Odpowiedz na ten temat

Skup złomu w Białymstoku

• Irena z kraśnika 2017.10.12 [08:26]
    Witam, niedługo się przeprowadzam do nowego lokalu po rozstaniu z byłym i mam do wywiezienia parę gratów typu akumulatory, złom stalowy i żeliwny trochę puszek aluminiowych i miedzi. Co mam z tym zrobić ? Ktoś by mi to wywiózł może ? Zastanawiam się nad sprzedażą tego do złomu przy ul. Popiełuszki 113 w Białymstoku firmiewww.uniwerstal.pl ? Ostatnio sprzedałam tam samochód dewoo matiz i zapłacili najwięcej za złom
  • Tomek ziemian 2017.10.12 [15:56]
    Szanowna Pani Ireno, w nawiązaniu do Pani wiadomości jak najbardziej polecam złomowisko w Białymstoku przy ul. Popiełuszki 113, gdyż sam tam sprzedaje puszki wraz z moją narzeczoną. Ostatnio rozpoczełem produkcje lamp aluminiowych i lampy które nie przejdą testów jakości oddaje firmie uniwerstal. Bardzo polecam te przedsiębiorstwo gdyż nie oszukują tam jak na innych skupach, czekam tylko na przetłumaczenie stronywww.uniwerstal.pl na język angielski, gdyż niedawno wróciłem z Anglii a moje prawdziwe nazwisko z Polski to Dziemianowski.
  • Tadeusz Pergol 2017.10.12 [17:12]
    Witam Państwa, ostatnio zmieniłem branże na obróbkę metali i usługi ślusarskie, porzuciłem kompletnie temat złomu ale polecam wszystkim Złom na Popiełuszki ! Niegdyś prowadziłem jeszcze restauracje w centrum Białegostoku to zawsze puszki aluminiowe sprzedawałem firmie UNIWERSTAL.
  • Maryśka żona 2017.10.14 [18:48]
    Skup akumulatorów białystok ? Tylko UNIWERSTAL nie ma co ! Wybrałam tą firmę bo zapłacili mi tyle, że nie muszę już pracować usmiech.gif Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...