Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Serwis Carrara Lublin Turystyczna

Polecane posty

Gość gość

Znacie? Ktoś może się wypowiedzieć na temat tego serwisu samochodowego? Ogólnie czytałam na jego temat same pozytywne opinie, ale wolałabym się upewnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona,bo dotrzymują terminów, i do ew.,napraw wykorzystują oryginalne częsci. W sumie nie znam lepszego warsztatu samochodowego, który mogłabym Ci polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem tutaj auto i było ok. Miła obsługa. Klarowna umowa, bez żadnych kruczków. Ja jestem z Carrary zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż korzysta z tego serwisu regularnie i nie kojarzę, żeby kiedyś narzekał na Carrarę. Nasze auto jeździ po naprawach zawsze ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś wie czy naprawiają inne marki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego, co wiem, to obsługują tylko Forda ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przy jakiej ulicy się znajduje ten serwis? W sensie chodzi mi o nr, bo ulica to Turystyczna, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turystyczna 45 bodajże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jak co, ale na fordach to się oni znają :) Wiem to z własnego doświadczenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie oni mają terminy? bo nie mam zamiaru czekać nie wiadomo ile... zaznaczam, że szukam naprawdę sprawdzonego warsztatu samochodowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oni właśnie nie naprawiają samochodów nie wiadomo jak długo umów się z nimi - na pewno dotrzymaja terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawłem u nich samochód do naprawy i za dwa dni miałem do odbioru, szybko im poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serwis nie naciąga, nie ma ukrytych kosztów to jest to :) polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie nie mają sobie równych zawsze profesjonalnie i konkretnie, a moim zdaniem to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze dobrze doradzą, pomogą, i aż chce się korzystać z usług nie namawiają na dodatkowe naprawy, są skrupulatni i zaangażowani w swoją pracę to mnie się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serwis Carrara jest skrupulatny i wie jak zaskoczyć wymagającego klienta dużym atutem jest doświadczenie mechaników pracujących w serwisie Carrara o fordach wiedzą wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wymieniają rozrządy? jak tak to w jakiej cenie? ile trzeba czekać na wymianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymieniają, przynajmniej wymieniali rok temu, ale myślę, że się nic nie zmieniło cenowo nie najgorzej, choć mogło być lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny adekwatne są do jakości, ale wg mnie i tak są zaniżone jak na taki poziom profesjonalizmu cieszę się, że to właśnie w Lublinie jest tak świetny warsztat samochodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam, że kiedy sprzedałem swojego forda, to trochę martwiłem się, że już nie będę jeździł do Carrary odkąd mam mazdę ale jednak.. ;) oni znają sie nie tylko na fordach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię wysokich cen, ale bardzo cenię kiedy ktoś wykonuje swoją pracę tak jak należy w serwisie carrara można liczyć na fachowe doradztwo, oryginalne części, pomoc specjalistów nie są tani, ale jest to jedyny autoryzowany serwis forda, który polecam w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, trochę sobie poczekałam, ale mają tak przyjemną poczekalnie z pyszną kawą, że to była dla mnie przyjemność oczekiwać na odbiór własnego samochodu obsługa w tym serwisie wie jak zachęcić klienta do dalszych usług jak sprawić, by wrócił z przyjemnością ;) ludzie którzy tu pracują wkładają wiele ciepła i serca w swoją pracę jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Lublinie ufam jedynie temu serwisowi www.auto-perfekt.com.pl , żaden inny już dla mnie nie istnieje, oczarowali mnie dokładnością wykonywanych usług i przystępna ceną:) Polecam zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
auto perfekt to niestety do pięt nie dorasta carrarze :) carrara to autoryzowany dealer i serwis forda, więc są liderem na polskim rynku udowodnili to zresztą nie raz oferują sprzedaż samochodów nowych i używanych oraz autoryzowany serwis mechaniczny marki Ford a to wszystko w jednym miejscu z profesjonalną obsługą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie, czy tutaj można kupić samochód? nie tylko z salonu? dobrze gdzieś tam wyczytałem ? czy pomyliłem serwisy/salony ? czy ktoś z was kupił tu samochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usługi w zakresie mechaniki samochodowej, komputerowej diagnostyki samochodu oraz chiptuningu znajdziesz w tym serwisie samochodowym www.auto-perfekt.com.pl ponad to zajmują się również serwisem klimatyzacji samochodowej w województwie lubelskim, polecam serdecznie - są zdecydowanie najlepsi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można tu kupić auto, i chyba nie tylko z salonu, bo również mają używane w dobrym stanie, ale upewnij się dokładnie jednak to co mnie podoba się najbardziej to to,że jest minimum formalności i super podejście do klienta- uprzejmość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można kupić i z salonu i używane ;) po jeździe próbnej byłem zdecydowany na kupno forda mondeo ;) powiem wam, że minimum formalności i przyjemna obsługa mnie całkowicie przekonuje oby tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, jak najbardziej znają sie na rzeczy ostatnio przyjechałem na sprawdzenie wszelkich płynów, olejow, czy wszystko działa, czy mogę bezpiecznie jechać na wakacje do tego wymieniłem opony bardzo profesjonalna obsługa, której warto zaufac znają się na samochodach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli częscie samochodowe to tylko od nich - www.autodaw-czesci.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×