, informatyka w biznesie IV rok na zaocznych za warunek 100 zł, hi hi i nie zaliczyłam i drugi warunek mam bezpłatny zdolna jezdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba 240 zł. Drożeje u nas z roku na rok.:o Pięć razy miałam. Nawet z w-f-u. Nie martw się. Ja przywykłam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przeciez to jest
logiczne, skoro ma niezaliczone cwiczenia, to nie może podejść do egzaminu i to jest równoznaczne z niezdanym egazminem i warunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przeciez to jest
u mnie było to bezpłatne, mże dlatego, że taki jeden prof wysyłał regularnie prawie połowę roku na warunke z organy;) miałam, zdałam, zaliczyłam a pote nawet specjalizację z organy robiłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na dziennych. Jak to drugi warunek? Macie coś takiego jak \"drugi warunek\"? U nas jest egzamin, poprawka, warunek albo komis (do wyboru), powtarzanie roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny i szarmancki
Na każdej uczelni, ba na każdym wydziale jest inaczej- inne ceny, inne przepisy, inne możliwości :(. Co z tego, że ci powiem jak jest na geodezji na AGH czy na MISHu UW czy w szkole policealnej ANOVA skoro u ciebie pewnie i tak jest inaczej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za brak zaliczenia ćwiczeń + egzamin z matmy zapłaciłam 200 zł. Kiedyś na AGH było tak, ze za wszystko się płaciło po 100 zł. Czyli np. ćw+ egz= 200 zł lub cw+lab+egz=300 zl. Teraz jest tak, ze za każda godzinę ćwiczen płąci sie 4 zł a za wykładów 6zł. Czyli jak mialas tylko ćwiczenia i trwały 30h w semestrze to u mnie zapłaciłabys 120 zł za warunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×