Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adrianna2017

Studia w Internecie

Polecane posty

Gość Adrianna2017

Czy ktoś z Was studiuje bądź studiował w Internecie? Bo ja w najbliższym czasie zamierzam podjąć takie studia... Z pewnością dużym plusem takiej formy kształcenia jest to, że można studiować z dowolnego miejsca przy pomocy komputera i Internetu. Dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na dojazdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, studiowanie online to duża wygoda. Skończyłam podyplomówkę w internecie w tamtym roku i byłam bardzo zadowolona z formy, w jakiej odbywały się zajęcia. Akurat okres moich studiów w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu zbiegł się w czasie z problemami zdrowotnymi, przez które przy tradycyjnym studiowaniu musiałabym wziąć dziekankę, a tak mogłam się rehabilitować, przebywać w domu i jednocześnie być na zajęciach. Także nie zastanawiaj się, bo możesz podnieść swoje kwalifikacje nie wychodząc tak naprawdę z domu ;) I tak jak mówisz, zaoszczędzasz dzięki temu pieniądze i czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaaSz
Za pośrednictwem Internetu skończyłam dwa kierunki studiów podyplomowych. Super sprawa. Jakbym miała jeszcze wybierać się na podyplomówkę to z pewnością w trybie online. Wszystko odbywa się tak jak na studiach "tradycyjnych" - a więc nic nie tracisz pod względem wiedzy, a zyskujesz czas i pieniądze. Jak ja studiowałam to była nas spora grupa i nie spotkałam się z jakimś niezadowoleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna2017
Dziękuję za opinie na temat studiów podyplomowych online. Cieszę się, że wszystkie są pozytywne, bo to jeszcze bardziej przekonuje mnie do tego, aby wybrać właśnie taki tryb kształcenia. Drogi gościu, dużo pozytywnych komentarzy w internecie przewija się o Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości. Jutro po pracy tam zadzwonię i podpytam o szczegóły:) Ale tak naprawdę jestem już zdecydowana i na pewno wybiorę się na podyplomówkę w trybie online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×