Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malibu94

Sopot - gdzie zjeść, co odwiedzić?

Polecane posty

Hej, planuję z chłopakiem spędzić kilka dni w Sopocie, jakie miejsca polecacie? Co warto zobaczyć, odwiedzić? Gdzie można smacznie, miło i tanio zjeść? Może jakieś ciekawe miejsca? Pozdrawiam i dziekuje za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie rybę w zatoce rybackiej , z tego co kojarzę to chyba przystanek przed centrum Sopotu od strony Gdyni. Fajna na centrum jest kawiarnia Bookarnia, naleśnikarnia Fanaberia, pub u Józefa. Polecam spacer plażą do Gdyni, spacer po uliczkach Sopotu, klimatyczne miasteczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Sopocie to akurat nic nie ma tanio, ale przepyszna rybka z grzankami czosnkowymi jest podawana w barze .. bodajże " przystań" ( od mola trzeba się kierować w stronę Gdańska). Natomiast pyszne góralskie jedzenie jest w karczmie "koliba"( z kolei niedaleko Gdyni, praktycznie na granicy). Do Sopotu jeździłam 8 lat z rzędu, także trochę knajpek odwiedziłam. Z kolei w samym centrum nie znalazłam czegoś wartego polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twoim miejscu przeszłabym się spacerkiem po mieście, na molo, a na rybkę skoczyła gdzieś do mniejszej miejscowości - jeśli będzie autem to pozwiedzajcie okolicę. A nawet jeśli nie macie swojego samochodu warto wypożyczyć z Panka i zrobić sobie taką objazdówkę po okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaporta
Jak będziecie w trójmieście, to od razu kierujcie się na Sopot. Gdynia jest zbyt spokojna, Gdańsk podobnie a w Sopocie poimprezujecie i dobrze zjecie. No i właśnie w Sopocie znalazłem najlepszą restaurację rybną na całym Pomorzu: http://www.smakmorza.pl/ Szczególnie polecam ich halibuta, mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sopot najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie Sopot to idealne miejsce do rozrywki, jest mnóstwo fajnych punktów na Monte Cassino, nocleg w dobrej cenie można zamówić m.in. u http://www.victus-sopot.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara555
W Sopocie jest fajna restauracja blisko mola. Smak Morza, serwują tam dobrą rybę. Myślę, że będąc w Sopocie warto się tam wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre kebaby sa w sopocie i pizza jest dobra 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kebaby w sopocie to legenda koniecznie musisz 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczna rybka
Niedaleko molo jest fajna restauracja - Smak Morza. Pyszną rybę mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superB
Bardzo smaczne jedzenie serwują w Smaku Morza w Sopocie. Dla miłośników ryb i owoców morza idealne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara567
Zdecydowanie warto wybrać się do Smaku Morza, świetna restauracja. Przepyszne dania, super atmosfera i miejsce. Jestem tam częstym gościem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zjeść to "U Przyjaciół" była tam Pani Magda Gessler, ja też byłam tam z ciekawości czy to nie jest zwykły telewizyjny pic na wodę, ale byłam bardzo zadowolona! Po prostu pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze szukam restauracji na restorama. pl, bo tam są też opinie iszczegółowe informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio w Sopocie byłem z rok temu, ale nie sądzę, że się popsuło u Bogdana. Schludne, czyste pokoj****ardzo dobrze wyposażone i generalnie urządzone z głową. Wyciszone, dobrze ułożone, bajka. Łap stronkę: www.bogdansopot.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzka33
W drodze do Sopotu polecam zatrzymać się w Malborku w Karczmie Zamczysko, robią tam bardzo dobry gulasz i pulpety w sosie koperkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o restauracje to zatoka sztuki ma świetną. Super menu, bardzo różnorodne. Do tego fajny wybór napojów. do tego też można zjeść na świezym powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shellsdur
zdecydowanie zgadzam się co do zatoki i serdecznie polecam- zwłaszcza jak jest upał, koktajle mistrzowskie no i do tego widoczek w cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john9999
W sumie byłem w tej Zatoce Sztuki zimą, przpadkowo, ale grzańce były ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w Zatoce polecam leżaczek i chłodzącego drinka- w sam raz na letnie ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagat33
Warto się wybrać na dobry obiad do Amber Side w Europejskim Centrum Solidarności. Obsługa bardzo sympatyczna i profesjonalna, a do tego menu z ciekawymi propozycjami z mięsa i ryb. Raczej lekkie, zdrowe jedzenie, ale jak ktoś lubi coś cięższego to też znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tawerne lukulus w gdansku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larek
W Sopocie za dużo ludzi na Monciaku ;) Polecam zajechać do Gdańska. Przy Motławie jest ulica jak i restauracja Szafarnia 10 gdzie można na prawdę dobrze i elegancko zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyjcie tu- http://pomorskie-prestige.eu jest wiele polecanych miejsc, takich naprawdę dobrych i jeśli chodzi o jedzenie i atrakcje, zakupy, odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
Moim numerem 1 w Gdańsku jest już od wielu miesięcy Amber Side w Europejskim Centrum Solidarności . Miejsce urządzone ze smakiem i z jedzeniem zrobionym ze smakiem :) Z takich the best of to na pewno polecam u nich zjeść sobie śledzia z grilla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×