Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Danka198512

Splot Artystyczny

Polecane posty

Gość Danka198512

Czy któraś z Was chodziła na warsztaty z szycia do Splotu Artystycznego? Opis zajęć wygląda fajnie i się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaaala
Podbijam. Też jestem ciekawa bo ostatnio o nich głośno a mają fajną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam byłam, bardzo fajny kurs, ale ma jedną wadę. Trwa zbyt krótko!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam byłam, bardzo fajny kurs, ale ma jedną wadę. Trwa zbyt krótko!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komuś chyba bardzo zależało, żeby dodać swoją opinię... No ale ma rację, chodziłam tam na zajęcia szycia, trzeba za niego trochę zapłacić, ale nauczyłam się tam masę przydatnych rzeczy, przydałaby się druga część z nowymi projektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zapisuję się na zajęcia z haftu, może nauczę się czegoś fajnego w miłym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artshobby
Zapraszam na kurs witrażu do naszej firmy Artshobby.pl! świetny prezent na święta dla siebie i kogoś bliskiego :) Mamy też w swojej ofercie inne produkty, które mogłyby służyć jako prezenty :) Zapraszamy do współpracy :) To zajęcie zajmuje czas i jest bardzo twórcze, gdy tworzymy czujemy się potrzebni i rozwijamy swoje umiejętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj chyba to Artshobby jakieś cienkie, skro się musi samo reklamować :p Splot jakoś bardziej do mnie przemawia, ma dużo pozytywnych opinii i to klientów, a nie własnego autorstwa. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodziłam na kurs kroju i szycia http://www.studiosztuki.pl/ w warszawie . czasami bywalo ciezko, bo to nie samo szycie było ale tez masa projektów i uczylismy się historii kostiumografii. Od razu po skonczeniu szkoły znalazłam prace w dużym zakładzie produkcyjnym, ale niedługo zakładam swoją firmę i ruszam z własnymi projektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam temat, bo jestem ciekawa ich kursu szycia. Jest bardzo tani (600zł za 20h), w porównaniu z innymi takimi kursami gdzie ceny zaczynają się od 800-1000zł. Jak wyglądają zajęcia i czy da się coś nauczyć praktycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest trochę teorii, ale jest też dużo praktyki. Dostajesz materiał i uczysz się szyć. Na podstawowym kursie jest też wyjaśniona oczywiście jak obsługiwać maszynę. Dla mnie teraz to pikuś ;) Po 5 godzinach już nieźle sobie radziłam. Bardzo miła pani prowadząca (nie wiem czy trafi się ta sama).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płaciłaś za ten kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za weekendowy (14h) zapłaciłam 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×